Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B8 CAGA]Przygody z A4 ciąg dalszy...Na sprzedaż.


sysek27

Rekomendowane odpowiedzi

Szukałem trochę jeżeli chodzi o ramkę wokoło zegarów ok, jest do zdobycia. Ale nie mogę znaleźć pozostałych elementów tej osłony i przycisków. Więc chyba zostaje kupno całego licznika od A5 .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakby co to mam kilka liczników z a5 :wink: a furka naprawdę robi robotę

Edytowane przez marcin_o23
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpierw trzeba sprzedać a później będzie wiadomo co wpadnie w sumie wybór ciężki bo C7 jak dla mnie za drogie...nie dam tyle kasy za auto, A5 sportback fajny tylko szkoda, że na 4 osoby rej. a B8 lift to w moim przypadku byłaby tylko zmiana lamp z przodu i inna navi...nie odczułbym zbyt mocno zmiany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Większość sportback-ów jest 4 osobowych można zmienić tylna kanapę na 5 osób, ale nie wiem czy chciałbym się w to bawić :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie powiem F10 też jest brane pod uwagę tak jak mówię najpierw trzeba sprzedać a później będę myślał :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biorąc pod uwagę to co sprzedają na allegro to cena bardzo dobra :) następne też będzie audi ? ogólnie szukasz czegoś mocniejszego ? czy ta moc wystarczająca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mocy mi wystarcza chociaż gdyby było więcej nie narzekałbym tylko ta zakichana akcyza a jeśli chodzi o wybór to pisałem wyżej, że konkretnie jeszcze nie wiem jest parę typów, ale ogólnie bardzo ciężki temat :facepalm:

Edytowane przez sysek27
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem Cię doskonale :) bo sam przymierzam się do zmiany :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostatnio coraz więcej sportbacków jest 5-osobowych, szukaj ;) myślę, że warto. zapytaj Mirona jak odczuwa przesiadkę :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sysek przepiekne auto. Widac ile pracy jest w nie wlozone i jakie wyposazenie mega. Cena jest bardzo ale to bardzo atrakcyjna. Powinienes sprzedac w mig. zastanawiam sie dlaczego ludzie z "zakupu kontrolowanego" jeszxze sie nie rzucili jak na swieże buleczki:) ps. Daj mi znac na pw czy zostana ci jakies graty, chetnie odkupie w razie czego wydech z dokładką

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...