Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Instalacja fabrycznego modułu Bluetooth


malik

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

dokładnie tak jak pisza. Ostatnio doszedłem do tego jak zmieniałem tunel pod nawi i rozkręciłem uchwyt pod tel.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie wszystko - już Dominikowi sygnalizowałem że są różnice pomiędzy ori wiązką a tym co wykonał Naviservice.

Mianowicie:

- w ori wiązce 8E2970077BR (i 8E2970077FF) w I rzędzie w pin 3 jest wpięty pin (przewód brązowy z cienkim niebieckim paskiem), w wiązce navika jest tam pusto

- w ori wiązce 8E2970077BR (i 8E2970077FF) w I rzędzie w pin 16 jest pusto, w wiązce navika jest wpięty pin i oznakowany jak "tel. mute"

Ori wiązka 8E2970077BR (i 8E2970077FF) jest z datą lipiec 2006.

Nie wiem z czego to wynika i co jest pod pinem 3 dla którego brak opisu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie wszystko - już Dominikowi sygnalizowałem że są różnice pomiędzy ori wiązką a tym co wykonał Naviservice.

Mianowicie:

- w ori wiązce 8E2970077BR (i 8E2970077FF) w I rzędzie w pin 3 jest wpięty pin (przewód brązowy z cienkim niebieckim paskiem), w wiązce navika jest tam pusto

- w ori wiązce 8E2970077BR (i 8E2970077FF) w I rzędzie w pin 16 jest pusto, w wiązce navika jest wpięty pin i oznakowany jak "tel. mute"

Ori wiązka 8E2970077BR (i 8E2970077FF) jest z datą lipiec 2006.

Nie wiem z czego to wynika i co jest pod pinem 3 dla którego brak opisu.

..inaczej może być to rozwiązane gdy masz ori uchwyt spięty z modułem BT,wtedy to uchwyt daje sygnał do wyciszenia radia :mysli:

podpytam jeszcze znajomka z navi servis powinien mieć pełną rozpiske

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jest jakakolwiek szansa by "wyciągnąć" kabelki pod przycisk SDSa bez montażu MF kiery?

Przycisk SDS jest na kierownicy MF lub na podstawce w przypadku fabrycznego tel. Audi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jest jakakolwiek szansa by "wyciągnąć" kabelki pod przycisk SDSa bez montażu MF kiery?

Przycisk SDS jest na kierownicy MF lub na podstawce w przypadku fabrycznego tel. Audi.

Mała poprawka. To nie przycisk SDS tylko PTT (push to talk). Kiedy mamy uruchomiony w aucie SDS to rzeczywiście wzbudza on rozpoznawanie mowy realizowane przez RNS-E. Jeśli nie mamy SDS to naciśnięcie przycisku PTT wzbudza rozpoznawanie mowy realizowane przez moduł BT (komendy tylko telefoniczne).

Potwierdzam, że identyczną funkcję realizuje przycisk znajdujący się na uchwycie telefonu.

Teoretycznie można byłoby znaleźć w wiązce piny, których zwarcie działa jak naciśnięcie przycisku PTT z uchwytu telefonu, wyciągnąć je do kokpitu i podpiąć pod jakiś dodatkowy przycisk montowany przy uchwycie na kubek.

Swoją drogą ciekawy pomysł :good:

Jedna uwaga. Moim zdaniem SDS jest przereklamowany. Ja bawiłem się nim w pierwszym A4 B6 przez 2 tygodnie a później zarzuciłem. W kolejnym B7 już nie uruchamiałem SDS uznając tą funkcję za mało przydatną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie. ja to u siebie uruchomiłem tylko po to żeby mieć :decayed:

w ogole tego nie uzywam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktos posiada schemat okablowania do modulu? kostki mozna kupic reszte zrobic samemu.

warnwarn.gifza lenistwo

strone wczesniej masz wszystko podane jak na tacy

[br]Dopisany: 28 Listopad 2010, 22:18_________________________________________________To jeszcze poprosze o numery kostek bo tez nie znalazlem. Swoja drogą sznaowny kolega moderator mógłby podpiac na poczatek tematu schemat kostek lub zrobic osobny dzial SCHEMATY i tam mozna by wrzucac wszystkie schematy. Przeszukalem prawie wszystkie strony ale jak widac nie doszedlem do 31 wiec takie ostrzezenie uwazam ze bzdet i chyba poprawienie sobie humoru. :sick3:[br]Dopisany: 29 Listopad 2010, 12:45_________________________________________________i jescze długośc kabli w wiazce gdyby ktos mogl to zmierzyc. dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tej chwili mam zamonotwany ck-7w, potrzebne graty juz prawie mam do fabrycznego bluetootha ale zastanawia mnie czy mikrofon od zestawu nokii pasowalby? Czy mógłby ktoś zrobić zdjecie z bliskiej odległości zebym mogł zobaczyc co tam jest?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tej chwili mam zamonotwany ck-7w, potrzebne graty juz prawie mam do fabrycznego bluetootha ale zastanawia mnie czy mikrofon od zestawu nokii pasowalby? Czy mógłby ktoś zrobić zdjecie z bliskiej odległości zebym mogł zobaczyc co tam jest?

..niby kiedyś wcisnołem mic. od ck-7w po rozbabraniu obudowy pasował nawet w miare ,ale...

ale niezbyt dobrze było mnie słychać to raz a dwa to w BT siało błędem o tym że BT nie widzi mic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mobi przestań już kombinować i kup z navika wiązkę gotową.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja zciszyłem wkońcu mialem straszni głowsno , pokretłem w momnecie nacisniecia ptt i mam teraz ciszej dzuo nawet po wylaczeniu zaplonu, dodam chwyciło za ktoryms razem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czy trzeba podłączac k-line i mute jak autko ma can? czy wystarczy samo can high i can low?

Ja mam taki problem ze ustawi mi glosnosc jest zbyt duza,i mam wrazenie ze za kazdym razem sie polacza zasialnie mam podlaczone do pinu 15plus. Jak wyciagne kluczyk to sie BT rozlacza, ale nie reaguje na otwarte drzwi itp jak gasze rns-e to sie nie rozlacza. Zaraz po wlaczeniu sciaga jakby jeszcze raz calą ksiazke ostanie odebrane i wybrane. Poza tym ok. Mam modul "C" i bose

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

po przejsciach blutek zamontowany :)

Czaki22 mnie uprzedzil - wiec tylko potwierdze - regulacja glosnosci helgi przez nacisniecie przycisku ptt i jednoczesnie krecenie rolka glosnosci

uklony dla VIRUS01 - musial poprawiac po okolicznych "szpecach" kodowanie kiery i bez problemu zakodowal blutka z obsluga glosowa (radio concert II, kiera multi z b7, wiazka z navika) :oklaski: :oklaski:

koncowka N, telefon nokia n95 8gb z zainstalowanym programikiem do kontakow i najnowszym softem - mimo to nie sciaga kontaktow - poradzil sobie ktos z tym telefonem ?;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uklony dla VIRUS01 - musial poprawiac po okolicznych "szpecach" kodowanie kiery i bez problemu zakodowal blutka z obsluga glosowa (radio concert II, kiera multi z b7, wiazka z navika) :oklaski: :oklaski:

ja jestem w martwym punkcie tzn. nie mam w okolicy osoby z kablem do zakodowania mojego zestawu tzn. modułu BT "d", concerta II i narazie tyle bo zastanawiam się czy jest sens zakładać kiere od B7 skoro tylko jedna rolka od glośności ma mi dzialać, czy potwierdzasz to ?

Może posiadasz kodowanie jakie powinieniem przeprowadzić, zapytanie zawieralem w wątku ale pozostalem z nim jak narazie , może jesteś w stanie pomóc ?

pozdrawiam

PS a tu zaczynalem pytanie http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=32362.msg1737927#msg1737927

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...