Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jakie amortyzatory na tył do obniżonej a4


luknewa

Rekomendowane odpowiedzi

Moje pytanie brzmi jakie mam kupic w rozsadnej cenie tylne amortyzatory do mojej a4 b5 kombi 1.9 tdi Wiem tylko ze mam auto obniżone. Strasznie mi zaczeło rzucac autem na boki na nierównościch i zauwazylem ze tylni amortyzator wylał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napisz do Kolegi Dzik

miał ostatnio w bardzo dobrych cenach nówki Monroe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz w miarę tanie to polecam te:

AMORTYZATORY tył BILSTEIN AUDI A4 B5 AVANT 95-99 (2438726861) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

ale z tym nr BNE-A537, ja mam springi eibach -30mm i jest ok :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj kupiłem i od razu załozyłem kayaba. Musialem też kupic odzielnie do nich odbijaki i gumy ktore zabezpieczaja amortyzatory przed dostaniem sie do nich brudów (takie harmonijki). Niestety po złożeniu wszystkiego i opuszczeniu auta na koła przypomnialem sobie ze przeciez mam obniżone sprężyny i te harmonijkowe osłony po spuszczeniu auta są bardziej ściśniete niż powinny, obawiam sie ze szybko moga sie uszkodzic bo przy wiekszych nierównościach ta harmonijka bedzie się ściskac na maxa. I tu moje pytanie co teraz zrobić, przyciac te harmonijki jakos na aucie czy moze przyciac te odbijaki, jak przytne harmonijke na dole to nie bedzie szczelnie przylegac do amortyzatora jak przytne przy górze to nie wejdzie w nią odbijak czy moze nic nie ruszac i jezdzic?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nic nie ruszałem, wszystko jest ok od roku :decayed:

A też masz te harmonijki ściśniete? Jak pokiwasz mocniej autem to odboje się też lekko ściskaja? Zawieszenie mam teraz zdecydowanie twardsze nie wiem czy przez te nowe amortyzatory czy moze robote robi tez to ze te oslony sa ściśniete i odboje lekko sie na wybojach tez sciskaja i nie pozwalaja amortyzatorowi na pełny zakres pracy? Na linku ktory wyzej wyslales osłony sa inne niz te ktore załozylem. Ja załozylem takie osłony OSŁONY I ODBOJE AMORTYZATORA KPL AUDI A4 (2453754160) - motoAllegro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj kupiłem i od razu załozyłem kayaba. Musialem też kupic odzielnie do nich odbijaki i gumy ktore zabezpieczaja amortyzatory przed dostaniem sie do nich brudów (takie harmonijki). Niestety po złożeniu wszystkiego i opuszczeniu auta na koła przypomnialem sobie ze przeciez mam obniżone sprężyny i te harmonijkowe osłony po spuszczeniu auta są bardziej ściśniete niż powinny, obawiam sie ze szybko moga sie uszkodzic bo przy wiekszych nierównościach ta harmonijka bedzie się ściskac na maxa. I tu moje pytanie co teraz zrobić, przyciac te harmonijki jakos na aucie czy moze przyciac te odbijaki, jak przytne harmonijke na dole to nie bedzie szczelnie przylegac do amortyzatora jak przytne przy górze to nie wejdzie w nią odbijak czy moze nic nie ruszac i jezdzic?

Spokojnie możesz tak jeździć nic się nie stanie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja osłony kupiłem z Sachsa i nie dobija mi do bałwanków, poza tym mam springi progresywne więc nawet pod obciążeniem dużo się nie uginają a ta harmonijka nie ma znaczenia czy bardziej czy mniej ściśnięta :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też kupiłem sachsa ale harmonijki. I sa one scisniete do kupy maxymalnie mimo ze auto stoi i jest puste, pewnie jak wejdzie ze 2 osoby na tył to juz na postoju amortyzator dotyka odbijaka. Zobaczymy co bedzie mam nadzieje ze za miesiac sie nie rozleci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...