Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Instalacja fabrycznego modułu Bluetooth


malik

Rekomendowane odpowiedzi

Mi niestety po paru minutach rozmowy przerywa połączenie jeśli rozmawiam na samsungu. Najwyraźniej ten moduł sobie nie radzi z tak szybkim BT 3.0, no chyba że w czym innym jest rzecz...

A słychać u ciebie w głośnikach sygnał: beep, beep jak łączy połączenie ?

Bo u mnie, na starej nokii słychać, a na tych samsungach nowych już nie, a RNS-E'a wycisza dopiero jak nawiąże połączenie telefoniczne. Traci się przez to pierwsze sekundy rozmowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Wszystko slychac to co w telefonie. Zadnych problemow nie bylo z tym bt H.

Sent from my iPhone using Tapatalk

---------- Post dopisany at 23:56 ---------- Poprzedni post napisany at 23:55 ----------

A jaki masz modul bt?

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie musze to jakoś sprawdzić ale nie mam dostępu do Vaga.

Spróbuje zajrzeć pod fotel, albo podjechać do kogoś z Vagiem. :kwasny:

Po VIN nie da się tego rozkodować i dowiedzieć ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi niestety po paru minutach rozmowy przerywa połączenie jeśli rozmawiam na samsungu. Najwyraźniej ten moduł sobie nie radzi z tak szybkim BT 3.0, no chyba że w czym innym jest rzecz...

A słychać u ciebie w głośnikach sygnał: beep, beep jak łączy połączenie ?

Bo u mnie, na starej nokii słychać, a na tych samsungach nowych już nie, a RNS-E'a wycisza dopiero jak nawiąże połączenie telefoniczne. Traci się przez to pierwsze sekundy rozmowy.

to samo ma Kerczi u siebie na samsungu też ,zagadaj do niego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Czy moduł z literką Q będzie parował się ze wszystkimi telefonami,( w tym z najnowszym iphonem 5), czy jest możliwe uaktualnienie oprogramowania o najnowsze dostępne? Nie chciałbym kupować czegoś co nie będzie działać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Czy moduł z literką Q będzie parował się ze wszystkimi telefonami,( w tym z najnowszym iphonem 5), czy jest możliwe uaktualnienie oprogramowania o najnowsze dostępne? Nie chciałbym kupować czegoś co nie będzie działać.

Im nowszy sterownik bluetooth tym pewnosc ze bedzie sie łaczył z nowymi tel. :wink:

Szukaj ---> 8P1 862 335 A

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z Was używa Nokii E6? U mnie ten telefon nie może znaleźć BT Q (wcześniej na E52 wszystko śmigało bez problemu).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

przeczytałem wczoraj 46 stron , szukałem jakie telefony są obsługiwane przez Bluetootha audi

Nie umiem odszukać jakie telefony działają pod zestaw fabryczny

Działa Iphone 4s

telefony na androidzie?

Nokia E52, Nokia 6230i

Blueberry 8900, 9870

czy rzeczywiście nie można by założyć jakiegoś tematu gdzie osoby tym zainteresowane miałyby dostęp do tego jaki telefon działa z konkretnym model bluetootha. Siedziałem kilka godzin żeby to przewertować i znalazłem taką stronę:

Tested mobile phones

np. Ktoś tu pisze ze Nokia E52 chodzi, a na wykazie na powyższej stronie jej nie ma(prawdopodobnie nie ma adapteru wiec nie podali?!)

Jest tu 2 razy wrzucona ta strona:

Audi OEM BT supported phones list | Audi Forum jednak tam na tej stronie temat umarł jest nieaktualny ostatni post 28 kwiecień 2012

Mam prośbę czy nie można by było założyć tematu na forum jakie telefony rzeczywiście chodzą.

ps. poza tym dziękuje bardzo dużo się dowiedziałem obecnie mam 6230i sparowaną bez problemu i chodzi ale mój aparat(rozłącza ładowanie jak jest wsadzony do adapteru) już szwankuje i szukam alternatywy, acha tez mnie wk...a przy załączaniu głośność ...

oddam za przysłowiowe piwo adapter 8PO.051435.FJ Sony Ericsson K610i może ktoś potrzebuje...kontakt na PW

pozdrawiam

Maciek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to załóż temat taki i wpisz tam ze n95 8gb działa z BT tylko książki nie czyta niestety :kwasny:

nokia 3200 wszystko super

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z Was używa Nokii E6? U mnie ten telefon nie może znaleźć BT Q (wcześniej na E52 wszystko śmigało bez problemu).

u mnie jak walczyliśmy z BT :decayed: to miałem E6 i łapała u Ciebie w aucie bez problemu - także coś z softem nie tak musi być...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z Was używa Nokii E6? U mnie ten telefon nie może znaleźć BT Q (wcześniej na E52 wszystko śmigało bez problemu).

u mnie jak walczyliśmy z BT :decayed: to miałem E6 i łapała u Ciebie w aucie bez problemu - także coś z softem nie tak musi być...

Już ogarnąłem :thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam moduł z literką D i sparowałem najnowsze HTC Sensation na androidzie i czyta książkę , numery w fisie , z kiery moge sobie wybierać numery i wszystko śmiga tak że cud miód i orzeszki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiadam moduł w wersji Q, RNS-E i telefon Samsung Wave. Synchronizacja działa, książka, odebrane, wybierane, nieodebrane również. Brakuje polskich liter w nazwach kontaktów i niektóre kontakty nie są posortowane - trudno tak to już bywa z kodowanie polskich znaków.

Problem jest z kończeniem rozmowy. Jeżeli mój rozmówca zakończy rozmowę, to niestety wg BT, rozmowa cały czas trwa, do momentu aż nie wybiorę na RNS-E opcji zakończ. W telefonie połączenie kończy się tak jak powinno, czyli w momencie odłożenia słuchawki przez mojego rozmówcę.

Czy to jest kwestia kodowania, adaptacji, współpracy z danym modelem telefonu, czy może tak to po prostu działa? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziś sprawdziłem kodowanie mam 0000511 i działa mi wszystko bez zarzutu i aż dziw bierze, bo powinienem miec kodowanie 0010722 bo mam w aucie rns-e :jerk:, i czasem jak ktoś dzwoni to wyświetla się sam nr tel zamiast nazwy - chodź jest wpisany w książkę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy mam problem. Ostatnio robiłem coś z lampką podsufitki i odłączyłem mikrofon od blutka. Nie był to oryginał wsadzony w lampkę, tylko bose bez tej plastikowej obudowy. Po ponownym podłączeniu na "skrętkę" mikrofon przestał działać. Podłączyłem kabelki na odwrót i też lipa. Na vagu pokazało taki błąd:

01523 - Microphone for Telephone (R38) 011 - Open Circuit - Intermittent

Pomyślałem że najwyższy czas kupić oryginalny mikrofon i tak zrobiłem. Niestety, na nic to się nie zdało po podłączeniu nowego dalej to samo.....

Dodam, że wszystko poza tym działa prawidłowo, tel łączy się bt, jak ktoś dzwoni to wszystko słyszę, ale niestety nikt mnie nie słyszy.

Jak koś miał podobny problem to proszę o poradę, mam nadzieję że nie będę musiał wymieniać modułu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie chce straszyć i oby to niebyło to, ale często sie tak uwala blutka a dokładnie kondensatorki od mikrofona:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze Daniel gdzies masz przerwe na kablu moze miedzy mikrofonem a modulem. Najlepiej miernikiem przegwizdac.

Nie, no właśnie wszystkie kabelki sprawdziłem i są OK.

nie chce straszyć i oby to niebyło to, ale często sie tak uwala blutka a dokładnie kondensatorki od mikrofona:facepalm:

Domin, a wiesz jak to sprawdzić i ewentualnie naprawić? Mam moduł Q i szkoda by było go zezłomować, no i musiałbym wydać parę stówek na nowy.:doh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...