Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Instalacja fabrycznego modułu Bluetooth


malik

Rekomendowane odpowiedzi

Czy moduł bluetootha z oznaczeniem H ma pełną funkcjonalność i czy będzie również współpracował z androidem?

tak:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

panowie a jak wyciszyc ten dzwiek przy wlaczaniu sie bt,bo w tej chwili mam na fula mozna ogluchnac:kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymieniłem moduł bluetootha na ten z oznaczeniem H i udało się bez wyciągania siedzenia :banan: Jednak mam problem,bo nie mogę się z nim połączyć VAG-iem :facepalm: Telefon łączy się z modułem, mogę odbierać/odrzucać połączenia, wybierać numer na kółku na ekranie, ale nic poza tym. Prawdopodobnie moduł jest ustawiony na Basic, nie ma książki ani na FIS-ie, ani na RNS-E, a dodatkowo bez opcji multikiery, bo nie działa przycisk MODE i ten od komunikatów głosowych :facepalm: Przy włączaniu blutka na FIS-ie komunikat po niemiecku. Ma ktoś może pomysł w czym tkwi problem? Czy może to być wina kabla?

---------- Post dopisany at 23:28 ---------- Poprzedni post napisany at 23:21 ----------

panowie a jak wyciszyc ten dzwiek przy wlaczaniu sie bt,bo w tej chwili mam na fula mozna ogluchnac:kwasny:

kanał 128 (domyślna głośność - wyjście)

0 = 0dB

1 = +1dB

3 = +3dB

6 = +6dB

128 = -1dB

130 = -3dB

133 = -6dB

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oprócz kodowania BT musisz chyba jeszcze zakodowac moduł kierownicy i RNS na BT w pełnej funkcjonalności, tak misie wydaje bo ostatni raz robiłem to że trzy lata temu, jak wymienialem swojegobasica na H właśnie. A co do łączenia z BT to może rzeczywiście kabel??:eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ak się nie łączy - to kabel. czy na tym kablu łączyłeś się z wcześniejszym modułem?

nowy moduł wcześniej widocznie nie miał multifunkcji w użyciu... kodowanie modułu by się przydało :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymieniłem moduł bluetootha na ten z oznaczeniem H i udało się bez wyciągania siedzenia :banan: Jednak mam problem,bo nie mogę się z nim połączyć VAG-iem :facepalm: Telefon łączy się z modułem, mogę odbierać/odrzucać połączenia, wybierać numer na kółku na ekranie, ale nic poza tym. Prawdopodobnie moduł jest ustawiony na Basic, nie ma książki ani na FIS-ie, ani na RNS-E, a dodatkowo bez opcji multikiery, bo nie działa przycisk MODE i ten od komunikatów głosowych :facepalm: Przy włączaniu blutka na FIS-ie komunikat po niemiecku. Ma ktoś może pomysł w czym tkwi problem? Czy może to być wina kabla?

---------- Post dopisany at 23:28 ---------- Poprzedni post napisany at 23:21 ----------

panowie a jak wyciszyc ten dzwiek przy wlaczaniu sie bt,bo w tej chwili mam na fula mozna ogluchnac:kwasny:

kanał 128 (domyślna głośność - wyjście)

0 = 0dB

1 = +1dB

3 = +3dB

6 = +6dB

128 = -1dB

130 = -3dB

133 = -6dB

dziekuje:hi:a moze wiesz jak wyciszyc tez rns-e,bo co bym nie wlaczyl radio,cd,sd wlacza sie tez na fula:kwasny:pierwsze co robie wsiadajac do auta,sciszam radio:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie wie czym są takie zakłócenia jak próbuje dzwonić i przez pierwsze 5 sek. jest sprężenie słyszalne w głośnikach ?

Mam też CB. Teraz aby nie było sprężenia to musze telefon brać w łapę i odsuwać jak najdalej sie da. :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nareszcie wszystko działa :banan: Pomogła zmiana kabla :naughty:

trzeba to oblać :D wasze zdrowie :drunk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nareszcie wszystko działa :banan: Pomogła zmiana kabla :naughty:

trzeba to oblać :D wasze zdrowie :drunk:

Zdrówko :drinks: Jeszcze raz dzięki za fotostory :decayed:

no nie ma sprawy :D ważne że sie udało :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kuwa, kto montował oryginalne pudełko pod bt pod podłogę i mówił, że zaj...ste rezanko???

1469ac2bf7eb88f0med.jpg

:facepalm::doh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kuwa, kto montował oryginalne pudełko pod bt pod podłogę i mówił, że zaj...ste rezanko???

http://images33.fotosik.pl/715/1469ac2bf7eb88f0med.jpg

:facepalm::doh:

:grin: no niestety - ale jak odkurzysz, będzie gitara :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

już zrobione :wink:, tylko chodzi mi o samo nastawienie... miało być łatwo, szybo i przyjemnie... a tu zonk...

(przy okazji oświetlenie przestrzeni stóp ogarnięte po roku :dancing:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kuwa, kto montował oryginalne pudełko pod bt pod podłogę i mówił, że zaj...ste rezanko???

http://images33.fotosik.pl/715/1469ac2bf7eb88f0med.jpg

:facepalm::doh:

U mnie nie było takiego bałaganu i obyło się bez odkręcania siedzenia :decayed: Oczywiście poleciało parę kur.... przy wyjmowaniu czarnego pudełka z bluetoothem :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...