Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B8 CAGA]Przygody z A4 ciąg dalszy...Na sprzedaż.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

kupowane w niemcowni czy w PL na zamowienie sciagniete?

Opublikowano
  • Autor
kupowane w niemcowni czy w PL na zamowienie sciagniete?

Kupowane w niemczech.

Opublikowano

Pogratulować. :good: B8... :kox:

Opublikowano

w pierwszej kolejności robiłbym program i nie odkładał tego na dalszy plan :) różnica zrobi wrażenie

Opublikowano

Ładna gratulacje, wrzucaj większe kółko i będzie :thumbup1:

BTW też mam taką gałkę, nie wiedziałem, że to z wersji sport :whistling:

Opublikowano

Gratki fury:kox:

co to ma znaczyć -40 pytam się?? mówiłeś że będzie gwint:dancing:

Opublikowano

tak jak juz ktos pisal

zacznij od programu

gwarancja juz dawno poszla, wiec najwazniejsze to zwiekszyc ciag w motorze :wink:

niech to lata, a nie jezdzi

Opublikowano
  • Autor
Gratki fury:kox:

co to ma znaczyć -40 pytam się?? mówiłeś że będzie gwint:dancing:

No wiem, ale na chwilę obecną za tą kwotę co trzeba dać za gwint to wolę trochę dołożyć i kupić jakieś fajne koło a jak patrzę na zdjęcia od WRCLAGUNA to jego pięknie usiadła i taki efekt by mnie zadowalał :wink:

A tak na marginesie to dzisiaj wpadł zderzak przód S-line, ale nie będę teraz zakładał bo chcę wszystko skompletować z pakietu S-line i dopiero wtedy będzie montaż :naughty:

Opublikowano
Gratki fury:kox:

co to ma znaczyć -40 pytam się?? mówiłeś że będzie gwint:dancing:

No wiem, ale na chwilę obecną za tą kwotę co trzeba dać za gwint to wolę trochę dołożyć i kupić jakieś fajne koło a jak patrzę na zdjęcia od WRCLAGUNA to jego pięknie usiadła i taki efekt by mnie zadowalał :wink:

A tak na marginesie to dzisiaj wpadł zderzak przód S-line, ale nie będę teraz zakładał bo chcę wszystko skompletować z pakietu S-line i dopiero wtedy będzie montaż :naughty:

:thumbup1:

Opublikowano
Gratki fury:kox:

co to ma znaczyć -40 pytam się?? mówiłeś że będzie gwint:dancing:

No wiem, ale na chwilę obecną za tą kwotę co trzeba dać za gwint to wolę trochę dołożyć i kupić jakieś fajne koło a jak patrzę na zdjęcia od WRCLAGUNA to jego pięknie usiadła i taki efekt by mnie zadowalał :wink:

A tak na marginesie to dzisiaj wpadł zderzak przód S-line, ale nie będę teraz zakładał bo chcę wszystko skompletować z pakietu S-line i dopiero wtedy będzie montaż :naughty:

Przy zmianie na -40 mm pasuje tez zmieić amorki jak masz np. 1BA :wink:

Opublikowano
  • Autor

Właśnie, że myślałem,że on jest już fabrycznie obniżony ponieważ jest jest niższy od innych B8 i jest dużo twardszy od B7 więc myślałem ,że będę mógł wymienić same sprężyny możesz powiedzieć jaki jest kod na wlepce w książce serwisowej dla tego obniżonego zawieszenia?

Opublikowano

tak, jak w B7 :decayed: 1BA zwykłe, 1BE sportowe, 1BV S-line

Opublikowano
  • Autor

U mnie jest 1BE czyli nie będę musiał zmieniać amortyzatorów?

Opublikowano

Nie nie musisz dasz takie springi jak ma WRC i będzie malina

Opublikowano
  • Autor

Dobra Pany mam mega dylemat moze Wy cos doradzicie, ktory z tych trzech modeli wybrac:

1.RS6

Kola felgi opony Audi A5 A-5 8T0 R19 ET 33 (2434867745) - motoAllegro

2.S5

19 CALI FELGI ALUMINIOWE AUDI S5 + PIRELLI PZERO (2453517221) - motoAllegro

3. ROTOR

Schnäppchen, originale Audi Rotordesign-Sommerräder 9x19 Audi A5, S5, A6, S6, A4 | eBay

Aukcje, ktore wkleilem sa jako pogladowe jesli chodzi o mnie to najbardziej sklaniam sie ku pierwszemu modelowi, ale chetnie poznam Wasze opinie oczywiscie auto dostanie do zestawu sprezyny -40/35mm.

Opublikowano

jak dla mnie 3, kumpel ma takie 19 w a3/s3 sportbacku i wyglądają pięknie :slina:

Opublikowano

Sysek ty już całkiem zwariowałeś:decayed: Jakie -3/-4

Zrób porządną glebę a koła to mnie sie pierwsze nie widzi drugie i trzecie:thumbup1:

Opublikowano

hamulce zmien na takie jak ma WRC

przy 19" te co masz beda wyglądac jak z ...uja ucho :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Mlody wez nie swiruj bo dobrze wiesz ze do B8 gwint kosztuje przynajmniej raz tyle co do B6 za ta roznice moge miec sufit S-line i jeszcze pare innych fajnych rzeczy a w B7 tez mialem sprezyny -40przod -35tyl i wiele osob bylo w szoku jak fajnie usiadlo wiec mysle ze i tu taka opcja bedzie tez ok tym bardziej ze nie jestem zwolennikiem twardej jazdy juz teraz mnie wkurza to 1BE,ktore mam bo jest duzo twardsze od B7...

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.