Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B8 CAGA]Przygody z A4 ciąg dalszy...Na sprzedaż.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
Będzie klimat :kox:

Już się doczekać nie mogę tylko kiepsko z czasem teraz i nie wiem może w przyszłym tygodniu dopiero to ogarnę i przy okazji ten wydech założę:naughty:

Opublikowano
  • Autor

Jak z gościem gadałem i chciałem trochę urwać na transport to mi powiedział, że nie mam się wygłupiać bo dobrze wiem ile to kosztuje i on wie, że za takie pieniądze to pójdzie w parę godzin...

Opublikowano

Takze nie ma co sie zastanawiać :wink: dodatkowo widze ze Pakiet daszek oswietlenie trzeba bedzie wyrezać :decayed:

Wystarczy tylko zmostkować mase oraz poscić sygnał do MCE 09

Opublikowano
  • Autor
Takze nie ma co sie zastanawiać :wink: dodatkowo widze ze Pakiet daszek oswietlenie trzeba bedzie wyrezać :decayed:

Wystarczy tylko zmostkować mase oraz poscić sygnał do MCE 09

Też to widziałem jutro rano jadę to odebrać możesz dokładniej powiedzieć do której kostki się podpiąć i który pin trzeba coś w kodowaniu zmieniać?

Opublikowano
  • Autor
Wszystko sprowadza sie do wtyki T17l PIN 17 i nic nie kodujesz

http://img515.imageshack.us/img515/9329/mce88881.png

Dzięki wielkie:hi:

Opublikowano
  • Autor
Jak bedziesz cos potrzebował to pisz :decayed:

Na pewno jeszcze nie raz się odezwę:wink:

Opublikowano

Sysek daj znać o której jutro po sufit jedziemy:decayed:

Opublikowano
  • Autor
Sysek daj znać o której jutro po sufit jedziemy:decayed:

Podejrzewam, że o tej godzinie będziesz jeszcze spać...chyba , że wstaniesz to o 7 bądź u mnie:naughty:

Opublikowano

Kur:kwasny: Środek nocy:decayed:

---------- Post dopisany at 16:35 ---------- Poprzedni post napisany at 14:21 ----------

Sysek jesteśmy u ciebie z Bolkiem o 7 rano:decayed::decayed:

Opublikowano

Bolek do szkoły a nie :baseball::decayed:

Opublikowano

Ferie są Panie:grin::grin::grin:

Opublikowano
Ferie są Panie:grin::grin::grin:

No chyba że tak :grin:

Opublikowano

Ferie ferie trzeba korzystać z życia ;) Nawet weekendy wolne;D

Opublikowano
  • Autor

Sysek jesteśmy u ciebie z Bolkiem o 7 rano:decayed::decayed:

Nie ma problemu:wink:

Opublikowano

B8 podoba mi się coraz bardziej, zarówno Twoja jak i kolegi Grzegorza są kox:kox:, tylko nie spiesz się z wymianą auta bo jeszcze brakuje mi troche kasy do Twojej B8 :naughty: Felga 19 jest wystarczająca, dobrze to wygląda :wink: a jakie masz ET ?

Opublikowano
B8 podoba mi się coraz bardziej, zarówno Twoja jak i kolegi Grzegorza są kox:kox:, tylko nie spiesz się z wymianą auta bo jeszcze brakuje mi troche kasy do Twojej B8 :naughty: Felga 19 jest wystarczająca, dobrze to wygląda :wink: a jakie masz ET ?

siemasz007 widziałem Cię ostatnio pod MC w SWD, nalepek klubowych masz sporo na aucie :whistling: na jakiegoś spota byś się też wybrał...

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.