Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Podniesienie mocy 1.9 tdi kablem czy da sie jakoś samemu to zrobić AFN.


rafpia86

Rekomendowane odpowiedzi

No tak, ale co to za odpowiedz "nie" wielu jest tu takich co zakłada ze czegoś ''NIE'' da się zrobić a nie mają-na ten temat zielonego pojęcia.... wiec odpowiedz Grubiańska typu " nie"- bo nie , nie jest dla mnie odpowiedzialną i świadczy tylko o zarozumialstwie piszącego.... Bo On świty wielki znawca Pan wszech wiedzący napisał "NIE" i trzeba się go słuchać :)

niestety, ale muszę powrócić do Twojego posta...

napiszę w skrócie, odnosząc się do pogrubionego tekstu z Twojej wypowiedzi

ad 1 Spanky ma "zielone" pojęcie o dieslach (benzyn nie kuma, bo i skąd, jak całe swoje życie zajmuje się dieslami, a że stary piernik już z Niego...:whistling::wink4:)

ad 2 może i nie trzeba, ale warto wziąć pod uwagę, co mówi, bo ... napisałem coś o tym wcześniej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spanky wie co mówi. Moja fura jeździ super po jego robocie. Mam jednomasa i już 30 tkm.po jego modzie. Wiele aut mocniejszych zawstydzam na drodze.pali mniej,nie dymi,ogólnie polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po 5 godzinnej walce w końcu zlutował inne kości....

No i co teraz, bo jestem ciekawa. Masz juz te 130 PS...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze nie :) jestem ze śląskiego a z SPANKY z Mazowieckiego wiec trochę daleko rozważam zakup turbo od AWX znajomy ma z anglika z przebiegiem 75 tyś mil. za 600 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego rafpia86, też jestem ze śląskiego i pojechałem do Spankyego, Jestem mega zadowolony. Samo Turbo nie wiele Ci da.. musisz to razem zestroić :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oprócz profesjonalnego podejścia do sprawy Spanky ma jeszscze bardzo ciekawy argument - atrakcyjne ceny, to że czasami lakonicznie odpowiada nie znaczy że jest grubiański, ale musiał bys go osobiście poznać, ja bynajmniej z jego roboty jestem więcej niż zadowolony :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej w AFN-ie wychodzi tuning w paint'cie :) Można w kilka chwil zrobić go i na 200 kucy . Jak szukałem swojego afn-a to widziałem u jednego szalonego małolata taki wykresik na 170 koni po samym programie . Twierdził iż sam to robił z kolegami :)

Krzysiek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej w AFN-ie wychodzi tuning w paint'cie :) Można w kilka chwil zrobić go i na 200 kucy . Jak szukałem swojego afn-a to widziałem u jednego szalonego małolata taki wykresik na 170 koni po samym programie . Twierdził iż sam to robił z kolegami :)

Krzysiek.

hehehe dobre:)) Musze nad tym rozwiązaniem pomyśleć:)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...