Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Ceny paliwa marzec 2026

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jak ON przekroczy 5 zł zaczynam tankować opał. Po pół roku jak się sypnie pompa to cenowo w moim przypadku wyjdzie na to samo. I coś mi się wydaje że coraz więcej ludzi pójdzie a mną.

  • Odpowiedzi 4,4 tys.
  • Wyświetleń 314,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

JA chyba wrócę s powrotem do 1Z lałem wszystko co było prawdopodobne że tak powiem i jeździł bez problemu:tongue4 przez kilka dobrych latek do PDka jeszcze się boje że coś się zepsuje :mysli::) A tak na poważnie ostatnio zwykłą ropę lałem chyba po 4.39 na Carrefour przy galerii Lubelskiej.

Opublikowano

BP 95 4,89 a ON 4,41

Opublikowano

Orlen Pb98 5.19

Opublikowano

Shell Express ON 1,15 euro :good:

Opublikowano

A ja znosi silnik AHU Biodiesel np z stacji Bliska? Ja tam jak byłem na hurtowni u taty to widziałem jak gościu lał baniak 10l zwykłego najtańszego leju do smażenina do baku :/, tak samo kiedyś widziałem pod Biedronką taki obraz.

Opublikowano

Lukoil ON 4,42 :good: ale i tak dużo za dużo :disgust:

Opublikowano

ON na Orlenie 4,64 (barlinek)

ON w Tesco 4,60 (gorzów-słowiańska)

ON na BP 5,04 (gorzów-grobla)- podziękowałem i pojechałem pod tesco :gwizdanie:

Opublikowano

Dzisiaj auhan Piaseczno ON 4,47 (dobre paliwko ten sam przebieg co na ON z LUK, dynamika tez taka sama)

Opublikowano

ON na BP Poznań - 4,59

ON super ekstra mega lufa, coś powyżej 5 zł więc podziękowałem bo ostatnio zatankowałem na Shelu tego ON+ za 5,18 zł 20 litrów na bardzo bardzo pusty bak i nie czułem absolutnie nic aby lepiej szedł.

Opublikowano

a u mnie po 3,5 :> :> :>

Opublikowano

Statoil Wrocław ON Gold 5.12 zł :kwasny:, zatankowany pod korek i w sumie nie czuje różnicy między nim a Shell ON V-power

Opublikowano

Pb 98 - 5.29żł :blink:

Opublikowano

BP gasoline 98 1 galon za 3,02 $ :)

Opublikowano

U mnie w mieście dzisiaj ON zwykły na Orlenie po 4.59 był :mysli:

Opublikowano

U mnie w mieście dzisiaj ON zwykły na Orlenie po 4.59 był :mysli:

tanio :gwizdanie:

Opublikowano

Tylko ciekawy jestem jak długo się utrzyma trzeba będzie jutro zalać pod korek chyba.

Opublikowano

ja jutro zalewam nie ma co czekać bo taniej na pewno nie będzie :wallbash:

Opublikowano

Dla mnie paradoksem jest skok cen gazu, mówcie że jest tanio i tak właścicieli zagazowanych aut podwyżki nie dotykają ale proporcjonalnie jak gaz rok temu był za około 1,80 zł a teraz kosztuje 2,60 to jest około 50% podwyżką ceny.. To tak jakbyś jednego roku tankował 95 za 4,20 a na następny rok za ponad 6 zł, wtedy to dopiero byłoby to zauważalne tak dobitnie.. Ale i tak na gazie jeździ się taniej chociaż się relatywnie mniej oszczędza.. ;)

Opublikowano

dziś tankowałem ON po 4,59 na Lukoil :wink4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.