Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B8 CAGA]Przygody z A4 ciąg dalszy...Na sprzedaż.


sysek27

Rekomendowane odpowiedzi

Mlody wez nie swiruj bo dobrze wiesz ze do B8 gwint kosztuje przynajmniej raz tyle co do B6 za ta roznice moge miec sufit S-line i jeszcze pare innych fajnych rzeczy a w B7 tez mialem sprezyny -40przod -35tyl i wiele osob bylo w szoku jak fajnie usiadlo wiec mysle ze i tu taka opcja bedzie tez ok tym bardziej ze nie jestem zwolennikiem twardej jazdy juz teraz mnie wkurza to 1BE,ktore mam bo jest duzo twardsze od B7...

KW Gewindefahrwerk Street Comfort Audi A4 Avant B8 (8K) 4250173394086 | eBay

Sprężyn mi tu do gwintu nie porównuj całkiem inna jazda jest. A jak tobie na 1BE jest twardo to ja nie wiem:whistling:

---------- Post dopisany at 21:31 ---------- Poprzedni post napisany at 21:31 ----------

PS. DO B6 kosztuje 700-800zł taniej:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hamulce zmien na takie jak ma WRC

przy 19" te co masz beda wyglądac jak z ...uja ucho :decayed:

Hamulce beda ruszane tylko wtedy jak bedzie cos z moca robione na chwile obecna wystarcza mi to co mam:decayed:

---------- Post dopisany at 21:38 ---------- Poprzedni post napisany at 21:32 ----------

Mlody wez nie swiruj bo dobrze wiesz ze do B8 gwint kosztuje przynajmniej raz tyle co do B6 za ta roznice moge miec sufit S-line i jeszcze pare innych fajnych rzeczy a w B7 tez mialem sprezyny -40przod -35tyl i wiele osob bylo w szoku jak fajnie usiadlo wiec mysle ze i tu taka opcja bedzie tez ok tym bardziej ze nie jestem zwolennikiem twardej jazdy juz teraz mnie wkurza to 1BE,ktore mam bo jest duzo twardsze od B7...

KW Gewindefahrwerk Street Comfort Audi A4 Avant B8 (8K) 4250173394086 | eBay

Sprężyn mi tu do gwintu nie porównuj całkiem inna jazda jest. A jak tobie na 1BE jest twardo to ja nie wiem:whistling:

---------- Post dopisany at 21:31 ---------- Poprzedni post napisany at 21:31 ----------

PS. DO B6 kosztuje 700-800zł taniej:decayed:

Niech Ci bedzie, ale nie wciskaj komus czegos na sile od zawsze mowilem, ze nie jestem zwolennikiem twardego:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hamulce zmien na takie jak ma WRC

przy 19" te co masz beda wyglądac jak z ...uja ucho :decayed:

Hamulce beda ruszane tylko wtedy jak bedzie cos z moca robione na chwile obecna wystarcza mi to co mam:decayed:

---------- Post dopisany at 21:38 ---------- Poprzedni post napisany at 21:32 ----------

Mlody wez nie swiruj bo dobrze wiesz ze do B8 gwint kosztuje przynajmniej raz tyle co do B6 za ta roznice moge miec sufit S-line i jeszcze pare innych fajnych rzeczy a w B7 tez mialem sprezyny -40przod -35tyl i wiele osob bylo w szoku jak fajnie usiadlo wiec mysle ze i tu taka opcja bedzie tez ok tym bardziej ze nie jestem zwolennikiem twardej jazdy juz teraz mnie wkurza to 1BE,ktore mam bo jest duzo twardsze od B7...

KW Gewindefahrwerk Street Comfort Audi A4 Avant B8 (8K) 4250173394086 | eBay

Sprężyn mi tu do gwintu nie porównuj całkiem inna jazda jest. A jak tobie na 1BE jest twardo to ja nie wiem:whistling:

---------- Post dopisany at 21:31 ---------- Poprzedni post napisany at 21:31 ----------

PS. DO B6 kosztuje 700-800zł taniej:decayed:

Niech Ci bedzie, ale nie wciskaj komus czegos na sile od zawsze mowilem, ze nie jestem zwolennikiem twardego:decayed:

Nie wciskam ci nic zrobisz co zechcesz.

PS. Przed kupnem auta mówiłeś że na pewno będzie gwint.:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też to słyszałem:naughty:

---------- Post dopisany at 21:52 ---------- Poprzedni post napisany at 21:50 ----------

mnie się 1 i 3 widzi:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też to słyszałem:naughty:

---------- Post dopisany at 21:52 ---------- Poprzedni post napisany at 21:50 ----------

mnie się 1 i 3 widzi:wink:

W sumie Tomasz niech kupuje sprężyny. Zostaniemy jedyni na gwincie w A4 w okolicy:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też to słyszałem:naughty:

---------- Post dopisany at 21:52 ---------- Poprzedni post napisany at 21:50 ----------

mnie się 1 i 3 widzi:wink:

Wiem i nie wypieram sie tego, ale juz teraz po tygodniu jazdy na tym 1BE nie widzi mi sie to i stwierdzilem ze wole ta kase przeznaczyc na cos innego tym bardziej jak widze fotki od WRCLAGUNA to opcja -40mm tez calkiem fajnie wyglada :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też to słyszałem:naughty:

---------- Post dopisany at 21:52 ---------- Poprzedni post napisany at 21:50 ----------

mnie się 1 i 3 widzi:wink:

W sumie Tomasz niech kupuje sprężyny. Zostaniemy jedyni na gwincie w A4 w okolicy:decayed:

Nie zapomnij o WhyMe?:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też to słyszałem:naughty:

---------- Post dopisany at 21:52 ---------- Poprzedni post napisany at 21:50 ----------

mnie się 1 i 3 widzi:wink:

W sumie Tomasz niech kupuje sprężyny. Zostaniemy jedyni na gwincie w A4 w okolicy:decayed:

Nie zapomnij o WhyMe?:decayed:

Mówimy o gwincie a nie wynalazkach typu NoName:polew::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wracajac do felg to ja jak narazie najbardziej sklaniam sie do 1 opcji na tym zdjeciu strasznie mi sie to podoba:

Google-Ergebnis für http://www.mbg-tuned.at/core/images/wbgallery/l/2010_06/127765511834957.pjpeg

No chyba ze macie jeszcze jakies inne propozycje oprocz tych trzech co podalem wszelkie sugestie mile widziane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te od S5 jakie drogie :shock3::shock3::shock3: ja dałem ponad 2 tys mniej..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wracajac do felg to ja jak narazie najbardziej sklaniam sie do 1 opcji na tym zdjeciu strasznie mi sie to podoba:

Google-Ergebnis für http://www.mbg-tuned.at/core/images/wbgallery/l/2010_06/127765511834957.pjpeg

No chyba ze macie jeszcze jakies inne propozycje oprocz tych trzech co podalem wszelkie sugestie mile widziane.

Popieram bo się na AUDI B8 fajnie prezentują

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i dzisiaj wpadl zedrzak tyl S-line kompletny pod PDC z wiazka zeby juz byc przgotownym na kolejne mody:banan:a do konca tego tygodnia mysle zapadnie decyzja o wyborze felg jak narazie albo RS6 albo S5:eusathink:

---------- Post dopisany 20-07-2012 at 19:07 ---------- Poprzedni post napisany 10-07-2012 at 22:49 ----------

A więc tak S-line zewnętrzny "prawie" kompletny brakuje mi tylko nakładki na klapę reszta już w malowaniu felgi już też zakupione od S5, ale jeszcze muszę oponki załatwić teraz trochę kiepsko z czasem i jeśli wszystko pójdzie dobrze to około 10sierpnia będzie montaż wszystkiego:banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i dzisiaj wpadl zedrzak tyl S-line kompletny pod PDC z wiazka zeby juz byc przgotownym na kolejne mody:banan:a do konca tego tygodnia mysle zapadnie decyzja o wyborze felg jak narazie albo RS6 albo S5:eusathink:

---------- Post dopisany 20-07-2012 at 19:07 ---------- Poprzedni post napisany 10-07-2012 at 22:49 ----------

A więc tak S-line zewnętrzny "prawie" kompletny brakuje mi tylko nakładki na klapę reszta już w malowaniu felgi już też zakupione od S5, ale jeszcze muszę oponki załatwić teraz trochę kiepsko z czasem i jeśli wszystko pójdzie dobrze to około 10sierpnia będzie montaż wszystkiego:banan:

Dokładkę zderzaka oczywiście na dwururkę kupiłeś?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i dzisiaj wpadl zedrzak tyl S-line kompletny pod PDC z wiazka zeby juz byc przgotownym na kolejne mody:banan:a do konca tego tygodnia mysle zapadnie decyzja o wyborze felg jak narazie albo RS6 albo S5:eusathink:

---------- Post dopisany 20-07-2012 at 19:07 ---------- Poprzedni post napisany 10-07-2012 at 22:49 ----------

A więc tak S-line zewnętrzny "prawie" kompletny brakuje mi tylko nakładki na klapę reszta już w malowaniu felgi już też zakupione od S5, ale jeszcze muszę oponki załatwić teraz trochę kiepsko z czasem i jeśli wszystko pójdzie dobrze to około 10sierpnia będzie montaż wszystkiego:banan:

Dokładkę zderzaka oczywiście na dwururkę kupiłeś?

Nie na jedną, bo i tak musiałem kupić cały zderzak z dokładką w B8 nie jest tak jak w B7, że tylko dokładkę zmieniasz a ja zderzak kupiłem w bardzo dobrej cenie kompletny z czujnikami i wiązką a dokładkę mogę zawsze zmienić na podwójny wydech :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezus Maria śliczna jest :slina: Gratuluję zakupu :jerk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i nareszcie udało mi się to poskładać w całość jak na razie jeszcze bez lotki na klapie, ale tak to mogę powiedzieć, że S-line Exterieur na aucie, ogólnie to teraz dołożyłem:

-zderzak przód S-line pod PDC,

-zderzak tył S-line pod PDC,

-listwy na progi S-line,

-HID 6000K w halogeny,

-ledowe podświetlanie tablicy rej. z A5,

-wymieniłem żarówki oświetlenia wnętrza na led,

-koła 19" z S5 i opony TOYO 245/35/19,

-kupiłem też gwint tylko przyszedł do A6 bo się "pomylili na magazynie" i teraz muszę go zabrać do Niemiec i tam go odesłać na wymianę :facepalm:

Fotki na razie takie tylko telefonem jakaś sesyjka wpadnie jak dojdzie gwint :wink:

27c6c86419e700bemed.jpg

eedd3c0191ce673bmed.jpg

e96c9d9375e34e3cmed.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...