Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B8 CAGA]Przygody z A4 ciąg dalszy...Na sprzedaż.


sysek27

Rekomendowane odpowiedzi

Świetny samochód, wiele bajerów nie muszę robić bo mam w standardzie.. interesuje mnie jednak kierownica :-)

Dużo bawienia ? Może zostały wam łopaty - za ile do oddania :D

Mam automata i mój cel je zmontowac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie co do kierownicy - ona jest p&p i wszystkie przyciski działają normalnie, jak Pan Bóg przykazał, czy któreś są nieaktywne, lub trzeba je dodatkowo kodować? Zastanawiam się, jakby taką kierę wrzucić do C6:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie co do kierownicy - ona jest p&p i wszystkie przyciski działają normalnie, jak Pan Bóg przykazał, czy któreś są nieaktywne, lub trzeba je dodatkowo kodować? Zastanawiam się, jakby taką kierę wrzucić do C6:wink:

Jeśli chodzi o kierę, wszystko będzie działać, przyciski też, musisz tylko kupić razem z kabelkiem do poduszki, jest inny:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie co do kierownicy - ona jest p&p i wszystkie przyciski działają normalnie, jak Pan Bóg przykazał, czy któreś są nieaktywne, lub trzeba je dodatkowo kodować? Zastanawiam się, jakby taką kierę wrzucić do C6:wink:

Jeśli chodzi o kierę, wszystko będzie działać, przyciski też, musisz tylko kupić razem z kabelkiem do poduszki, jest inny:wink:

Tak jak kolega pisze tylko jest chyba jedno małe ale ponieważ ja wsadzajac kiere do B8 musiałem mieć kiere z B8 lift , albo z A5 w innym przypadku nie ruszyła by multifunkcja a skoro Ty chcesz to wsadzić do C6 to nie wiem czy byś nie musiał mieć kiery z C6 a i jeszcze jedno przycisk "navi " nie jest aktywny reszta działa bez problemu nie trzeba było nic kodowac :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie co do kierownicy - ona jest p&p i wszystkie przyciski działają normalnie, jak Pan Bóg przykazał, czy któreś są nieaktywne, lub trzeba je dodatkowo kodować? Zastanawiam się, jakby taką kierę wrzucić do C6:wink:

Jeśli chodzi o kierę, wszystko będzie działać, przyciski też, musisz tylko kupić razem z kabelkiem do poduszki, jest inny:wink:

Tak jak kolega pisze tylko jest chyba jedno małe ale ponieważ ja wsadzajac kiere do B8 musiałem mieć kiere z B8 lift , albo z A5 w innym przypadku nie ruszyła by multifunkcja a skoro Ty chcesz to wsadzić do C6 to nie wiem czy byś nie musiał mieć kiery z C6 a i jeszcze jedno przycisk "navi " nie jest aktywny reszta działa bez problemu nie trzeba było nic kodowac :wink:

C6 multifunkcję miało chyba tak samo jak w B8, nowy model C7 ma dopiero inną:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie mi chodziło o działanie tegoż NAVI na kierownicy, ale już wyjaśnione :wink: Kierownicę widziałem chyba właśnie z C7, podobną, jak B8 lift i dlatego mnie zaciekawiło co i jak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie mi chodziło o działanie tegoż NAVI na kierownicy, ale już wyjaśnione :wink: Kierownicę widziałem chyba właśnie z C7, podobną, jak B8 lift i dlatego mnie zaciekawiło co i jak.

Reasumując, od B8 multi będzie działac w C6 a z C7 multi nie będzie działać w C6:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pięknie wygląda, ale skórki w środku aż się proszę do tej kiery.:wink:

Intensywnie nad tym myślę, ale za miesiąc mam wesele i mam trochę budżet ograniczony zobaczymy jak prezenty wypadną:decayed: dobrze, że mam chociaż te sporty a nie zwykłe naleśniki :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio wpadł mały modzik mianowicie komplet listew na progi S-line :naughty:

0bd756fdf7d2ed96med.jpg

Lecą też do mnie neony na tył z polifta, ale nie wiem kiedy będzie montaż bo strasznie zabiegany ostatnio jestem...:wink:

---------- Post dopisany 10-09-2013 at 22:05 ---------- Poprzedni post napisany 03-09-2013 at 15:45 ----------

Wiedziałem, że długo nie wytrzymam z montażem wczoraj zrobiłem sobie mała wycieczkę w góry i neonki zamontowane:banan::banan:

Pogoda nie dopisywała więc musiałem skorzystać z werandy kolegi:wink:

i175.jpg

g4qa.jpg

No i efekt końcowy z którego jestem mega zadowolony:

lpj6.jpg

Chciałem też z tego miejsca podziękować koledze darecy za fachową pracę i gościnność :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie były małe komplikacje bo miałem pogrzebane w instalacji (niemiec ledy dokładał) w tym grill, kolacja i luźna gadka na wszystkie tematy dwa auta prawie cały dzień :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a gdzie ta 3 co w garażu schowana :decayed::wink: tak jak mówiłam pogoda to was rozpieściła :kwasny:

"Ta trzecia" ma już neon wyrezany więc mogła sobie spokojnie w garażu odpoczywać:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...