Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Przycisk zdalnego otwierania klapy bagażnika (4E4/4E5)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Hmm w takim bądź razie może jeszcze raz spróbuję naciągnąć te sprężyny znaczy się sklepać denerwuje mnie to ze mam orginalnie zamontowane a nie działa zdam jutro relacje co i jak i mam nadzije ze nie na oryginalnych słownikach będzie hamować przy końcu. . Ostatnio to właśnie sie okazało ze moje raczej były dobre tylko tw sprężyny nie naciągniete

Wymiana amorkow nic nie dała wręcz przeciwnie naciaglem sprezyny tak ze byl problem założyć to z 4

Razy otworzyłem i wróciły do tego co było ręce opadaja.. ile ori siłowniki kosztują bo zauważyłem ze te moje nie maja jednak tego zwalniacza na końcu

Opublikowano

Ori siłownik 710N to koszt ok 140zł za sztukę. :-(

Opublikowano

Uuu to dość tak prawie 300zl za siłowniki to juz wole żeby się tak otwierało kak teraz:-)

Opublikowano

Niestety. Jutro w robocie jak nie zapomnę to zapytam sie ile dla Mnie po rabacie wyjdzie. Jak coś dam PW.

  • 5 miesięcy temu...
Opublikowano

Czy jak wymienię wiązkę boczka drzwi kierowcy na taką z tym przyciskiem to będzie działać czy trzeba coś dokładać, myślę o montażu zestawu otwierającego klapę z tymi sprezynkami, a jak by ten przycisk działał był bym mega zadowolony,auto b6 avant.

Opublikowano

Niestety. Jutro w robocie jak nie zapomnę to zapytam sie ile dla Mnie po rabacie wyjdzie. Jak coś dam PW.

Pytales może? [emoji1]

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Niestety. Jutro w robocie jak nie zapomnę to zapytam sie ile dla Mnie po rabacie wyjdzie. Jak coś dam PW.

Pytales może? [emoji1]

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Niestety nie. Teraz mam urlop ale jutro będę po graty w robocie to zapytam się.

Opublikowano

Niestety. Jutro w robocie jak nie zapomnę to zapytam sie ile dla Mnie po rabacie wyjdzie. Jak coś dam PW.

Pytales może? [emoji1]

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Niestety nie. Teraz mam urlop ale jutro będę po graty w robocie to zapytam się.
Oki dzięki bardzo temat się nie pali ale w przyszłości chciał bym wiedzieć [emoji2]

Wysłane z galaxy S5

Opublikowano

Czy jak wymienię wiązkę boczka drzwi kierowcy na taką z tym przyciskiem to będzie działać czy trzeba coś dokładać, myślę o montażu zestawu otwierającego klapę z tymi sprezynkami, a jak by ten przycisk działał był bym mega zadowolony,auto b6 avant.

zakładasz wiązke i lata - nic nie dokładasz, komfort uzyskuje sygnał z guzika przez CANy :wink: jakby ktoś chciał dołożyć, to kilka wiązek mam w garażu pod to :)

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

Mam wiązkę pod przycisk jak na foto, i pytanie da się jakoś piny przełożyć lub przelutować kable aby wiązka była pod otwieranie bagażnika?

ba888732cdaf47ee09e2654c72a9b9e9.jpg

Edytowane przez lucjan0681e

Opublikowano

oczywiście, że się da

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

oczywiście, że się da

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Podpowiesz coś więcej? ewentualnie jakiś schemacik?

Edytowane przez lucjan0681e

Opublikowano

rano

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

rano

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

ok nie pali się, dzięki z góry, może być na pw.

Edytowane przez lucjan0681e

Opublikowano

no Ci powiem, że bardziej się opłaca zrobić to na nowo. całkiem różne piny, ale Ci rozpiszę. sposób następujący: 1 ---> 3, gdzie z lewej wiązka, którą teraz masz, a z prawej wiązka pod sam bagażnik.

1 ---> mostek do masy

2 ---> mostek do masy

3 ---> pin 9 wtyczki 32pinowej

7 ---> mostek z pinem 6 wtyczki 32pinowej

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

Dzięki wielkie, pozdrawiam

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Zgubiłem się. To jak to jest z automatycznym otwarciem klapy w B6? Jakie zawiasy, jakie sprężyny jakie siłowniki ? Części te same co do B7 ?

  • 1 rok później...
Opublikowano

Witam :hi:koledzy doszedł ktoś już jakie siłowniki trzeba założyć żeby otwierała się klapa w avancie b6 ??

 

Opublikowano
37 minut temu, kamil1551 napisał:

Witam :hi:koledzy doszedł ktoś już jakie siłowniki trzeba założyć żeby otwierała się klapa w avancie b6 ??

 

Ja doszedłem - ponad rok temu . Potrzebne są Niebieskie  sprężynki firmy Penta SZ8020.20 oraz siłowniki z A6  Krosno 24520

650N. 

 

Opublikowano

Wielkie dzięki kolego za pomoc. A jakiś przybliżony koszt?

 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.