Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 1.9 AWX vs B7 2.0/1.9 TDI


Allcon

Rekomendowane odpowiedzi

ja będę sie rozglądał raczej za czymś do 30k więc cos ok. 2005r

Chłopie, daj sobie na razie spokój bo będziesz płakał. Chyba ze w cuda wierzysz.

Suchergebnisse: Pkw bei mobile.de

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nasza granica działa jak uzdrowiciel :) U nas wszystkie mają 179tys :) Moje aktualne auto też jest sprowadzone ale ja przynajmniej wiem ze mój licznik mówi prawdę bo sprowadzany był po rodzinie i wcześniej naprawdę jeździł w rękach jednej osoby. No nic wychodzi na to, że będę musiał szukać jakiegoś focusa albo innego parcha bo jak żona się uprze to nie ma siły i jeszcze sama pojedzie coś kupić. Tak na marginesie to ciekawe kiedy np ten będzie na allegro z jedynką z przodu zamiast czwórki :PAudi A4 Avant 2.0 TDI DPF als Kombi in Mannheim Neckarau

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak jak koledzy dobrze radzą b7 do 30 koła to aż się prosi o minę ,jak potrzebujesz czegoś większego to polecam a6

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak na marginesie to ciekawe kiedy np. ten będzie na allegro z jedynką z przodu zamiast czwórki :PAudi A4 Avant 2.0 TDI DPF als Kombi in Mannheim Neckarau

Zapewne juz jest w drodze. I w lipcu bedzie do kupienia jako nowka niesmigana, jeden wlasciciel (oczywiscie emeryt) i jezdzil tylko w niedzele do kosciola, a przebieg to tylko 178 tys. kilometrow.

Oczywiscie cena rewelacujnie niska jak na tak dobrze utrzymane auto... np. 35.900

5.500 x 4.2 = 23.100... zarobek na czystko okolo 12 tys. zlotych... :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...