Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] B5FL AVANT prawie US na sprzedaż.


kaju

Rekomendowane odpowiedzi

Najważniejsze że niunia trafia w dobre ręce i będziesz mógł spać spokojnie, dalej będzie błyszczeć na tle innych w batalionie. Jaki zbieg okoliczności ze sprzedażą Waszych aut.

Następne będzie lepsze, może ori usa:wink:

Życzę żeby brat jak najszybciej wyszedł na prostą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zatem ruszam w ostatnią wspólną drogę sam na sam.............. :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda auta , dobrze że trafia w dobre ręce , kaju nie płacz następne będzie lepsze:tonguemad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie proponuje zrzute dla Karola na jakas krate czegos dobrego.... na przeplukanie smutkow :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I odjechała..... :cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I odjechała..... :cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry:

nic się nie martw. Trafiła w dobre ręce. Trzeba czekać na lepsze dni i w garażu znowu stanie B5 (mam nadzieję) :wink:

To akurat wiem, tylko ta hujnia w środku... :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No szkoda. Jak masz czym to wlec na kawę. Co nie chciał kierunków led?

Wysyłane z mojego LT22i za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I odjechała..... :cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry:

Śledzę wątek jak mało który. Trzymam kciuki za powodzenie i zamknięcie sprawy oraz o nowe B5 w garażu :friends:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I odjechała..... :cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry:

nic się nie martw. Trafiła w dobre ręce. Trzeba czekać na lepsze dni i w garażu znowu stanie B5 (mam nadzieję) :wink:

tylko ta hujnia w środku... :kwasny:

jak bedziesz szukal 2.5 tdi to nie bedzie taka hujnia:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet, jeśli się w miarę szybko odbije i coś młodszego od B5 będę`szukał, to jedyna opcja, to tylko V6 w dieslu mnie interesuje. Niekoniecznie 2,5 zobaczymy, co czas pokaże... Na razie pustka w garażu i w środku :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, mrogal przejmuje moje B5, jest już w drodze, więc zostaje w rodzinie. O 4 odbieram go z Wrocławia. Co dalej jeśli chodzi o wozidło - na pewno zostanę przy audi, na razie o tym nie myślę, tylko chcę jak najszybciej brata z kłopotów wytargać, sporo kasy już wpompowałem, ale o tym już nie myślę, teraz to, co mrogal daje za moją, to akurat wystarczy, żeby zakończyć jego sprawy. A ja się w miarę szybko podniosę, do wakacji coś już powinno w garażu stanąć, nie wykluczam B6 (tak, wiem... :facepalm:), ale nie ukrywam, że chciałbym wrócić do B5, szkoda, że nie mojej, ale cóż, takie życie... Z góry dziękuję wszystkim, którzy "byli ze mną" w trakcie modzenia auta, dziękuję też tym, którzy telefonicznie zaproponowali pomoc, panowie pokłony dla Was :hi::hi::hi::hi::hi: jako przedostatni mod to wlepa jakże zacnej ekipy B5 Battalion nad lewą lampą, ostatni mod będzie po podpisaniu umowy z mrogalem, czyli słodziutki buziak w maskę i uścisk dłoni z życzeniami bezawaryjności i dalszych modów..... :cry::cry::cry:

ba-dum tsss! jestem :polew::hi::kox:

dzie mie moje fure lizesz!

kaju_zps92f0e4fb.jpg

dzieki za kawke i śniadanko :hi::decayed:

Dobrze szła jepana :banan: a jeszcze lepiej spalila 5,8L/100 :jerk::slina:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I odjechała..... :cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry:

nic się nie martw. Trafiła w dobre ręce. Trzeba czekać na lepsze dni i w garażu znowu stanie B5 (mam nadzieję) :wink:

To akurat wiem, tylko ta hujnia w środku... :kwasny:

ja to k**wa naprawie :grin::grin::wink:

oj wiem o co kaman podesle Ci foteczki jak ja podgarne po swojemu :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No szkoda. Jak masz czym to wlec na kawę. Co nie chciał kierunków led?

Wysyłane z mojego LT22i za pomocą Tapatalk 2

chcial chcial, Kalor pozbiera reszte gratow i podesle do mnie :thumbup1:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No szkoda. Jak masz czym to wlec na kawę. Co nie chciał kierunków led?

Wysyłane z mojego LT22i za pomocą Tapatalk 2

chcial chcial, Kalor pozbiera reszte gratow i podesle do mnie :thumbup1:

spoko nie ma problemu. leży naszykowane, kierunki i uszczelka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcin, dzięki za fote! :hi:

Kaju sam malowałeś te 16" zimowe??

Rogalik zadowolony??!! :decayed:

Yebniesz stary... Tylko lewy przód jest na czarno, bo mi się nie zgrywała srebrna felga z wlepą JD :polew: a czy zadowolony... Teraz trzeba jego pytać, ale po pierwszych wpisach, podejrzewam, że zadowolony, czekam teraz na otwarcie tematu z jego strony i na pewno będę tam siedział cały czas :wink:

---------- Post dopisany at 08:08 ---------- Poprzedni post napisany at 07:55 ----------

ba-dum tsss! jestem :polew::hi::kox:

dzie mie moje fure lizesz!

http://i1245.photobucket.com/albums/gg590/mrogal/kaju_zps92f0e4fb.jpg

dzieki za kawke i śniadanko :hi::decayed:

Dobrze szła jepana :banan: a jeszcze lepiej spalila 5,8L/100 :jerk::slina:

Nie ma sprawy :wink: to powyżej 3k też ją brałeś i słuchałeś końcówek? :decayed: tylko nie wyrzucaj tych krzyży, bo wtedy ten efekt stracisz, bo te krzyże tak

dają :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...