Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B8 CAGA]Przygody z A4 ciąg dalszy...Na sprzedaż.


sysek27

Rekomendowane odpowiedzi

Te fotele w ASO były kupowane :decayed:

I musiałbym tu Kaja zacytować ale to On ma wyłączność...

A jak:decayed:

A tak z innej beczki zastanawiam się czy teraz do tych foteli nie zapodać dekorów Piano tylko czy się za ciemno w środku przez to nie zrobi:eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj się "pobawiłem" trochę z tunelem środkowym i zrobiłem coś takiego i mam dylemat bo ogólnie jest dobrze tylko neon miał świecić na biało a świeci bardziej na niebiesko i teraz nie wiem czy nie zmienić na czerwony kolor a kolejny problem to czy schowek obok tego na kubki też robić czy zostawić tylko podświetlanie w kubkach tak jak na zdjęciu :eusathink:

Tak ?:

pfqi.jpg

z6gh.jpg

Czy tak?:

vg4c.jpg

f8uw.jpg

Czy zmieniać na czerwony....:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak masz pakiet światło, to czerwony.

W klamkach zmieniłem diodę na biala:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sysek dawaj instrukcje :wink:

Co u dużo pisać zakupiłem taki neon:

NX1 NEON GIETKI 1,2 MM RÓŻNE KOLORY (3887341186) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Po poluzowaniu śrubek neon idealnie się tam wkomponował bo jak wiemy uchwyty na kubki są montowane do tunelu na pióro-wpust i po poluzowaniu śrubek można tam fajnie wepchać ten neon a później dokręcić śrubki później neon podłączyłem pod przetwornice którą zakupiłem też u tego sprzedawcy no i oto cała instrukcja:wink:

Ale tak jak powiedziałem gdybym wiedział ,że ten biały to tak naprawdę jasny niebieski to kupiłbym czerwony na razie zostawiam tak jak jest może z czasem to zmienie:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sysek dawaj instrukcje :wink:

Co u dużo pisać zakupiłem taki neon:

NX1 NEON GIETKI 1,2 MM RÓŻNE KOLORY (3887341186) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Po poluzowaniu śrubek neon idealnie się tam wkomponował bo jak wiemy uchwyty na kubki są montowane do tunelu na pióro-wpust i po poluzowaniu śrubek można tam fajnie wepchać ten neon a później dokręcić śrubki później neon podłączyłem pod przetwornice którą zakupiłem też u tego sprzedawcy no i oto cała instrukcja:wink:

Ale tak jak powiedziałem gdybym wiedział ,że ten biały to tak naprawdę jasny niebieski to kupiłbym czerwony na razie zostawiam tak jak jest może z czasem to zmienie:wink:

No to wreszcie znalazłem to czego szukam na te kubasy:naughty:

Fajnie to wygląda:decayed:

A pytanko nie daje to za bardzo po oczach w nocy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam tego jeszcze w aucie założonego bo czekam na dekory ale nie wydaje mi się żeby to zbyt mocno świeciło powinno być dobrze:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To podświetlenie jest po prostu... piękne :shock3:

Myślałem że najbliższy weekend przeznaczę na wymianę boczków, ale jeszcze dojdzie tunel... :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A że tak jeszcze zapytam te neony(przetwornik ten)przy kubkach podpiąłeś pod oświetlenie zapalniczki? nie wali żadnymi błędami?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy wali błędy podpiolem się pod podświetlenie zapalniczki będę to do auta wkładał kolo wyroku to będę mógł coś więcej powiedzieć :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A że tak jeszcze zapytam te neony(przetwornik ten)przy kubkach podpiąłeś pod oświetlenie zapalniczki? nie wali żadnymi błędami?

A jakie mają być błędy skoro to jest podpięte pod +/- i niema żadnej linii diagnostycznej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to już trochę za dużo chyba, żeby to podłączyć pod oświetlenie nóg QQ1, żeby była regulacja jasności to może wtedy a po drugie cena też niezła...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...