Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Biały Madafaka S4 TDI in progress :)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

no przecież napisałem że mu zazdroszcze :wink:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

maly zakup:) ze wzgledu na to ze w moich okolicach sa ch*** we drogi wybor padl na 17"

16082012331.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Opublikowano

Ladne taczki :grin::decayed:

Opublikowano

za***isty allroad :kox:

Opublikowano

tamta felga pasowala do bialego koloru ta bedzie lipna w H!!!! 1 be trzeba bylo zapodac lub HR -40

Opublikowano

zakup tej felgi to błąd:wink:

Opublikowano
zakup tej felgi to błąd:wink:

Pierdzielisz Kowi :decayed::decayed: Niech się sprawują ! :wink: Ale obniż trochę, przynajmniej te -30mm.

Opublikowano
zakup tej felgi to błąd:wink:

Pierdzielisz Kowi :decayed::decayed: Niech się sprawują ! :wink: Ale obniż trochę, przynajmniej te -30mm.

no skoro strone wczesniej widziałem 18ki, to teraz to po prostu krok wstecz:grin:

Opublikowano
zakup tej felgi to błąd:wink:

Pierdzielisz Kowi :decayed::decayed: Niech się sprawują ! :wink: Ale obniż trochę, przynajmniej te -30mm.

no skoro strone wczesniej widziałem 18ki, to teraz to po prostu krok wstecz:grin:

to były 19" :slina:

Opublikowano
zakup tej felgi to błąd:wink:

Pierdzielisz Kowi :decayed::decayed: Niech się sprawują ! :wink: Ale obniż trochę, przynajmniej te -30mm.

no skoro strone wczesniej widziałem 18ki, to teraz to po prostu krok wstecz:grin:

to były 19" :slina:

no to dwa kroki:grin:

Opublikowano

jest dobrze mala gleba i autko zmieni urok :wink:

  • 1 rok później...
Opublikowano
  • Autor

springi mam w domu -50 wleca na wiosne bo teraz to juz nie chce mi sie przed zima zmieniac:P

dscn1473c.jpg

By wojciu0308 at 2012-08-16

dscn1466qc.jpg

By wojciu0308 at 2012-08-16

dscn1465f.jpg

By wojciu0308 at 2012-08-16

---------- Post dopisany at 21:30 ---------- Poprzedni post napisany at 21:29 ----------

tamte fele sa na wydanie za 2500zl jak by ktos chcial:P z oponami

---------- Post dopisany 22-08-2012 at 15:36 ---------- Poprzedni post napisany 16-08-2012 at 21:30 ----------

poszukuje medyka co by mi pomogl dzialac przy zmianie licznikow i zgraniu immo:)

---------- Post dopisany 23-10-2012 at 17:29 ---------- Poprzedni post napisany 22-08-2012 at 15:36 ----------

Obraz_921.jpg

<br /><br />

takie z nudów:D niedługo biorę się za wywalenie dwumasy i zmiana wtrysków a na wiosne gleba

---------- Post dopisany 16-10-2013 at 21:14 ---------- Poprzedni post napisany 23-10-2012 at 17:29 ----------

Mała reaktywacja bialego padła od ostatniego czasu auto dostalo nowy silnik AFNa z pompa od AHH kompa od AFN,fisa,zderzak od S4 i takie tam duperele :D

fnzw.th.jpg

Opublikowano

no zacnie zacnie

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

zimowa fela po reanimacji dekielków :wink:

d2fo.jpg

---------- Post dopisany at 21:50 ---------- Poprzedni post napisany at 21:47 ----------

porządek w pierwszym poście:wink:

Opublikowano

no no białe jest git

Opublikowano
  • Autor

powoli do przodu wazne zeby OOOO sie kreciły:wink:

Opublikowano

OOOO :D co ja tu widzę ;D bialutkaaaa :P

Opublikowano
  • Autor

no ju je dawno na madafaka forum:decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.