Skocz do zawartości
IGNOROWANY

1.9tdi brd + fmic STAGE2 + Wykres


P-U-M-A

Rekomendowane odpowiedzi

A więc Mirek zrobił mi bardziej płasko wstający wykres i od razu lepiej się samochodem jeździ

lepiej? jak tam dolu to w ogole nie ma... fakt góra ladnie sie jedzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak napisalem tak wlasnie chcialem aby moment byl bardziem plaski.

Wysłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dolu to za bogatego to nie ma ale klient nasz pan to tak jemu zrobili wiec nie ma czego sie czepiac:) A jednak moj walek byl zdrowy tylko pseudo mechanior spier....... robote

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgadza sie. jezdzi mi sie lepiej teraz wiec jestem zadowolony.

Wysłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

super wynik :thumbup1: 200ps i 400Nm Ecu Projekt to porzadna firma,jak bede robil nastepne audi to do nich pojade

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie już od dawna mam problem z autem. Zauważyłem jakiś czas temu że silnik zaczął jak by dudnić na postoju i w czasie jazdy także słychać efekt jak by tuby. Przy wkręcaniu na obroty jest ewidentnie głośniejszy niż 1.9tdi od znajomych. Przy schodzeniu z obrotów także buczy. Wymieniłem już wałek rozrządu i szklanki jak i PD i teraz jest nawet minimalnie głośniej niż przedtem. Miał ktoś z was podobny przypadek albo słyszał. Już mi ręce opadają nie da się tym autem komfortowo jeździć:doh:

Może na to ma jakiś wpływ FMIC i większe turbo oraz podniesiona moc? Po przekodowaniu na automata(seryjna mapa) praca silnika jednak się nie zmienia:thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

200 Ps musi burczeć ! Skąd jesteś to możemy porównać , bo mój jest też głośniejszy niż seria ,ale bez przesady. Wydaje mi się ,że Fmic robi wiecej hałasu niż ori IC ,a turbo tylko trochę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem ze śląska dokładnie lubliniec a ty? Chętnie podjadę gdzieś nawet dalej dla porównania:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Puma

to już nie jest seria :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a sprężarka klimy albo pompa wody nie jest na wykonczeniu???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a sprężarka klimy albo pompa wody nie jest na wykonczeniu???

Sprężarka klimy właśnie się odzywa od jakiegoś czasu. A co to ma wspólnego z tym?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siostry mercedec b klasa też chodził jak traktor po wymianie sprężarki klimy wszystko ucichło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie jakaś rolka się odzywa właśnie ale wątpie że by to miało powiązanie z tym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja rozumiem ale żeby chodził jak kombajn przy okazji:doh:

Niestety "ten typ tak ma :decayed: "... nie mogłem się przyzwyczaić na początku do "twardego" dźwięku .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem wam że co raz bardziej odechciewa mi się tego auta przez tą pracę silnika. Moc mocą ale te auto przestaje być komfortowe. Panowie co o tym sądzicie że przy tej mocy jak mam od turba seryjnej średnicy rurę praktycznie do połowy auta gdzie dopiero łączy się z wydechem z 2.5 TDI może to powoduje takie dudnienie? Za dużo spalin za mala średnica wydechu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem z Gostynia Wlkp , to juz ładny kawałek , ale gdybyś kiedyś leciał daj znać , możemy porównać . Co do glosnosci , są obroty gdzie buczy i gdzie jest cicho np 130 km/h / 2500 rpm jest cisza , a np przy 2200-2300 jest glosniejszy .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie tak daleko to nie ma sensu. U mnie silnik ogólnie w całym zakresie pracuje bardziej basowo. Ale przy maks momencie zaczyna bardzo dudnić. A jaki masz wydech? Dudni ci z filtra powietrza?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...