Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B8 CAGA]Przygody z A4 ciąg dalszy...Na sprzedaż.


sysek27

Rekomendowane odpowiedzi

zamiast odchudzac te bidne auta to wala w nie złom az huczy

ale jak mowisz, lans to lans :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

waga tego wydechu jest bardzo podobna do standardowego.. a wygląd o niebo lepszy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostatnio robiłem cały wydech (od kata do konca) z nierdzewki w swojej padlinie

róznica w wadze pomiedzy ori wypalonym wydecham a nierdzewką 23.4 kg, maskara jakas :facepalm:

pomine tutaj fakt ze średnica rury jest o 7 mm wieksza od ori

ale dzwiękuje sobie pozytywnie.... :whistling::whistling::whistling::whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja porównywałem to jak przenosiłem "nowy" wydech z fabrycznym. waga była bardzo podobna, tylko wygoda noszenia już trochę gorsza w tym od 3.0 :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciągle się waham co robić z felgami na ten sezon zostawić te czy szukać jakiś innych tylko wybór jakiś taki nie jaki w 19" rotory odpadają bo jakoś aż tak strasznie mi się nie podobają jest jeszcze opcja 3SDM model //0.01 ale dorwać używkę też ciężko no i ile mógłbym wołać za same felgi S5 bez opon stan igła zero rysek proste lakier ori:eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A i jeszcze mi się przypomniał tekst gościa od, którego brałem wydech pyta się mnie " To co mocno bity d*pę przeszczepiałeś?"

Mówię mu, że nie , że zmieniam dla optyki.... a On : " serioo" jakbyście widzieli jego minę patrzył na mnie jak na barana...

---------- Post dopisany at 17:50 ---------- Poprzedni post napisany at 17:49 ----------

Zostaw S5 a nie kombinuj:decayed:

Nie bój się nie kupię ROTOR-ów:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciągle się waham co robić z felgami na ten sezon zostawić te czy szukać jakiś innych tylko wybór jakiś taki nie jaki w 19" rotory odpadają bo jakoś aż tak strasznie mi się nie podobają jest jeszcze opcja 3SDM model //0.01 ale dorwać używkę też ciężko no i ile mógłbym wołać za same felgi S5 bez opon stan igła zero rysek proste lakier ori:eusathink:

widzę też się bijesz z myślami co z kołami zrobić

te 3SDM mogą być ładne - za 5 tyś nowe są na allegro

Ps. za ile udało Ci się dorwać dokładkę i wydech ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciągle się waham co robić z felgami na ten sezon zostawić te czy szukać jakiś innych tylko wybór jakiś taki nie jaki w 19" rotory odpadają bo jakoś aż tak strasznie mi się nie podobają jest jeszcze opcja 3SDM model //0.01 ale dorwać używkę też ciężko no i ile mógłbym wołać za same felgi S5 bez opon stan igła zero rysek proste lakier ori:eusathink:

widzę też się bijesz z myślami co z kołami zrobić

te 3SDM mogą być ładne - za 5 tyś nowe są na allegro

Ps. za ile udało Ci się dorwać dokładkę i wydech ?

No nie powiem ciężka sprawa z tymi kołami sam nie wiem:kwasny:

A jeśli chodzi o wydech to kupiłem za 500zł a dokładkę kupiłem za 80zł z przesyłką:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to stary szacun za ceny - a dokładka :shock3: ktoś chyba nie miał pojęcia co sprzedaje

---------- Post dopisany at 21:48 ---------- Poprzedni post napisany at 21:48 ----------

a co do felg - to totalnie nie ma w czym wybierać - przynajmniej w 20

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem jak ją zobaczyłem to zaraz dzwoniłem do gościa czy to na pewno to co było na zdjęciu jutro ma mi to wysłać poprosiłem o możliwość sprawdzenia przy kurierze jak coś będzie nie tak to zwrot fakt bez tego plastra miodu, ale pytałem i będę mógł z mojej dokładki przełożyć bo pasuje dlatego nie zastanawiałem się ani minuty:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwururka to jest to. :good:

Nooo:naughty::naughty:już się nie mogę doczekać montażu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Średnio:kwasny:

---------- Post dopisany 11-02-2013 at 11:11 ---------- Poprzedni post napisany 21-01-2013 at 10:55 ----------

Audi A4 8K S- line avant podsufitka (3021696942) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Jutro jadę po sufit S-line:banan::banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...