Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Instalacja fabrycznego modułu Bluetooth


malik

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

pytanko mam bluta C i sprawiłem sobie nokię N9 na systemie MeeGo i niestety nie wyświetla kontaktów po wybraniu z kiery multi i można tylko odebrać i zakończyć rozmowę. Z navi też brak możliwości obsługi :facepalm:

ktoś może odpalał bluta z tą nokią :mysli:

help :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pytanko mam bluta C i sprawiłem sobie nokię N9 na systemie MeeGo i niestety nie wyświetla kontaktów po wybraniu z kiery multi i można tylko odebrać i zakończyć rozmowę. Z navi też brak możliwości obsługi :facepalm:

ktoś może odpalał bluta z tą nokią :mysli:

help :hi:

Zakodowałeś w navi większą funkcjonalność?

Sprawdziłeś gdzie w nokii zapisuje kontakty (skopiuj dane tak, aby były zarówno na karcie SIM jak i w pamięci telefonu).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Nokii N9 o ile się orientuję książka tylko jest w telefonie, kontakty nawet jeśli są na karcie SIM, to można je przetransferować na systemową książkę. Nie da się używać kontaktów z SIM, więc pewnie dlatego nie da się przeglądać kontaktów w MF (Podobnie z kontaktami mają Nokie z Symbianem i N900 z Maemo, nie wiem jak Lumie z WP7)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Nokii N9 o ile się orientuję książka tylko jest w telefonie, kontakty nawet jeśli są na karcie SIM, to można je przetransferować na systemową książkę. Nie da się używać kontaktów z SIM, więc pewnie dlatego nie da się przeglądać kontaktów w MF (Podobnie z kontaktami mają Nokie z Symbianem i N900 z Maemo, nie wiem jak Lumie z WP7)

To by wyjaśniało sprawę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,

czy da sie uruchomic bluetootha 8P1... bez anteny? Oczekuje na anteny w serwisie a na razie podlaczylem wszystko jak nalezy i nie mam polaczenia z modulem ani nie wyszukuje telefon. Czy moze to oznaczac uszkodzony modul?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Nokii N9 o ile się orientuję książka tylko jest w telefonie, kontakty nawet jeśli są na karcie SIM, to można je przetransferować na systemową książkę. Nie da się używać kontaktów z SIM, więc pewnie dlatego nie da się przeglądać kontaktów w MF (Podobnie z kontaktami mają Nokie z Symbianem i N900 z Maemo, nie wiem jak Lumie z WP7)

To by wyjaśniało sprawę.

jest tak jak napisał kolega Sqby i wygląda na to że będzie blutek działał bez tej funkcjonalności :facepalm:

odebrane lub wybrane numery zapisuje w navi i taki plus chociaż. jeszcze spróbuję zrobić export kontaktów na kartę i jak to nie pomoże to odpuszczę i zostanie jak jest - trochę kiepawo ale nie bedę zmieniał fona bo zaczyna mi się podobać N9 :decayed:

przetestuję jeszcze też na blutku z mocniejszą literą :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Kolegów :hi:

Nie chcę zakładać nowego wątku więc zapytam tutaj. Posiadam fabryczny BT i radio BNS 5.0 czy w tym radiu jest opcja widoczności kontaktów w radiu. Telefon NOKIA 5230.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Jakiś czas temu zainstalowalem u siebie BT i wszystko działało tzn. jak dzwonilem to numer wyswietlal sie na fis-ie i numery mogłem wybierać z pozycji kierownicy a po zmianie licznika na kolorowy nie mogę wybierać z kierownicy a na fis-ie pokazuje sie tylko napis phone.

Ma ktoś jakiś pomysł jak to naprawić??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Jakiś czas temu zainstalowalem u siebie BT i wszystko działało tzn. jak dzwonilem to numer wyswietlal sie na fis-ie i numery mogłem wybierać z pozycji kierownicy a po zmianie licznika na kolorowy nie mogę wybierać z kierownicy a na fis-ie pokazuje sie tylko napis phone.

Ma ktoś jakiś pomysł jak to naprawić??

zakoduj zegarki , adptacje 21(chyba) i dodaj cyferki odpowiednio:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto to A4 B6 2004 RNS-E 2010 z ledowym wyświetlaczem. Chcę kupić moduł BT. Aktualnie posiadam telefon Szajsung Wave i Galaxy S II.

Czy jest funkcjonalna roznica pomiedzy modulami 8P0 862 335 Q i 8P1 862 335?

Czy ktos z Was instalowal modul 8P1 862 335 do B6? Jakies problemy? :)

Roznica w cenie to okolo 200 zl wiec nie wiem czy jest sens kupwac nowszy 8P1 862 335.

Pozdrawiam i z gory dziekuje za odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, proszę o pomoc bo nie mogę sobie poradzić,

zmieniłem kiere na MF 4-ramienna z B6,

kirownice kupiłem od puchaty106 a taśmę od siemana ,moduł mam N,fabryczny tempomat i BT,

założyłem kierownicę i taśmę , zrobiłem kodowanie w 16- steering wheel na 04042, zakodowałem czujnik kąta skrętu i mam następujące problemy

-niema podświetlenia przycisków na kierownicy

-nie działa przycisk zwiększania głośności

-po wciśnięciu przycisku z ikona telefonu na Fisie pojawia się no funktion a mam fabryczny BT i uchwyt na telefon

-nie dzieję się nic po naciśnięciu przycisku R/T

co może być nie tak ?

proszę o pomoc

---------- Post dopisany at 18:27 ---------- Poprzedni post napisany at 18:25 ----------

dodam że działają ściszanie i wyszukiwanie stacji radiowych w górę i w dół

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiedziałem że trzeba ale nie mogę się połączyć z kanałem 77 moim vagiem,

a jeżeli zakoduje blutka to zacznie tez działać przycisk R/T ???czy powinno się coś dziać po wciśnięciu tego przycisku przy nie zakodowanym BT ?

i co z niedziałającym przyciskiem podgłaszania i podświetleniem?

z tego co wyczytałem to nie trzeba zmieniać kodowania BT jeżeli jest kierownica MF 4ramienna B6 bez rolek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto to A4 B6 2004 RNS-E 2010 z ledowym wyświetlaczem. Chcę kupić moduł BT. Aktualnie posiadam telefon Szajsung Wave i Galaxy S II.

Czy jest funkcjonalna roznica pomiedzy modulami 8P0 862 335 Q i 8P1 862 335?

Czy ktos z Was instalowal modul 8P1 862 335 do B6? Jakies problemy? :)

Roznica w cenie to okolo 200 zl wiec nie wiem czy jest sens kupwac nowszy 8P1 862 335.

Pozdrawiam i z gory dziekuje za odpowiedzi.

Im nowszy model Bluetooth tym lepiej :wink: nie bedzie problemowz obsługą najnowszych telefonow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Nokii N9 o ile się orientuję książka tylko jest w telefonie, kontakty nawet jeśli są na karcie SIM, to można je przetransferować na systemową książkę. Nie da się używać kontaktów z SIM, więc pewnie dlatego nie da się przeglądać kontaktów w MF (Podobnie z kontaktami mają Nokie z Symbianem i N900 z Maemo, nie wiem jak Lumie z WP7)

To by wyjaśniało sprawę.

jest tak jak napisał kolega Sqby i wygląda na to że będzie blutek działał bez tej funkcjonalności :facepalm:

odebrane lub wybrane numery zapisuje w navi i taki plus chociaż. jeszcze spróbuję zrobić export kontaktów na kartę i jak to nie pomoże to odpuszczę i zostanie jak jest - trochę kiepawo ale nie bedę zmieniał fona bo zaczyna mi się podobać N9 :decayed:

przetestuję jeszcze też na blutku z mocniejszą literą :wink:

nokia N9 przetestowana z blutem Q i bez rezultatów - tj. dalej przycisk książki nieaktywny "BUTTON NOT USED'' - porażka :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Nokii N9 o ile się orientuję książka tylko jest w telefonie, kontakty nawet jeśli są na karcie SIM, to można je przetransferować na systemową książkę. Nie da się używać kontaktów z SIM, więc pewnie dlatego nie da się przeglądać kontaktów w MF (Podobnie z kontaktami mają Nokie z Symbianem i N900 z Maemo, nie wiem jak Lumie z WP7)

To by wyjaśniało sprawę.

jest tak jak napisał kolega Sqby i wygląda na to że będzie blutek działał bez tej funkcjonalności :facepalm:

odebrane lub wybrane numery zapisuje w navi i taki plus chociaż. jeszcze spróbuję zrobić export kontaktów na kartę i jak to nie pomoże to odpuszczę i zostanie jak jest - trochę kiepawo ale nie bedę zmieniał fona bo zaczyna mi się podobać N9 :decayed:

przetestuję jeszcze też na blutku z mocniejszą literą :wink:

nokia N9 przetestowana z blutem Q i bez rezultatów - tj. dalej przycisk książki nieaktywny "BUTTON NOT USED'' - porażka :facepalm:

Niestety raczej lepiej nie będzie. Nie wiadomo czy w ogóle w którymś z najnowszych BT zrobili obsługę książki systemowej. Trzeba by przetestować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...