Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B8 CAGA]Przygody z A4 ciąg dalszy...Na sprzedaż.


sysek27

Rekomendowane odpowiedzi

No widzę że lustra już założone :) szybko się uwinąłeś :)

Z zegarkiem w ręku 1h i po robocie dzięki jeszcze raz za załatwienie luster :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze to twoje felgi biorę po sezonie :decayed: A po drugie to jeszcze raz powodzenia na nowej drodze życia :thumbup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze to twoje felgi biorę po sezonie :decayed: A po drugie to jeszcze raz powodzenia na nowej drodze życia :thumbup:

Po pierwsze to nie bierzesz możesz ewentualnie kupić a po drugie to dzięki :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze to twoje felgi biorę po sezonie :decayed: A po drugie to jeszcze raz powodzenia na nowej drodze życia :thumbup:

Po pierwsze to nie bierzesz możesz ewentualnie kupić a po drugie to dzięki :decayed:

Ajć nie pykło :polew: To się tam dogadamy już :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sysek ładnie wyglądają twoje nowe spigel :), a tak w ogóle dzięki za Pana Tadzia przesmarujemy żeby te nowe lusterka nie skrzypiały przy otwieraniu :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No stary ładniutko się lustra składają

Felga na zimę :kox:

Zaś co do foto ślubnego to .............nie rób tego więcej.................przeca mogliście jakąś ryskę zostawić na samochodzie

Co to za życie w małżeństwie jak lakier mógłby być zarysowany

Pamiętaj p tym przy następnym weselu :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej;) Widywałem ostatnimi czasy tą A4 w Lublincu(raz chyba jechałem za nią do pracy w Opolu) Powiem wprost: jest przepiękna i robi mega robotę!

Pzdr!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No stary ładniutko się lustra składają

Felga na zimę :kox:

Zaś co do foto ślubnego to .............nie rób tego więcej.................przeca mogliście jakąś ryskę zostawić na samochodzie

Co to za życie w małżeństwie jak lakier mógłby być zarysowany

Pamiętaj p tym przy następnym weselu :kox:

Dzieki za radę będę pamiętał o tym nastepnym razem:decayed:

---------- Post dopisany at 09:59 ---------- Poprzedni post napisany at 09:57 ----------

Hej;) Widywałem ostatnimi czasy tą A4 w Lublincu(raz chyba jechałem za nią do pracy w Opolu) Powiem wprost: jest przepiękna i robi mega robotę!

Pzdr!

Cieszę się ze autko sie podoba widze ze kolega z okolic to moze kiedys wpadniesz na spota jak cos sie bedzie działo:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cieszę się ze autko sie podoba widze ze kolega z okolic to moze kiedys wpadniesz na spota jak cos sie bedzie działo:wink:

Jasne :) Aktualnie mam zupelnie standardowy srebrny wóz drabiniasty... No i zero obeznania w temacie, więc sporo czasu minie zanim będę mógł godnie się z Wami ustawić:think2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cieszę się ze autko sie podoba widze ze kolega z okolic to moze kiedys wpadniesz na spota jak cos sie bedzie działo:wink:

Jasne :) Aktualnie mam zupelnie standardowy srebrny wóz drabiniasty... No i zero obeznania w temacie, więc sporo czasu minie zanim będę mógł godnie się z Wami ustawić:think2:

Nic sie nie martw myslisz ze my od pocztku mielismy pomodzone auta wszystko z czasem przychodzi a jak juz sie zarejestrowales na forum to napewno seria jezdzic dlugo nie bedziesz:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:) wlasnie rozkminiam lekkie obnizenie(robie min. 3000km miesięcznie i mysle ze prawdziwa gleba byłaby dla mnie sporym utrudnieniem na trasie do pracy) w głowie siedzą mi sprezyny -30mm na przód i tył... Co sadzicie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio wpadł mały modzik mianowicie komplet listew na progi S-line :naughty:

http://images62.fotosik.pl/134/0bd756fdf7d2ed96med.jpg

Lecą też do mnie neony na tył z polifta, ale nie wiem kiedy będzie montaż bo strasznie zabiegany ostatnio jestem...:wink:

---------- Post dopisany 10-09-2013 at 22:05 ---------- Poprzedni post napisany 03-09-2013 at 15:45 ----------

Wiedziałem, że długo nie wytrzymam z montażem wczoraj zrobiłem sobie mała wycieczkę w góry i neonki zamontowane:banan::banan:

Pogoda nie dopisywała więc musiałem skorzystać z werandy kolegi:wink:

http://img62.imageshack.us/img62/2753/i175.jpg

http://img94.imageshack.us/img94/9957/g4qa.jpg

No i efekt końcowy z którego jestem mega zadowolony:

http://img20.imageshack.us/img20/4426/lpj6.jpg

Chciałem też z tego miejsca podziękować koledze darecy za fachową pracę i gościnność :hi:

Dużo grzebanka z tymi neonami ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sysek - tak mi się spodobały te Twoje lustra że mimo posiadania lusterek S4 dziś już kupiłem te poliftowe a moje obecne do sprzedania - w sumie już sprzedane :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...