Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B8 CAGA]Przygody z A4 ciąg dalszy...Na sprzedaż.


sysek27

Rekomendowane odpowiedzi

Będzie klimat :kox:

Już się doczekać nie mogę tylko kiepsko z czasem teraz i nie wiem może w przyszłym tygodniu dopiero to ogarnę i przy okazji ten wydech założę:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak z gościem gadałem i chciałem trochę urwać na transport to mi powiedział, że nie mam się wygłupiać bo dobrze wiem ile to kosztuje i on wie, że za takie pieniądze to pójdzie w parę godzin...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takze nie ma co sie zastanawiać :wink: dodatkowo widze ze Pakiet daszek oswietlenie trzeba bedzie wyrezać :decayed:

Wystarczy tylko zmostkować mase oraz poscić sygnał do MCE 09

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takze nie ma co sie zastanawiać :wink: dodatkowo widze ze Pakiet daszek oswietlenie trzeba bedzie wyrezać :decayed:

Wystarczy tylko zmostkować mase oraz poscić sygnał do MCE 09

Też to widziałem jutro rano jadę to odebrać możesz dokładniej powiedzieć do której kostki się podpiąć i który pin trzeba coś w kodowaniu zmieniać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak bedziesz cos potrzebował to pisz :decayed:

Na pewno jeszcze nie raz się odezwę:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sysek daj znać o której jutro po sufit jedziemy:decayed:

Podejrzewam, że o tej godzinie będziesz jeszcze spać...chyba , że wstaniesz to o 7 bądź u mnie:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kur:kwasny: Środek nocy:decayed:

---------- Post dopisany at 16:35 ---------- Poprzedni post napisany at 14:21 ----------

Sysek jesteśmy u ciebie z Bolkiem o 7 rano:decayed::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sysek jesteśmy u ciebie z Bolkiem o 7 rano:decayed::decayed:

Nie ma problemu:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

B8 podoba mi się coraz bardziej, zarówno Twoja jak i kolegi Grzegorza są kox:kox:, tylko nie spiesz się z wymianą auta bo jeszcze brakuje mi troche kasy do Twojej B8 :naughty: Felga 19 jest wystarczająca, dobrze to wygląda :wink: a jakie masz ET ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

B8 podoba mi się coraz bardziej, zarówno Twoja jak i kolegi Grzegorza są kox:kox:, tylko nie spiesz się z wymianą auta bo jeszcze brakuje mi troche kasy do Twojej B8 :naughty: Felga 19 jest wystarczająca, dobrze to wygląda :wink: a jakie masz ET ?

siemasz007 widziałem Cię ostatnio pod MC w SWD, nalepek klubowych masz sporo na aucie :whistling: na jakiegoś spota byś się też wybrał...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...