Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jaki zderzak S4 RS4 ???


Mati_23

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie mam zamiar robić w końcu malowanie autka i oto pytanie bo chce zmienić zderzak na razie tylko przód wstępnie miał to być z S4 ale kamulator ma ten swój do sprzedania RS4 no do tego odrazu bym wzioł na tył znalazłem za dziwne pieniądze ZDERZAK TYŁ AUDI RS4 96R (2411061267) - motoAllegro

Zderzak Audi RS4 dopasowany do Audi A4 S4 B5 (2417749373) - motoAllegro

i pytanko co radzicie ??? bo ja sam nie wiem czy S4 czy RS4 i jak z dopasowaniem Rs do mojej budy ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RS4 musisz ostro rezać, jak karoserię będziesz malował to rozważ dopasowanie budy do zderzaków :wink: a jak nie to polecam S4, mi się bardziej podoba niż rezane RS4 :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bierz rs. Jak chcesz się pokusić o całą bydę RS4 to szykuj od 4000 do 5200zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zmienisz tylko przedni zderzak na RS4 to kicha będzie, nie pasuje do reszty.

Możesz dokupić tylny ale trzeba go mocno przerabiać.

No i progi trzeba.

Albo bez przerabiania zderzaków dokupić 4 błotniki RS.

Acha i jeszcze nadkola.

Pakiet S4 wyjdzie o połowę taniej.

Także zajrzyj do skarbonki i masz odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kaskę to mam ale chodzi mi o jak najmniej zabawy z docinaniem, gięciem itp dla tego pytam was o radę :naughty: S4 zderzaka przedniego nie widzę na necie same kaszany a ja chce kompletny:kwasny:macie może jakieś namiary na zderzak przedni z S4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież te nzderzak od kumulatora jest juz dopasowany, wiec nie ma tragedii gorzej tylko z tym że ma kratke zrobiona pod FMIC którego w 2,8 nie bedzie:whistling: i tak jak medik pisze, sam przód RS a reszta A4 i jeszcze w kasnym kolorze będzie kiepsko sie prezentował

Ja osobiscie wole body S4 jeśli w gre nie wchodzi poszerzanie nadkoli:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i tak zostanie body S4 jak na razie czekam na odpowiedz s prawie zderzaków :wink:

---------- Post dopisany 01-07-2012 at 13:11 ---------- Poprzedni post napisany 27-06-2012 at 21:49 ----------

a mam jeszcze pytanko teraz jak z kratkami bo nie mam na boki nie ważne z którego roku kupie bo mam okazje kupić tylko jedną 1997 a drugą 2000 czy ma to znaczenie ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[/color]a mam jeszcze pytanko teraz jak z kratkami bo nie mam na boki nie ważne z którego roku kupie bo mam okazje kupić tylko jedną 1997 a drugą 2000 czy ma to znaczenie ???

kratki S4? sa inne w 97 byl maly okragly halogen, a w 2000r prostokątny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak z S4 no to muszę szukać takich samych ale ogólnie atrapa pasuje normalnie ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...