Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Instalacja fabrycznego modułu Bluetooth


malik

Rekomendowane odpowiedzi

witam serdecznie mam pytanko zakładali mi wczorej bt z literką Q, kierownice mam od b7 moge odbierac i zakanczac rozmowe, natomiast nie moge rolka przegladac ksiazki na fisie oraz nie dzialaja mi klawisze mode i ten drugi do polecen glosowych, wczesniej jak nie bylo bt pokazywalo sie na fisie "no function" a teraz nic brak jakielkolwiek reakcji. zaznaczam ze z poziomu rnse mam ksiazke, wybierane, odebrane, nieodebrane. Co to za problem we wrocławiu nikt z fachowców nie jest w stanie mi pomóc. nie mam vaga a na kodowaniu tez srednio sie znam. jest moze ktos z wrocławia lub okolic kto mógłby mi pomóc, z góry dziekuje.[br]Dopisany: 27 Luty 2010, 11:32_________________________________________________natomiast telefon mam nokie 8800 arte połaczył sie bez problemu i reszta dziala, poza tym co opisałem wyzej, ale mysle ze to nie jest wina telefonu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

przy dokłozeniu telefonu trzeba zakodować moduł pod kierownicą i fis żeby działało.

Po takich objawach wywnioskować można że ktoś tego nie zrobił

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie - zmień czwarty bit kodowania modułu telefonu na 1 ("0" to brak multifunkcji lub multifunkcja z B6 bez rolek).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, głos idzie na audio w samochodzie przez radio a do czego podłączyć mikrofon jeśli nie mam rns tylko concerta?

Jeszcze jedno pytanko, czy odbiór połączenia mając bt spięte z Concert może nastąpić tylko i wyłącznie z przycisku na telefonie czy też może da się to zrobić jakimś przyciskiem na radio?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, głos idzie na audio w samochodzie przez radio a do czego podłączyć mikrofon jeśli nie mam rns tylko concerta?

Jeszcze jedno pytanko, czy odbiór połączenia mając bt spięte z Concert może nastąpić tylko i wyłącznie z przycisku na telefonie czy też może da się to zrobić jakimś przyciskiem na radio?

Z radia concert nie masz żadnej kontroli na modułem BT. Możesz odebrać rozmowę tylko z poziomu telefonu.

Polecam jednak zainwestować w kierownicę multifunkcyjną. Zupełnie inna jakość.

http://www.a4-klub.pl/smf/all_b6_instalacja_kierownicy_multifunkcyjnej-t30102.0.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

mam na oku modul H tylko powiedzcie mi prosze czy bedzie dobrze dzialal z nokia n95 8gb ? czy trzeba cos nowszego ?

_________________________________________________

nikt nie pomoze ?? :)

nikt nie wie ? nie da sie tego jakos sprawdzic ?

_________________________________________________

trafilem na N w dobrej cenie, mam nadzieje ze bedzie git :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość zielony999

Witam moduł z końcówką H nie zadzaiła z nokia N95 ani zadnym innym tel noki na oprogramowaniu SYMBIAN . To znaczy nie zczyta ci kontaktów ani z SIM ani z KSIĄŻKI TELEFONU , mozesz tylko odbierać , prowadzić , zakończyć rozmowe .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie pisz bzdur jak nie wiesz. Moduł H bezproblemowo działa z nokią e52 na symbianie (pełna synchronizacja).

Sprawdzane na dwóch telefonach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powinniśmy spisać listę telefonów (z własnego doświadczenia) jakie współpracują z danym modułem. Na pewno ułatwi to sprawę kupującym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiadamy oryginalne mic Audi / Vw w cenie 200 zł za sztuke

:shocked:

troszke sie zdziwilem, teraz znowu szukanie mikrofonu :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mk4 gdzieś ostantio na allegro dorwał ori miktofon z kablem za chyba 70zł.[br]Dopisany: 05 Marzec 2010, 16:41_________________________________________________http://allegro.pl/item936081783_sterowanie_glosem_mikrofon_rns_e_rns_audi_sds.html

zastanawia mnie tylko cena tego mikrofonu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość zielony999

nie pisz bzdur jak nie wiesz. Moduł H bezproblemowo działa z nokią e52 na symbianie (pełna synchronizacja).

Sprawdzane na dwóch telefonach...

Sorki ale nie pisałem nic o Noki E52 tylko o Noki N95 (czytaj dokładnie)

Pozatym Nokia E52 ma nowego poprawionego synbiana i owszem działa ,zczytuje kontakty tak samo działa Nokia E51 ale z nowym softem albo po aktualizacji softu , natomiast N95 mimo nowego softu nie działa bo nic nie poprawiono w sprawie przesyłu danych przez bluetooth tak samo nie działa Nokia Nawigator i kilka pozostałych Noki , działają natomiast wszystkie Nokie bez symbiana te starsze i te nowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mk4 gdzieś ostantio na allegro dorwał ori miktofon z kablem za chyba 70zł.[br]Dopisany: 05 Marzec 2010, 16:41_________________________________________________http://allegro.pl/item936081783_sterowanie_glosem_mikrofon_rns_e_rns_audi_sds.html

zastanawia mnie tylko cena tego mikrofonu...

A co za różnica jaka cena, to raczej nad ceną ASO należałoby się zastanowić. Nowy Concert II figuruje w Etce z ceną przekraczającą 3000PLN ( inna rzecz że niedostępny) a dla porównania na allegro nowy Symphony II (jakaś firma, mają tego więcej) zapakowany itd itp kosztuje ok 400 złotych. Widocznie jakiś import z pominięciem Kulczyka...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

dzieki za szybka pomoc

spytam o nr czesci i wszystko bedzie jasne

ja mam concerta (na razie :wink4:) ale mam nadzieje ze mikrofon jest ten sam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

dzieki za szybka pomoc

spytam o nr czesci i wszystko bedzie jasne

ja mam concerta (na razie :wink4:) ale mam nadzieje ze mikrofon jest ten sam

mikrofon i tak idzie bezpośrednio do bt, nie przez radio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie pisz bzdur jak nie wiesz. Moduł H bezproblemowo działa z nokią e52 na symbianie (pełna synchronizacja).

Sprawdzane na dwóch telefonach...

Sorki ale nie pisałem nic o Noki E52 tylko o Noki N95 (czytaj dokładnie)

jakto nie????????????? A e52 nie jest na sybmianie?

Witam moduł z końcówką H nie zadzaiła z nokia N95 ani zadnym innym tel noki na oprogramowaniu SYMBIAN . To znaczy nie zczyta ci kontaktów ani z SIM ani z KSIĄŻKI TELEFONU , mozesz tylko odbierać , prowadzić , zakończyć rozmowe .

czy ta wypowiedz nie dotyczy E52?????? Dotyczy, ponieważ e52 zawiera się w słowach ani zadnym innym tel noki na oprogramowaniu SYMBIAN

To Ty bardziej zwracaj uwagę na to co piszesz :)[br]Dopisany: 05 Marzec 2010, 17:45_________________________________________________

Mk4 gdzieś ostantio na allegro dorwał ori miktofon z kablem za chyba 70zł.[br]Dopisany: 05 Marzec 2010, 16:41_________________________________________________http://allegro.pl/item936081783_sterowanie_glosem_mikrofon_rns_e_rns_audi_sds.html

zastanawia mnie tylko cena tego mikrofonu...

A co za różnica jaka cena, to raczej nad ceną ASO należałoby się zastanowić. Nowy Concert II figuruje w Etce z ceną przekraczającą 3000PLN ( inna rzecz że niedostępny) a dla porównania na allegro nowy Symphony II (jakaś firma, mają tego więcej) zapakowany itd itp kosztuje ok 400 złotych. Widocznie jakiś import z pominięciem Kulczyka...

a czy Tobie się wydaje że że Kulczyk Tradex dobija sobie 500% marży w stosunku do ASO w de...?

W Niemcowni w ASO ceny są porównywalne.

Wiesz RNS-E też na allegro chodzą po 1500zł a w ASO kosztują 13 600zł...

Ale są jakieś ceny mniej więcej ustalone, i jeśli w całej europie Audi sprzedaje mikrofony po ok. 250zł to zastanawia mnie skąd koleś ma nagle 100 szt. nowych ori miktofonów za 25% tej ceny...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ktoś wynosi sprzęt z serwisu :)

i ma też dobrą cenę za bluetooth moduły :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak szczerze mówiąc to nie wiem czym się przejmujesz z tą ceną, chcesz to daj 250 jeśli to cię ucieszy. Koleś z allegro napewno nie opędzlował 100 audic żeby wypruć mikrofony więc ... Możesz zadzwonić i zapytać skąd taka różnica, może ci powie. Filtr paliwa do Forda TDCI kosztuje w serwisie 180 a w sklepie ten sam filtr (pewne źródło) kosztuje 90 złotych. Chcesz to przepłacasz, prosta sprawa

Audi samo tego sprzętu nie produkuje tylko ma poddostawców, a kto takiemu zabroni czasem komuś puścić bokiem trochę towaru?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak ale w sklepie nie masz ori częsci. Tylko część dedykowaną. W tym przypadku masz ori część z ori naklejką.

Nie mowie że ktoś opędzlował 100 aut, ale podjebać z transportu to już nie problem.

A tak naprawe marekg nie wiem zbytnio o co Ci chodzi. Widocznie źle odczytałeś moją wypowiedz. Może niepotrzebnie po zdaniu "zastanawia mnie tylko cena tego mikrofonu..." dałem 3 kropki.

To było zwykłe pytanie. Nic nie sugerowałem, bo szczerze mówiąc nawet się nad tym bardzo nie zastanawiałem.

Ale poprostu ciekawy jestem skąd to koleś ma.

Ja mam taki mikrofon bo miałem go z podsufitką i go nie potrzebuje. Wkleiłem linka do aukcji tutaj żeby Ci co szukają mogli sobie go kupić bo cena jest atrakcyjna.

Szczerze mówiąc to nawet jeśli ktoś to wyniósł z fabryki albo podjebał z transportu to obchodzi mnie to tyle co zeszłoroczny śnieg. Skoro pracodawca nie potrafi sobie upilnować swoich pracowników i podwykonawców, lub audi nie potrafi wyegzekwować wywiązania się z umów od swoich kooperantów, to już problem problem Audi AG a nie mój :) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...