Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B8 CAGA]Przygody z A4 ciąg dalszy...Na sprzedaż.


sysek27

Rekomendowane odpowiedzi

B8 na seryjnych gratach po chipie objedzie pomodzone B6 :wink:

---------- Post dopisany at 23:50 ---------- Poprzedni post napisany at 23:48 ----------

puma jak zawsze stoi i ręce w kieszeni:polew:

Lepiej nie chciałbyś wiedzieć czym on tam się bawi :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

puma jak zawsze stoi i ręce w kieszeni:polew:

Lepiej nie chciałbyś wiedzieć czym on tam się bawi :polew:

A ja mu rękę podałem jak wysiadał z auta na pożegnanie:doh:

---------- Post dopisany at 12:36 ---------- Poprzedni post napisany at 12:35 ----------

piekne B8 gratulacje autka:slina:

Podziękował za miłe słowo :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje auto też stało na takich felgach. Ja sobie te 17 zostawiłem na zimę założyłem 225/45 Nokiany. To chyba optymalne rozwiązanie.

---------- Post dopisany at 22:22 ---------- Poprzedni post napisany at 22:17 ----------

Moje auto ma dokładnie taki sam motor...możesz powiedzieć ile dałeś za program?...zastanawiam się własnie nad wiruskiem :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje auto też stało na takich felgach. Ja sobie te 17 zostawiłem na zimę założyłem 225/45 Nokiany. To chyba optymalne rozwiązanie.

---------- Post dopisany at 22:22 ---------- Poprzedni post napisany at 22:17 ----------

Moje auto ma dokładnie taki sam motor...możesz powiedzieć ile dałeś za program?...zastanawiam się własnie nad wiruskiem :wink:

No mam jeszcze jeden komplet 17" alu i któryś z nich zostanie na zimówki :wink:

Jeśli chodzi o program to musisz z każdym tunerem osobiście ustalać ja robiłem w ECUPROJECT już drugie auto i dostałem fajny rabat ale ogólnie w tym modelu ta modyfikacja kosztuje w okolicach 2000zł możesz też się zapisać gdzieś na grupowe chipowanie wtedy też możesz mieć taniej, powiem tylko tyle jeśli masz jakieś obawy to się nie zastanawiaj ja za długo to odkładałem teraz autko już naprawdę ładnie się odpycha:naughty:

---------- Post dopisany 27-10-2012 at 11:30 ---------- Poprzedni post napisany 14-10-2012 at 09:12 ----------

Panowie chodzi mi po głowie zmiana felg na przyszły sezon jako, że w ori AUDI nie ma za bardzo wyboru przeglądając internet znalazłem coś takiego co o tym myślicie?

Nie ma tam żadnego zdjęcia jak to na B8 wygląda rozmiar by raczej 19" został:

MAGIC GALLERY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obecne masz ładniejsze:wink:, już się znudziły?

No trochę tak sam nie wiem co robić:dontknow: chyba, że macie jeszcze jakieś propozycje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szukaj rotorów.. albo może jakichś BBSów? ewentualnie te, co ma H4mm3R :facepalm::decayed:

powiem szczerze, że mi wzór S5 też się pomału nudzi i powoli chyba zacznę szukać rotorów..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patelnia jakaś dobrze by wyglądała :naughty:

Czy u Ciebie się wszystko musi wokół jedzenia kręcić:doh:

---------- Post dopisany at 16:29 ---------- Poprzedni post napisany at 16:20 ----------

Ciekawa ta nowa felga :thumbup1:

Chciałem też do Ciebie pisać jakie masz szerokie te Twoje bo też mi się bardzo podobają, ale z tego co pamiętam te Twoje felgi patrząc z boku są płaskie a mi by zależało, żeby były wklęsłe widziałem gdzieś zdjęcie takiej B8 na Twojej feldze, ale właśnie takiej wklęsłej i zaje...cie to wyglądało ciekawe czy to przypadkiem nie było 20" i jakieś 9,5" szerokości:eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patelnia jakaś dobrze by wyglądała :naughty:

Czy u Ciebie się wszystko musi wokół jedzenia kręcić:doh:

:ssij:

:wtf:

---------- Post dopisany at 21:08 ---------- Poprzedni post napisany at 21:05 ----------

Ja mam 8,5J, minimanie wystają a w środku są trochę wklęsłe.

http://imageshack.us/a/img834/3702/20120606191533.jpg

No właśnie u Ciebie to super wygląda bo masz fajny naciąg i niską oponę, ale w B8 na 19''feldze już nie będzie takiego efektu dlatego musiałbym założyć 20" a to już u mnie odpada dla codziennego użytku:kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...