Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Przycisk zdalnego otwierania klapy bagażnika (4E4/4E5)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Bart-S a czy ten sygnał pojawia się gdzieś w kabinie, tak żeby się do niego podłączyć czy trzeba przez drzwi lecieć? bo mam przycisk który chętnie bym zaadoptował do tego celu

Opublikowano
  • Autor

Modyfikacja wymaga jedynie ściągnięcia tapicerki drzwi kierowcy...

Sygnał z przycisku klapy leci do sterownika w drzwiach. Dalsza informacja dostaje się do modułu komfortu już za pośrednictwem magistrali CAN więc w środku auta nic nie trzeba rzeźbić. Wystarczy jedynie dołożyć 4 brakujące kabelki w wiązce tapicerki drzwi kierowcy i połączyć przycisk klapy ze sterownikiem w drzwiach.

...gorzej jak ktoś nie ma panelu. Wtedy trzeba ciąć kieszeń i wklejać panel tak jak pokazałem to na fotkach.

Opublikowano

Bartku a jak to działa w avancie, zwalnia blokadę klapy czy puszcza zamek tak jaby się otwierało klapę z kluczyka?

Opublikowano
  • Autor
Bartku a jak to działa w avancie, zwalnia blokadę klapy czy puszcza zamek tak jaby się otwierało klapę z kluczyka?

W Avancie niestety tylko zwalnia blokadę zamka.

Opublikowano
Bartku a jak to działa w avancie, zwalnia blokadę klapy czy puszcza zamek tak jaby się otwierało klapę z kluczyka?

W Avancie niestety tylko zwalnia blokadę zamka.

Czyli to samo co z przycisku koło klamki drzwi, to w sumie bez sensu takie coś w avancie :kwasny:

Opublikowano
Bartku a jak to działa w avancie, zwalnia blokadę klapy czy puszcza zamek tak jaby się otwierało klapę z kluczyka?

W Avancie niestety tylko zwalnia blokadę zamka.

Czyli to samo co z przycisku koło klamki drzwi, to w sumie bez sensu takie coś w avancie :kwasny:

Bartkowi chyba bardziej chodziło o to, że klapa się otworzy ale nie uniesie do góry. Jest to identyczne działanie jak ze środkowego w kluczyku...

Opublikowano

Nie no, raczej to samo co wciśniecie środkowego przycisku na kluczyku:)

Opublikowano
Nie no, raczej to samo co wciśniecie środkowego przycisku na kluczyku:)

Jeśli tak to spoko :wink:

Opublikowano

Tak Tak, na bank, bo sam u siebie montowałem, tylko u mnie klapa leci do samej góry:)

Opublikowano
  • Autor

Nie ma to jak dostać w papę z klapy :polew:

Opublikowano

Bartku, napisałeś w DIY'dzie, żeby stosować przewody o przekroju 0,35 mm. Z czego to wynika?

Nie można zastosować tych, które są z pinami w zestawie naprawczym? Według ETKA mają przekrój 0,5mm.

Opublikowano

W orginalnej instslacji jest 0.35 i taka grubość jest podana w schemacie. Nic się nie stanie jak zastosujesz 0.5.

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2

Opublikowano
  • Autor
W orginalnej instslacji jest 0.35 i taka grubość jest podana w schemacie. Nic się nie stanie jak zastosujesz 0.5.

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2

W tym przypadku akurat można zastosować przewód o większym przekroju.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Pytanie z cyklu tych debilnych:glupek2: :stupid2:- jeśli jest zamontowany przełącznik pamięci ustawienia fotela

http://www.bye-clan.neostrada.pl/A4K...verdiagram.jpg

- to pin 19 jest już obsadzony?? I wtedy należy mostkować się dochodzącym do niego przewodem?:huh:

Opublikowano
  • Autor
Pytanie z cyklu tych debilnych:glupek2: :stupid2:- jeśli jest zamontowany przełącznik pamięci ustawienia fotela

http://www.bye-clan.neostrada.pl/A4K...verdiagram.jpg

- to pin 19 jest już obsadzony?? I wtedy należy mostkować się dochodzącym do niego przewodem?:huh:

Suli ale w jakim kontekście pytasz? Przycisku otwierania klapy? Bo jeśli tak to nie korzysta on z pinu 19 (ten jest zarezerwowany dla jednego z sygnałów memo).

---------- Post dopisany at 01:30 ---------- Poprzedni post napisany at 01:29 ----------

Przypominam schemat...

ptk.jpg

Opublikowano

Faktycznie :doh:- 9 pin nie 19 :doh::doh:

czyli rozumiem, że obsadzam w dużej wtyczce pin 9 i łączę z 3 w przycisku

1 i 2 splatam razem i łączę ze splecionymi 3, 4 i 6 od przycisku alarmu,

a 7 łączę z 1 z przycisku alarmu.

Czy może lepiej 1, 2 i 7 ciągnąć do dużej kostki?

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Witam, czy ktoś może opanował automatyczne otwieranie klapy w audi a4 b6 avant? fajny mod tylko jak go wykonać w avant, pomoże ktoś?

Opublikowano

ja jak mialem b6 padły mi siłowniki wsadziłem jakies inne nawet niewiem z jakiego samochodu prawdopodobnie jakis vw i sie wlasnie klapa tak otwierała samoczynnie, aczkolwiek trzeba bylo stanac dalej od pojazdu :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.