Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Instalacja fabrycznego modułu Bluetooth


malik

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ńie mam teraz otwartego, ale z tego co pamietam 5 z siedmiu ( kanał 56)

Miałem tam 0500115 teraz wstawilem 0301715.

Co ciekawe na kanale 56 pokazują sie te same wartości (powielają sie z kanału 56 do 37) , różnią sie jednak w pozycjach :

Workshop

Radio:06335 navi:00360

Importer:

Radio:000 navi:56602

Equipment:

Radio:00000 navi:56602

---------- Post dopisany at 11:17 ---------- Poprzedni post napisany at 07:18 ----------

Kolejny dylemat: czy w moim b7 diagnostyki po linii K powinna być podłączona ? I czy w kodowaniu ta powinna być wybrana ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 to to samo co 37

te drugie kodowanie jest teraz prawidłowe (0301715)

linia k musi być podłączona i w kodowaniu masz zaznaczyć, że bt się łączy przez nią...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć.

Mam mały problem po zainstalowaniu rns-e, BT fabryczny. Telefon łączy się bez problemu, dzwonie gdzieś lub ktoś do mnie dzwoni, odbieram i wyskakuje na ekranie rns'a ikonka wyciszenia rozmowy. Jak ja mówie przez bt w aucie ktoś w telefonie mnie słyszy ale ja nic nie słyszę w głośnikach jak do mnie mówią. Nie wiem czy muszę coś przekodować czy może będzie błąd w przejściówce co kupiłem w naviserwis..... Wcześniej miałem concerta i wszystko działało jak należy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć.

Mam mały problem po zainstalowaniu rns-e, BT fabryczny. Telefon łączy się bez problemu, dzwonie gdzieś lub ktoś do mnie dzwoni, odbieram i wyskakuje na ekranie rns'a ikonka wyciszenia rozmowy. Jak ja mówie przez bt w aucie ktoś w telefonie mnie słyszy ale ja nic nie słyszę w głośnikach jak do mnie mówią. Nie wiem czy muszę coś przekodować czy może będzie błąd w przejściówce co kupiłem w naviserwis..... Wcześniej miałem concerta i wszystko działało jak należy.

prawdopodobnie miałeś małą navi między zegarami z czytnikiem płyt w bagażniku , czyż nie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć.

Mam mały problem po zainstalowaniu rns-e, BT fabryczny. Telefon łączy się bez problemu, dzwonie gdzieś lub ktoś do mnie dzwoni, odbieram i wyskakuje na ekranie rns'a ikonka wyciszenia rozmowy. Jak ja mówie przez bt w aucie ktoś w telefonie mnie słyszy ale ja nic nie słyszę w głośnikach jak do mnie mówią. Nie wiem czy muszę coś przekodować czy może będzie błąd w przejściówce co kupiłem w naviserwis..... Wcześniej miałem concerta i wszystko działało jak należy.

prawdopodobnie miałeś małą navi między zegarami z czytnikiem płyt w bagażniku , czyż nie ?

Zgadza się...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć.

Mam mały problem po zainstalowaniu rns-e, BT fabryczny. Telefon łączy się bez problemu, dzwonie gdzieś lub ktoś do mnie dzwoni, odbieram i wyskakuje na ekranie rns'a ikonka wyciszenia rozmowy. Jak ja mówie przez bt w aucie ktoś w telefonie mnie słyszy ale ja nic nie słyszę w głośnikach jak do mnie mówią. Nie wiem czy muszę coś przekodować czy może będzie błąd w przejściówce co kupiłem w naviserwis..... Wcześniej miałem concerta i wszystko działało jak należy.

prawdopodobnie miałeś małą navi między zegarami z czytnikiem płyt w bagażniku , czyż nie ?

Zgadza się...

no to musisz zaopatrzeć się w wyjmaki do radia i wyciągnąć czytnik płyt dvd który masz w bagażniku i zmostkować jeden kabelek. Jutro postaram się wrzucić Ci fotke który i jak to wygląda u mnie bo dawno to było i juz zapomniałem. Ale i tak najpierw musisz wyciągnąć napęd :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć.

Mam mały problem po zainstalowaniu rns-e, BT fabryczny. Telefon łączy się bez problemu, dzwonie gdzieś lub ktoś do mnie dzwoni, odbieram i wyskakuje na ekranie rns'a ikonka wyciszenia rozmowy. Jak ja mówie przez bt w aucie ktoś w telefonie mnie słyszy ale ja nic nie słyszę w głośnikach jak do mnie mówią. Nie wiem czy muszę coś przekodować czy może będzie błąd w przejściówce co kupiłem w naviserwis..... Wcześniej miałem concerta i wszystko działało jak należy.

prawdopodobnie miałeś małą navi między zegarami z czytnikiem płyt w bagażniku , czyż nie ?

Zgadza się...

no to musisz zaopatrzeć się w wyjmaki do radia i wyciągnąć czytnik płyt dvd który masz w bagażniku i zmostkować jeden kabelek. Jutro postaram się wrzucić Ci fotke który i jak to wygląda u mnie bo dawno to było i juz zapomniałem. Ale i tak najpierw musisz wyciągnąć napęd :D

Mostkuje sie 3 kabelki czarny do czarnego, szary do szarego i zielony do zielonego ale to nie tu tkwi problem , wyciagnij rnsa i popatrz na czerwona i czarna wtyke tel tam bedzie bubel w postaci jednego kabelka za duzo;-)

Wyslane z RNSA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Starą nawigację z boczka mam wyciągniętą już dawno. Nie łączyłem żadnych przewodów póki co - a co ma na celu zmostkowanie ich tak wogóle??

A co do kostki za rns to sprawdzę w wolnej chwili i wychodzi na to że to nie pierwszy błąd w tej przejściówce.......:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie modul z A na koncu da rade z nowymi phonami iphonami 5 itd itp? Nie wiem czym sie kierowac przy zakupie modulu do b6 ceny sa rozne a nie wiem czym tak naprawde te literki na koncu sie roznia, jak ktos ma jakas dokladniejsza rozpiske to bym poprosil

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie modul z A na koncu da rade z nowymi phonami iphonami 5 itd itp? Nie wiem czym sie kierowac przy zakupie modulu do b6 ceny sa rozne a nie wiem czym tak naprawde te literki na koncu sie roznia, jak ktos ma jakas dokladniejsza rozpiske to bym poprosil

Moduł z A na końcu jest modułem BASIC i będziesz miał tylko odbieranie i inicjowanie połączeń.Żeby mieć pełną książkę na FIS-ie i RNS-E najlepiej instalować moduły od H w górę. W poście wyżej Kolega ma do sprzedania. Sam takiego używam i Samsung Galaxy SIII śmiga bez problemu.

Lista BT z uwzględnieniem funkcjonalności:

8E0 862 335 (do MY 2005.5 A4) [uSA] – bez Bluetootha

8P0 862 335 (do MY 2004 A3) – podstawowa funkcjonalność

8P0 862 335 A (MY 2004 A3/A4) - podstawowa funkcjonalność

8P0 862 335 D (MY 2005 A4 do 8E-5-533 000) - podstawowa funkcjonalność

8P0 862 335 E (MY 2005 A4 od 8E-5-533 001 do 8E-5-600 000) - podstawowa funkcjonalność

8P0 862 335 C (MY 2006 A4 od 8E-6-000 001 do 8E-6-800 001)

8P0 862 335 B (MY 2006 A3/A4) [uSA]

8P0 862 335 F (MY 2006.5 A3/A4) [Europa]

8P0 862 335 G (MY 2006.5 A4) [uSA]

8P0 862 335 M (MY 2007) [Europa]

8P0 862 335 J (MY 2007) [uSA]

8P0 862 335 H (MY 2007.5) [Europa]

8P0 862 335 L (MY 2008) [uSA]

8P0 862 335 K (MY 2008) [Europa, firmware 0340] -> uszkodzony soft (=unikać)

8P0 862 335 Q (MY 2008) [Europa, firmware 0350]

8P0 862 335 R (MY 2008) [uSA]

8P0 862 335 N (MY 2009) [Europa]

8P0 862 335 P (MY 2009) [uSA]

8P0 862 335 S (MY 2009.5) [Europa]

8P0 862 335 T (MY 2009.5) [uSA]

8P0 862 335 AA (MY 2010) [Europa]

8P0 862 335 AB (MY 2010) [uSA]

8P1 862 335 (MY 2011) [Europa]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

mam moduł wersji D i to pewnie z tego powodu nie mogę się połączyć z adresem 77 ?

Address 77: Telephone Labels: 8Z0-919-283.LBL

Controller:

Note: Excessive Comm Errors

Czy jest szansa że te aplikacje rozbudują funkcjonalność modułu D ?

Bluetooth IrMC Phonebook

Bluetooth SIM Access

Czy jest gdzie dokładniejsza rozpiska jak wygląda transmisja w module np H a jak wygląda w module D ? Bo myślę że dało by się to jakoś oprogramowaniem w telefonie rozbudować działanie bluetooth.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie kupiłem wiązkę do modułu BT ale z tego co widzę to od strony która idzie do RNS-E nie ma wtyczki, jest tylko parę kolorowych kabli. Jest jakiś schemat jak do przylutować ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie kupiłem wiązkę do modułu BT ale z tego co widzę to od strony która idzie do RNS-E nie ma wtyczki, jest tylko parę kolorowych kabli. Jest jakiś schemat jak do przylutować ?

parę tzn. 3?

niebieski - 5/B

dwa zielone odpowiednio 12 i 6/C

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

chciałbym u siebie odpalić SDS.

Mam oryginalny moduł bluetooth (niestety w wersji D), także mikrofon działa.

W pierwszym poście pisze o 4 żyłowym kablu a gdzieś dalej wyczytałem że wystarczy 2 żyłowy ?

Czy jest gdzieś jakiś schemat jak to dokładnie połączyć ?

Rozumiem że wystarczy tylko zabieg z mikrofonem zrobić i ma działać ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie do końca :) Mam 5 kabli, wiadomo czerwony 12v a brązowy gnd ale gdzie to można wpiąć ? I co z tymi różowymi i zielonym ?

Dodatkowo co potrzebuję żeby to wlutować do wtyczki ? Jakieś piny czy coś ?

I co to za kabel ten z 3 żyłami ?

Do mikrofonu też nie mam wtyczki w kablu, jest tam jakaś filozofia ?

55g8.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...