Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Instalacja fabrycznego modułu Bluetooth


malik

Rekomendowane odpowiedzi

kuwa, kto montował oryginalne pudełko pod bt pod podłogę i mówił, że zaj...ste rezanko???

http://images33.fotosik.pl/715/1469ac2bf7eb88f0med.jpg

:facepalm::doh:

U mnie nie było takiego bałaganu i obyło się bez odkręcania siedzenia :decayed: Oczywiście poleciało parę kur.... przy wyjmowaniu czarnego pudełka z bluetoothem :grin:

bo miałeś moje magiczne fotostory :D a barrowiec nie i dlatego miał zonka :D tutaj działa magia klubowego wsparcia :grin::polew::polew::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

kuwa, kto montował oryginalne pudełko pod bt pod podłogę i mówił, że zaj...ste rezanko???

http://images33.fotosik.pl/715/1469ac2bf7eb88f0med.jpg

:facepalm::doh:

U mnie nie było takiego bałaganu i obyło się bez odkręcania siedzenia :decayed: Oczywiście poleciało parę kur.... przy wyjmowaniu czarnego pudełka z bluetoothem :grin:

bo miałeś moje magiczne fotostory :D a barrowiec nie i dlatego miał zonka :D tutaj działa magia klubowego wsparcia :grin::polew::polew::polew:

Zgadza się :banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kuwa, kto montował oryginalne pudełko pod bt pod podłogę i mówił, że zaj...ste rezanko???

http://images33.fotosik.pl/715/1469ac2bf7eb88f0med.jpg

:facepalm::doh:

U mnie nie było takiego bałaganu i obyło się bez odkręcania siedzenia :decayed: Oczywiście poleciało parę kur.... przy wyjmowaniu czarnego pudełka z bluetoothem :grin:

bo miałeś moje magiczne fotostory :D a barrowiec nie i dlatego miał zonka :D tutaj działa magia klubowego wsparcia :grin::polew::polew::polew:

Zgadza się :banan:

siedzenie się odkręciło bo światełka się robiło, poza tym u mnie bt siedzi po stronie kierowcy i nie tak łatwo podłogę podnieść bez ruszania pedałów :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kuwa, kto montował oryginalne pudełko pod bt pod podłogę i mówił, że zaj...ste rezanko???

http://images33.fotosik.pl/715/1469ac2bf7eb88f0med.jpg

:facepalm::doh:

U mnie nie było takiego bałaganu i obyło się bez odkręcania siedzenia :decayed: Oczywiście poleciało parę kur.... przy wyjmowaniu czarnego pudełka z bluetoothem :grin:

bo miałeś moje magiczne fotostory :D a barrowiec nie i dlatego miał zonka :D tutaj działa magia klubowego wsparcia :grin::polew::polew::polew:

Zgadza się :banan:

siedzenie się odkręciło bo światełka się robiło, poza tym u mnie bt siedzi po stronie kierowcy i nie tak łatwo podłogę podnieść bez ruszania pedałów :kox:

jak może siedzieć od kierowcy ? a moduł komfortu w takim razie gdzie jest ? :co:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, właśnie podłączyłem do rns-e kupiony na forum mod Q + wiązka z navika+ nowy microfon z allegro.

I są problemy.

Pospinałem i :

1. telefon HTC OneX zobaczył i sparował się z BT.

2. z samego telefonu mogę inijować połącznie- działa

3. na navi widzę siłę sygnału tel ale żadnego znaczka BT .

4. nie ściąga książki ani nic...

5. działa rolka głośności, przycisk SDS, BT przyjmuje komendy po niemiecku.

6.nie działa MODE, po dłuższym przytrzymaniu odzywa się Helga

7. nic nie ma na Fisie ani na Navi.

8.Mam VCDS 10.6 ale widzę tylko radio, kierę, navi ... - nie widzę BT jak go kodować ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a k-linie podłączyłeś??

to może kabel być spieprzony i nie łączy się...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a k-linie podłączyłeś??

to może kabel być spieprzony i nie łączy się...

podłączyłem zgodnie ze wskazaniem gościa z Naviwa, ale to nie koniecznie dobrze (bo powiedział, że to "niekonieczne" ???) .

Pod jaki pin powinienem podłączyć K

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pin 5 kostka B...

wykasuj jeszcze historię połączeń w telefonie... czasami, jak jest dużo danych do przesłania to się zawiesza (szczególnie jak masz czerwony fis)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kuwa, kto montował oryginalne pudełko pod bt pod podłogę i mówił, że zaj...ste rezanko???

http://images33.fotosik.pl/715/1469ac2bf7eb88f0med.jpg

:facepalm::doh:

mnie to czeka juz na dniach :confused4:

powiedz lepiej czego nie robic a co warto :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, właśnie podłączyłem do rns-e kupiony na forum mod Q + wiązka z navika+ nowy microfon z allegro.

I są problemy.

Pospinałem i :

1. telefon HTC OneX zobaczył i sparował się z BT.

2. z samego telefonu mogę inijować połącznie- działa

3. na navi widzę siłę sygnału tel ale żadnego znaczka BT .

4. nie ściąga książki ani nic...

5. działa rolka głośności, przycisk SDS, BT przyjmuje komendy po niemiecku.

6.nie działa MODE, po dłuższym przytrzymaniu odzywa się Helga

7. nic nie ma na Fisie ani na Navi.

8.Mam VCDS 10.6 ale widzę tylko radio, kierę, navi ... - nie widzę BT jak go kodować ???

Miałem to samo,tylko z modułem o oznaczeniu H:decayed: Musisz po prostu zakodować moduł pod swoje auto pod adresem 77:naughty: Musiałem oczywiście zmieniać kabel na inny, bo ten co miałem nie widział modułu :kwasny: teraz wszystko śmiga z każdym telefonem :banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kabel do sprawdzenia... jutro Ci podam, gdzie co idzie z kostki bt do quadlocka...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sumie to można podczepić do pierwszego postu, jakby ktoś chciał sam kabel robić :wink:

BT rns-e

1 - D 15 --- KL30 ( + )

2 - D 12 --- KL31 ( - )

8 - C 12 --- tel nf in ( + )

9 - C 6 ---- tel nf in ( - )

11 - mic

12 - mic

15 - B 5 ---- k-line

16 - D 11 ---- tel mute

17 - D 9 ---- CAN H

18 - D 10 --- CAN L

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany, wiązkę z Navika podłączałem tak jak domyślnie pasowały. Teraz przeglądając instalacje w poszukiwaniu błędu zauważyłem dwie kostki połączone tak, że 3 przewody z czarnej nie mają połączenia z 3 z czerwonej !

2 z nich zostały dołączone od kostki w rns-e i ich miejsce włączone brązowo-czarny i niebiesko-czarny z drugiej wiazki (tak gostek z Navika polecił ) wychodzący 3 żółty idzie do wiązki do BT.

Załączam foto .

image.jpg

---------- Post dopisany at 23:19 ---------- Poprzedni post napisany at 23:17 ----------

image.jpg

---------- Post dopisany at 23:27 ---------- Poprzedni post napisany at 23:19 ----------

Drugi dylemat na jaki sie natknalem to w kodowaniu mam do wyboru (radio/navi) rożne zasilanie sterowanie mikrofonem. Nie wiem jaki wybrać , mam ori 8L1060373

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to kable do poprawy... to jest przejściówka z ISO na ISO2??

a gdzie Ty masz kodowanie tego microfonu??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...