Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Problem z odpalaniem!


Skrzynia23

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

moj problem polega na tym iż mam problem z odpalaniem auta po srednio 2 dniach postoju. Na wstepie zaznacze ze na Vag 0 bledow.

wczesniej auto odpalalo za 1 razem, teraz musze krecic okolo 10 min prawie do rozladowania aku. Auto reaguje w ten sposob ze po wejsciu do auta odpala za 1 razem lecz po ok 3 sek gasnie pozniej dlugo dlugo nic i zaczyna stopniowo zalapywac az w koncu zaskoczy i pracuje.

Mial ktos podobny przypadek badz moze mi doradzic co jest nie halo??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

układ paliwowy zapowietrzony? pompa paliwa uszkodzona? filtr paliwa? tam bym szukał przyczyny...

:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ze uklad zapowietrzony raczej bym wykluczyl, filtr staram sie co 2 wymiane oleju wymieniac ale nie daje reki uciac ze to nie jego wina, co do pompy to wolal bym zeby to nie bylo to :-) dodam ze jak juz odpalui i pracuje to do wieczora mam problem z glowy, problem powraca po dluzszym postoju

---------- Post dopisany 15-07-2012 at 23:46 ---------- Poprzedni post napisany 05-07-2012 at 11:32 ----------

kilka dni temu wymienilem filtr paliwa z zaworem na filtrze i problem dalej sie powtarza. Do objawow jakie sie pojawily to mocno odczuwalne kolysanie,szarpanie autem na luzie zaraz po odpaleniu tak raz na 5 odpaleń z czasem telepanie ustaje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczytaj, tutaj wałkujemy taki sam temat :Wymiana świec żarowych

przy obecnych temperaturach świece żarowe nie mają nic do odpalania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczytaj, tutaj wałkujemy taki sam temat :Wymiana świec żarowych

przy obecnych temperaturach świece żarowe nie mają nic do odpalania

Widać że Ci się nie chciało poczytać, temat jest trochę mylący ....................

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...