Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Instalacja fabrycznego modułu Bluetooth w Audi A4 B6/B7

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tak konto Google, ale po synchronizacji telefonu z kontem, oczywiście się pobierają na pamięć telefonu. Xperia Z2

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

  • Odpowiedzi 3 tys.
  • Wyświetleń 424,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Wiec co mam źle panowie? Może kodowanie licznika tzn zegarów?


Spróbuje z innym tel. Wiem że moduł F jest stary ale myslałem ze bedzie dzialać z lg G2...

Dzisiaj spróbuje sie połączyć z galaxy s2 zobaczymy co z tego wyjdzie.

Opublikowano

Witam Panowie czy dobrze zrozumiałem i moduły od

8P0 862 335 F (MY 2006.5 A3/A4) [Europa]
8P0 862 335 G (MY 2006.5 A4) [uSA]
8P0 862 335 M (MY 2007) [Europa]
8P0 862 335 J (MY 2007) [uSA]
8P0 862 335 H (MY 2007.5) [Europa]
8P0 862 335 L (MY 2008) [uSA]

8P0 862 335 Q (MY 2008) [Europa, firmware 0350]
8P0 862 335 R (MY 2008) [uSA]
8P0 862 335 N (MY 2009) [Europa]
8P0 862 335 P (MY 2009) [uSA]
8P0 862 335 S (MY 2009.5) [Europa]
8P0 862 335 T (MY 2009.5) [uSA]
8P0 862 335 AA (MY 2010) [Europa]
8P0 862 335 AB (MY 2010) [uSA]
8P1 862 335 (MY 2011) [Europa]

mają te same funkcje jak Q czyli FULL OPCJA bo właśnie mi chyba padł moduł .... :facepalm: i trzeba by zmienić a teraz siedzi Q

Edytowane przez bartekzks

Opublikowano

Wiec co mam źle panowie? Może kodowanie licznika tzn zegarów?


Spróbuje z innym tel. Wiem że moduł F jest stary ale myslałem ze bedzie dzialać z lg G2...

Dzisiaj spróbuje sie połączyć z galaxy s2 zobaczymy co z tego wyjdzie.

Kodowanie masz dobre w liczniku.

Winy tylko i wyłącznie szukaj w telefonie. Spróbuj z wyświetlaniem kontaktów w telefonie coś ustawić. Lub daj czas na jednej lokalizacji np. pamięci telefonu. Albo jak piszesz na próbę inny telefon.

Ja mam moduł F (oraz Samsunga Galaxy S4 z Androidem 5.0.2) i od początku nie miałem problemu z kontaktami w BT we wszystkich poprzednich wersjach oprogramowania (choć po pierwszym połączeniu możliwe że nie było kontaktów). Kontakty mam zapisane w pamięci telefonu, jedynie po zmianie nazwy wyświetla to po jakimś czasie (kilka połączeń z BT).

No i jeden mały problem był na początku, że wyświetlało mi nr tel. jak ktoś do mnie dzwonił, ale później to ogarnąłem (moja sieć nadaje prefix przy połączeniu dodałem +48 do kontaktów) i wyświetla kontakt dzwoniącego na FIS i RNS-E.


Witam Panowie czy dobrze zrozumiałem i moduły od

8P0 862 335 F (MY 2006.5 A3/A4) [Europa]
8P0 862 335 G (MY 2006.5 A4) [uSA]
8P0 862 335 M (MY 2007) [Europa]
8P0 862 335 J (MY 2007) [uSA]
8P0 862 335 H (MY 2007.5) [Europa]
8P0 862 335 L (MY 2008) [uSA]

8P0 862 335 Q (MY 2008) [Europa, firmware 0350]
8P0 862 335 R (MY 2008) [uSA]
8P0 862 335 N (MY 2009) [Europa]
8P0 862 335 P (MY 2009) [uSA]
8P0 862 335 S (MY 2009.5) [Europa]
8P0 862 335 T (MY 2009.5) [uSA]
8P0 862 335 AA (MY 2010) [Europa]
8P0 862 335 AB (MY 2010) [uSA]
8P1 862 335 (MY 2011) [Europa]

mają te same funkcje jak Q czyli FULL OPCJA bo właśnie mi chyba padł moduł .... :facepalm: i trzeba by zmienić a teraz siedzi Q

Zgadza się wszystkie Full, różnią się rokiem softu, starsze mogą nie działać z wynalazkami typu "telefunken" czy "ZTE", a z markowymi telefonami np. z Androidem raczej chodzą wszystkie. Tylko żeby nie było problemu trzeba szukać wersji europejskiej.

Ale najpierw swój przetestuj czy rzeczywiście padł czy może jakieś inne przyczyny są.

Edytowane przez Slawek

Opublikowano

Spróbuj tez moze uderzyć tutaj:

http://www.hobotserwis.pl/?kontakt,2

Może lepiej bedzie sie opłacało naprawić moduł niż kupować nowy

Opublikowano

A co mogło "paść" oprócz modułu ??

Dzięki za link przedzwonię zapyta do kolesia w razie "W"

Opublikowano

Daj znac ile bierze za naprawe, mialbym dla niego pare sztuk

Sent from my D6603 using Tapatalk

Opublikowano

Spoko jak będę korzystał napisze czy pomógł i za ile

Edytowane przez bartekzks

Opublikowano

A co mogło "paść" oprócz modułu ??

Dzięki za link przedzwonię zapyta do kolesia w razie "W"

Zależy co się dzieje, jeśli nie ma reakcji, na pewno sprawdziłbym bezpiecznik. Spróbowałbym się połączyć Vagiem (VCDS) - jeśli połączy to sprawdziłbym błędy, ewentualnie zrobił reset ustawień. itp.

Opublikowano

No z vagiem sie laczy bo robil kodowanie

Mialem podobnie raz z modulem do A6, nie ladowal kontaktow, podmienilem modul i juz smigalo.

Edytowane przez turbobastard

Opublikowano

Panowie zapimportowalo mi wkoncu ksiazke na fis i rns-e ale kontakty tel zaimportowalo tylko z sim

Opublikowano

A w lg nie trzeba włączyć w bt jakiegoś udostępnienia, nie ma jakiś nadzwyczajnych blokad w ustawieniach Bt, sprawdzałes?

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Bylo tylko zapytanie o udostepnienie kontaktow ktore potwierdzilem. Innych ustawien nie.ma

Opublikowano

A co mogło "paść" oprócz modułu ??

Dzięki za link przedzwonię zapyta do kolesia w razie "W"

Zależy co się dzieje, jeśli nie ma reakcji, na pewno sprawdziłbym bezpiecznik. Spróbowałbym się połączyć Vagiem (VCDS) - jeśli połączy to sprawdziłbym błędy, ewentualnie zrobił reset ustawień. itp.

No tel nie widzi modułu w ogóle, jak moduł nie był ORI , tylko dokładany to który bezpiecznik za niego odpowiada ??

Bo do kompa będę miał dostęp dopiero za 2 tyg ...

Opublikowano

A moze antenka sie gdzies uszkodzila??

Opublikowano

A co mogło "paść" oprócz modułu ??

Dzięki za link przedzwonię zapyta do kolesia w razie "W"

Zależy co się dzieje, jeśli nie ma reakcji, na pewno sprawdziłbym bezpiecznik. Spróbowałbym się połączyć Vagiem (VCDS) - jeśli połączy to sprawdziłbym błędy, ewentualnie zrobił reset ustawień. itp.

No tel nie widzi modułu w ogóle, jak moduł nie był ORI , tylko dokładany to który bezpiecznik za niego odpowiada ??

Bo do kompa będę miał dostęp dopiero za 2 tyg ...

To tu się sprawa komplikuje, oryginalnie to bezpiecznik nr 8 (jeszcze w opisie w bezpieczniku nr 5 też występuje telefon).

A jak ktoś dokładał to zależy czy w ogóle dawał bezpiecznik. Kompem trzeba sprawdzić komunikację..

Opublikowano

Przeczytałem wątek od deski do deski, post po poście i zdurniałem do końca :(

Mam fabryczny BT i ze starym Iphonem, Galaxy Mini 2 czy xperią T łaczy się elegancko, wyświatla się numer na fis-ie i gada się jak ta lala. Niestety z np. Z2, Galaxy S3 i nowszymi BT łączy się i po kilku sekundach rozłącza.

No i tu mam pytanie, bo jak napisałem zdurniałem już całkiem - czy aby łączył mi się z nowszymi telefonami to konieczna jest wymiana modułu na nowszy ?

Moje autko jak w avatarku czyli B6 z lutego 2004. Radio concert i zwykła kierownica bez multi. Mam vcds-a 1.2 lite ale akurat w telefon mi nie wchodzi i nie wiem z jaką literką mam moduł :(

Edytowane przez COXymoX

Opublikowano

Moze zajrzyj pod podloge zeby zobaczyc czy to przypadkiem nie ten z walnietym softem?

Sent from my D6603 using Tapatalk

Opublikowano

Bez wytargania fotela nie dostane sie do niego ? Kurna ze wszystkim blokami łączy sie bez problemu a z 77 wysakuje "too many errors....." w autoskanie też :(

Opublikowano

Da sie w sumie, jak odciagniesz wykladzine

Sent from my D6603 using Tapatalk

Edytowane przez turbobastard

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.