Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B8 CAGA]Przygody z A4 ciąg dalszy...Na sprzedaż.


sysek27

Rekomendowane odpowiedzi

kupowane w niemcowni czy w PL na zamowienie sciagniete?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupowane w niemcowni czy w PL na zamowienie sciagniete?

Kupowane w niemczech.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w pierwszej kolejności robiłbym program i nie odkładał tego na dalszy plan :) różnica zrobi wrażenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratki fury:kox:

co to ma znaczyć -40 pytam się?? mówiłeś że będzie gwint:dancing:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak jak juz ktos pisal

zacznij od programu

gwarancja juz dawno poszla, wiec najwazniejsze to zwiekszyc ciag w motorze :wink:

niech to lata, a nie jezdzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratki fury:kox:

co to ma znaczyć -40 pytam się?? mówiłeś że będzie gwint:dancing:

No wiem, ale na chwilę obecną za tą kwotę co trzeba dać za gwint to wolę trochę dołożyć i kupić jakieś fajne koło a jak patrzę na zdjęcia od WRCLAGUNA to jego pięknie usiadła i taki efekt by mnie zadowalał :wink:

A tak na marginesie to dzisiaj wpadł zderzak przód S-line, ale nie będę teraz zakładał bo chcę wszystko skompletować z pakietu S-line i dopiero wtedy będzie montaż :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratki fury:kox:

co to ma znaczyć -40 pytam się?? mówiłeś że będzie gwint:dancing:

No wiem, ale na chwilę obecną za tą kwotę co trzeba dać za gwint to wolę trochę dołożyć i kupić jakieś fajne koło a jak patrzę na zdjęcia od WRCLAGUNA to jego pięknie usiadła i taki efekt by mnie zadowalał :wink:

A tak na marginesie to dzisiaj wpadł zderzak przód S-line, ale nie będę teraz zakładał bo chcę wszystko skompletować z pakietu S-line i dopiero wtedy będzie montaż :naughty:

:thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratki fury:kox:

co to ma znaczyć -40 pytam się?? mówiłeś że będzie gwint:dancing:

No wiem, ale na chwilę obecną za tą kwotę co trzeba dać za gwint to wolę trochę dołożyć i kupić jakieś fajne koło a jak patrzę na zdjęcia od WRCLAGUNA to jego pięknie usiadła i taki efekt by mnie zadowalał :wink:

A tak na marginesie to dzisiaj wpadł zderzak przód S-line, ale nie będę teraz zakładał bo chcę wszystko skompletować z pakietu S-line i dopiero wtedy będzie montaż :naughty:

Przy zmianie na -40 mm pasuje tez zmieić amorki jak masz np. 1BA :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie, że myślałem,że on jest już fabrycznie obniżony ponieważ jest jest niższy od innych B8 i jest dużo twardszy od B7 więc myślałem ,że będę mógł wymienić same sprężyny możesz powiedzieć jaki jest kod na wlepce w książce serwisowej dla tego obniżonego zawieszenia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak, jak w B7 :decayed: 1BA zwykłe, 1BE sportowe, 1BV S-line

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra Pany mam mega dylemat moze Wy cos doradzicie, ktory z tych trzech modeli wybrac:

1.RS6

Kola felgi opony Audi A5 A-5 8T0 R19 ET 33 (2434867745) - motoAllegro

2.S5

19 CALI FELGI ALUMINIOWE AUDI S5 + PIRELLI PZERO (2453517221) - motoAllegro

3. ROTOR

Schnäppchen, originale Audi Rotordesign-Sommerräder 9x19 Audi A5, S5, A6, S6, A4 | eBay

Aukcje, ktore wkleilem sa jako pogladowe jesli chodzi o mnie to najbardziej sklaniam sie ku pierwszemu modelowi, ale chetnie poznam Wasze opinie oczywiscie auto dostanie do zestawu sprezyny -40/35mm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie 3, kumpel ma takie 19 w a3/s3 sportbacku i wyglądają pięknie :slina:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sysek ty już całkiem zwariowałeś:decayed: Jakie -3/-4

Zrób porządną glebę a koła to mnie sie pierwsze nie widzi drugie i trzecie:thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hamulce zmien na takie jak ma WRC

przy 19" te co masz beda wyglądac jak z ...uja ucho :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mlody wez nie swiruj bo dobrze wiesz ze do B8 gwint kosztuje przynajmniej raz tyle co do B6 za ta roznice moge miec sufit S-line i jeszcze pare innych fajnych rzeczy a w B7 tez mialem sprezyny -40przod -35tyl i wiele osob bylo w szoku jak fajnie usiadlo wiec mysle ze i tu taka opcja bedzie tez ok tym bardziej ze nie jestem zwolennikiem twardej jazdy juz teraz mnie wkurza to 1BE,ktore mam bo jest duzo twardsze od B7...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...