Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Instalacja fabrycznego modułu Bluetooth w Audi A4 B6/B7

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

a jaki telefon bedziesz parował ? coś nowego na androidzie ?

  • Odpowiedzi 3 tys.
  • Wyświetleń 424 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
a jaki telefon bedziesz parował ? coś nowego na androidzie ?

w tej chwili tylko zwyczajne Nokie bede podpinal, ale w najblizszym czasie planuje kupic Lumie 920, wiec wspolpracowac ma Win8 :wink:

ja od lat tylko Nokia :wink:

Opublikowano
a jaki telefon bedziesz parował ? coś nowego na androidzie ?

w tej chwili tylko zwyczajne Nokie bede podpinal, ale w najblizszym czasie planuje kupic Lumie 920, wiec wspolpracowac ma Win8 :wink:

ja od lat tylko Nokia :wink:

no to z lumią możesz sie przejechać chyba :thumbdown:

Opublikowano

zobaczymy... na razie moge sprawdzic Lumie 900, bo juz mialem ale sprzedalem kumplowi wiec ja wyprobuje. Podobno byly problemy na symbianie, a na windowsie juz nie. Miejmy nadzieje, ze tak bedzie.

Opublikowano

Domin uprzedził moją odpowiedz ( cwana bestia ::kox:) ja noki na symbianie nie dałem rady sparować na swoim , napisz jak coś czy Ci sięudało :)

Opublikowano

Jak tylko wyprobuje czy to dziala na WP 7.8 to od razu napisze, ale na pewno nie wczesniej jak w poniedzialek.

Opublikowano

jestem ciekaw czy łyknie :)

Opublikowano

Panowie ma ktos moze moduł D i galaxy s2? Wczytuje wam kontakty na fis? (kontakty trzeba miec zapisane na karcie sim - tak?)

Opublikowano
Panowie ma ktos moze moduł D i galaxy s2? Wczytuje wam kontakty na fis? (kontakty trzeba miec zapisane na karcie sim - tak?)

ja nie mam szajsunga ale tak , kontakty z sima wczytuje i możesz je normalnie wybierać kierą MF

Opublikowano

ja mam też D, ale mi kontaktów nie sczytuje z niczego, a miałem już nokie navigator, nokie 6210, samsunga Galaxy S+ i obecnie Samsunga Galaxy S3. Wyświetlają mi się tylko numery dzwoniących. Nie wiem czy mam coś nie tak zakodowane ale po prostu nie działa :facepalm: Może ma ktoś na to jakieś rozwiązanie (sprawdzałem numery zarówno na telefonie jak i na karcie sim)

Opublikowano

Mi z S3 pięknie zassał wszystkie kontakty. Z tego co pamiętam to coś musiałem z ustawieniach książki telefonicznej poakceptować i kontakty są w pamięci zestawu. Niestety w przypadku połączenia in widzę tylko numer. Próbowałem poszukać co mogłem zmienić ale nie umiem.

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

a może to chodzi o to że nie mam MF, ani RNS'a ??

Nie rozumiem jeszcze jednego, bo niektórzy piszą, że czym nowszy model BT (inna literka) to działa z nowszymi telefonami, a z tego co wiem to D to jest dość stary moduł a mi działa na wszystkich telefonach z którymi próbowałem, a próbowałem już chyba z 15 różnymi telefonami (na różnych wersjach symbiana, androida i Windowsa)

Opublikowano

ja pitole ale mieszacie ludziom w głowach , a więc : jak parujesz telefon z modułem to pierwsze co robisz to wpisujesz pin czyli 1234, i zaczyna sie łączyć , później pika że BT ON i cyka. NATOMIAST po jakiejś chwili pyta ponownie czy zgadzasz się aby BT zaczytał twoje kontakty do pamięci ! jeśli z przyzwyczajenia do wszystkiego co instalujesz dałeś NIE to sie nie dziw że nie wyświetla :P:P:P I przy okazji można mu zaznaczyć okienko "zapamiętaj i nie pytaj ponownie" i wtedy jak wchodzisz do auta i odpalisz zapłon to już nie bedziesz musiał nic akceptować ani nawet wyciągać telefonu pod warunkiem że bedziesz miał włączonego BT w telefonie :)

rozparuj tel i sparuj ponownie i zwróć uwagę i przeczytaj dokładnie komunikaty :) na Iphonie pryka, na HTC Sensation i Desire tak samo :P dziwne że tylko z tymi szajsungami jest problem :P:P:P

jak coś nie pójdzie to pisać , pomożemy :)

---------- Post dopisany at 13:49 ---------- Poprzedni post napisany at 13:44 ----------

a może to chodzi o to że nie mam MF, ani RNS'a ??

Nie rozumiem jeszcze jednego, bo niektórzy piszą, że czym nowszy model BT (inna literka) to działa z nowszymi telefonami, a z tego co wiem to D to jest dość stary moduł a mi działa na wszystkich telefonach z którymi próbowałem, a próbowałem już chyba z 15 różnymi telefonami (na różnych wersjach symbiana, androida i Windowsa)

nie ma to najmniejszego związku. Jeśli miałbyś kiere to tylko zyskujesz dodatkowe możliwości w postaci rozmowy z babeczką :) i głosowego wybierania numerów , albo poprostu przewijaniu i wybieraniu numerów na FISIE , BO SIE WYŚWIETLAJĄ jak są zapisane na sim :) ja miałem jakieś problemy z Nokią i symbianem i wtedy faktycznie nie chciał zaczytywać kontaktów na fisa ale BT śmigał normalnie.

Opublikowano

chopin weź do reki jakiegoś samsunga a androidem 4 i w góre i sprawdz najpierw jak działa z modułem d. Bo chyba ty mieszasz ludziom w głowach. A jak zrobisz u mnie kontakty na fisie z SII na module d to ci stawiam dobrą flache

Opublikowano

Ja nie mam kontaktów na sim tylko w telefonie. I BT zassal i są na fis.

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

Galaxy S3 i moduł d?

Opublikowano

Galaxy S3 i litera bodaj H.

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

mam S3 od paru dni i jak się parowałem z audi to o nic mnie nie pytał, a nawet jak by pytał to bym czytał o co mu chodzi, ale spróbuje go sparować raz jeszcze

Opublikowano
a może to chodzi o to że nie mam MF, ani RNS'a ??

Nie rozumiem jeszcze jednego, bo niektórzy piszą, że czym nowszy model BT (inna literka) to działa z nowszymi telefonami, a z tego co wiem to D to jest dość stary moduł a mi działa na wszystkich telefonach z którymi próbowałem, a próbowałem już chyba z 15 różnymi telefonami (na różnych wersjach symbiana, androida i Windowsa)

Skoro nie masz mf to po co kontakty na fisie. Jak sie nie myle trzeba tez odpowiednio zakodować moduł bt po kiere mf itd zeby były kontakty na fisie. A jak ty nie masz mf to jak chcesz z nich korzystać ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.