Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Instalacja fabrycznego modułu Bluetooth w Audi A4 B6/B7

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
chopin jakis czas temu wmawiałeś mi ze modul d sciągnie kontakty na fis z kazdego tel. Teraz juz zmieniłeś zdanie?:decayed:

marcuso czytaj uważnie , nie mówiłem absolutnie że KAŻDY , tylko że każdy z androidem a to spora różnica . BB przecież nie ma androida tylko swój system operacyjny.

  • Odpowiedzi 3 tys.
  • Wyświetleń 424,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

I jak sprawdzałeś czy z sII sie importują kontakty? bo mój problem dalej nie rozwiązany (nie wiem czy mam coś zwalone czy co). Hmm jak bym miał od kogoś pożyczyć jakiegoś blutka H lub Q na chwile to bym wiedział...

Opublikowano
I jak sprawdzałeś czy z sII sie importują kontakty? bo mój problem dalej nie rozwiązany (nie wiem czy mam coś zwalone czy co). Hmm jak bym miał od kogoś pożyczyć jakiegoś blutka H lub Q na chwile to bym wiedział...

Pixi ma SII i mu wszytko chodzi

Opublikowano

koledzy szukam jak zmienić ten zestaw Cullmann'a na prawdziwy bluetooth ale nic nie pisze niby wystarczy moduł,antenka ,poprzełanczać kilka kabelków i vagować ale nikt nie pisze konkretów który kabelek gdzie podłączyć ktoś pomoże????

Opublikowano

Przecież Ci podałem, kliknij w link w poście #1269 http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-132/b6-b7-instalacja-fabrycznego-modulu-bluetooth-21473/index51.html#post3317873 - ponieważ było to opisane w temacie wymiany modułu kierownicy, gdyż chodziło o zakodowanie zestawu Cullmanna pod MF. Lecz niestety nie da się z nim połączyć vagiem -tym bardziej zakodować pod MF, dlatego kolega bobikos pięknie rozpisał jak zmienić na BT :wink:

Opublikowano
Przecież Ci podałem, kliknij w link w poście #1269 http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-132/b6-b7-instalacja-fabrycznego-modulu-bluetooth-21473/index51.html#post3317873 - ponieważ było to opisane w temacie wymiany modułu kierownicy, gdyż chodziło o zakodowanie zestawu Cullmanna pod MF. Lecz niestety nie da się z nim połączyć vagiem -tym bardziej zakodować pod MF, dlatego kolega bobikos pięknie rozpisał jak zmienić na BT :wink:

no właśnie , wczytać się troszeczkę :)

Opublikowano

Mając kierownicę po swapie:

img9482li.th.jpg

którym przyciskiem na niej odbiera się połączenia? Którym odrzuca? :eusathink:

Opublikowano

Właśnie jestem świeżo po przekładce modułu BT z literką A na ten z literką Q.

Poprawa połączenia z nowymi samsungami. A poza tym nie widze różnicy.

Mam niedostępną liste kontaktów na RNS-E. Nie wiem czym to może być spowodowane.

W ustawieniach tel. mam włączony dostęp do SIM.

A jeśli chodzi o VAGowanie to na module z literką A - było kodowanie 00711

a po zmienie modułu samo sie przestawiło domyślnie na : 11811 - zmieniłem więc na 10722 bo nie mam kierownicy multifunkcyjnej tylko 3-ramienną zwykłą.

00?xxxx: FUNKCJE

0 - podstawowe (dla RNS-E Basic/Radia)

1 - komfort (dla RNS-E High/RNS-E Low)

00x?xxx: KIEROWNICA

0 - bez multifunkcji lub starszy typ kierownicy (przyciski bez rolek)

1 - multifunkcja (przyciski z rolkami)

00xx?xx: URZĄDZENIA WSPÓŁPRACUJĄCE

1 - diagnostyka przez CAN

2 - kierownica wielofunkcyjna, diagnostyka przez CAN

3 - RNS-E, diagnostyka przez CAN

4 - kierownica wielofunkcyjna, RNS-E, diagnostyka przez CAN

5 - diagnostyka przez K-line

6 - kierownica wielofunkcyjna, dianogstyka przez K-line

7 - RNS-E, diagnostyka przez K-line

8 - kierownica wielofunkcyjna, RNS-E, diagnostyka przez K-line

00xxx?x: JĘZYK (OBSŁUGA GŁOSOWA)

0 - Obsługa głosowa wyłączona lub sterowana przy pomocy zewnętrznego sprzętu (np. RNS-E)

1 - niemiecki

2 - angielski (UK)

3 - francuski

4 - włoski

5 - hiszpański

7 - angielski (US)

9 - obsługa głosowa wyłączona

00xxxx?: JĘZYK (WYŚWIETLACZ)

0 - bez informacji na wyświeltaczu

1 - niemiecki

2 - angielski (UK)

3 - francuski

4 - włoski

5 - hiszpański

7 - angielski (US)

Pojawił sie taki szczegół - napis sieci PLAY:

a1d0e5d21ed5dd70gen.jpg

Pozatym bez zmian.

11b184f1effe114bgen.jpg

kontaktów brak na RNS-E.

Ale i tak się ciesze że działa mi zestaw z moim samsungiem.

Opublikowano
Mając kierownicę po swapie:

http://img215.imageshack.us/img215/3699/img9482li.th.jpg

którym przyciskiem na niej odbiera się połączenia? Którym odrzuca? :eusathink:

odbierasz tym po prawej stronie przy rolce od Volume

Opublikowano
Mając kierownicę po swapie:

http://img215.imageshack.us/img215/3699/img9482li.th.jpg

którym przyciskiem na niej odbiera się połączenia? Którym odrzuca? :eusathink:

odbierasz tym po prawej stronie przy rolce od Volume

To mam coś spaprane. Nie działa mi odbieranie tym przyciskiem. Sam przycisk działa gdyż działa aktywacja funkcji wybierania głosowego. :wtf:

Opublikowano

kolędy jaki moduł najlepiej wybrać do bt??? najnowszego nie ma sensu ponieważ nie mam kierownicy multifunkcyjnej .

---------- Post dopisany at 21:05 ---------- Poprzedni post napisany at 21:02 ----------

które moduły sprawią ze w navi i i fisie będzie widać ksiąskie telefoniczną???

Opublikowano
kolędy jaki moduł najlepiej wybrać do bt??? najnowszego nie ma sensu ponieważ nie mam kierownicy multifunkcyjnej .

---------- Post dopisany at 21:05 ---------- Poprzedni post napisany at 21:02 ----------

które moduły sprawią ze w navi i i fisie będzie widać ksiąskie telefoniczną???

H albo M i wszystko śmiga :) ja mam M

Opublikowano

A ja mam Q i nie śmiga książka. :facepalm:

Chyba duzo zależy od telefonu.

Jak coś to mam BT z literką A do sprzedania w dziale sprzedam.

Chopin jaki masz fon ?

Opublikowano
Mając kierownicę po swapie:

http://img215.imageshack.us/img215/3699/img9482li.th.jpg

którym przyciskiem na niej odbiera się połączenia? Którym odrzuca? :eusathink:

odbierasz tym po prawej stronie przy rolce od Volume

To mam coś spaprane. Nie działa mi odbieranie tym przyciskiem. Sam przycisk działa gdyż działa aktywacja funkcji wybierania głosowego. :wtf:

A nie odbierasz czasem wciskając lewą rolkę?

Opublikowano
A ja mam Q i nie śmiga książka. :facepalm:

Chyba duzo zależy od telefonu.

Jak coś to mam BT z literką A do sprzedania w dziale sprzedam.

Chopin jaki masz fon ?

daj restart rns-a , dodatkowo zmieniłeś kodowanie rns-e???

Opublikowano
Mając kierownicę po swapie:

http://img215.imageshack.us/img215/3699/img9482li.th.jpg

którym przyciskiem na niej odbiera się połączenia? Którym odrzuca? :eusathink:

odbierasz tym po prawej stronie przy rolce od Volume

To mam coś spaprane. Nie działa mi odbieranie tym przyciskiem. Sam przycisk działa gdyż działa aktywacja funkcji wybierania głosowego. :wtf:

No nie pier**l że założyłeś kierę z B7... :shock3:

Opublikowano

No nie pier**l że założyłeś kierę z B7... :shock3:

Tak, w sierpniu 2011. http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-73/b6-bdh-szary-myszor-andyego-resurrection-222914/

Dlatego tak zależy mi na temacie poduszki:cool1:

Nie tyle z B7 co z A3.

A lewą rolkę sprawdzę wieczorem.

Opublikowano
  • Autor
Mając kierownicę po swapie:

http://img215.imageshack.us/img215/3699/img9482li.th.jpg

którym przyciskiem na niej odbiera się połączenia? Którym odrzuca? :eusathink:

odbierasz tym po prawej stronie przy rolce od Volume

Nie prawda. Odbiera się i kończy połączenie za pomocą wciśnięcia lewej rolki.

Dokładny opis działania wszystkich przycisków na kierownicy zamieszczony jest na końcu pierwszego posta w tym wątku.

Opublikowano
(...) Odbiera się i kończy połączenie za pomocą wciśnięcia lewej rolki.

Dokładny opis działania wszystkich przycisków na kierownicy zamieszczony jest na końcu pierwszego posta w tym wątku.

Uuups. My fault.

A jak odrzuca się połączenie?

Opublikowano

julo23, a co z tym kodowaniem bo go nie widzę u Ciebie jeżeli masz RNS-e High + BT Q ?

00?xxxx: FUNKCJE

0 - podstawowe (dla RNS-E Basic/Radia)

1 - komfort (dla RNS-E High/RNS-E Low)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.