Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B8] A4 B8 Avant 3.0 TDI, ~320PS ~640NM - pierwsza strona po aktualizacji


milart

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam jedno pytanko ostatnio zakupiłem lampy tylne ledy do mojej audi ale ze względu że nie są orginalne ,podczas chamowania świeci tylko zewnętrzna strona lampy co mogę zrobić aby świeciła cała ,a drugi problem jaki mnię dreczy Ledy przednie mają inną barwe lewa świeci na ładny niebieski ale prawa wpada w zielony odcień co moge z tym zrobić ,oczywiście oprócz zakupu nowych lamp .Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do ledów z tyłu to dużo zależy od sterownika komfortu. Jeżeli jest przystosowany do ledów to wystarczy przeciągnąć wiązki i wszystko. Jeżeli nie to trzeba pokombinować i np, środek z klapy podpiąć pod stop w klapie a nieświecącą część z nadkola podpiąć pod sterownik komfortu. Co do przodu to ciężko mi powiedzieć bo czegoś takiego nie widziałem ale chyba ledy mogą padać lub coś nie tak z napięciem i barwa się zmienia ale wtedy wywaliło by Ci błąd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam jedno pytanko ostatnio zakupiłem lampy tylne ledy do mojej audi ale ze względu że nie są orginalne ,podczas chamowania świeci tylko zewnętrzna strona lampy co mogę zrobić aby świeciła cała ,a drugi problem jaki mnię dreczy Ledy przednie mają inną barwe lewa świeci na ładny niebieski ale prawa wpada w zielony odcień co moge z tym zrobić ,oczywiście oprócz zakupu nowych lamp .Pozdrawiam

Nie to ze sie czepiam ale ledy juz same w sobie sa wiesniackie dlatego tez samo audi juz od nich odeszlo a podroby to juz jest dno dna wiec jezeli juz koniecznie je musisz miec to kup chociaz orginalne uzywki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam jedno pytanko ostatnio zakupiłem lampy tylne ledy do mojej audi ale ze względu że nie są orginalne ,podczas chamowania świeci tylko zewnętrzna strona lampy co mogę zrobić aby świeciła cała ,a drugi problem jaki mnię dreczy Ledy przednie mają inną barwe lewa świeci na ładny niebieski ale prawa wpada w zielony odcień co moge z tym zrobić ,oczywiście oprócz zakupu nowych lamp .Pozdrawiam

Nie to ze sie czepiam ale ledy juz same w sobie sa wiesniackie dlatego tez samo audi juz od nich odeszlo a podroby to juz jest dno dna wiec jezeli juz koniecznie je musisz miec to kup chociaz orginalne uzywki.

odeszlo ??? z tego co widze to za kilka lat xenon odejdzie do lamusa na rzecz swiatel mijania w technologii full led i to za sprawa audi....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eeee no oryginalne ledy w B8 są ok. Osobiście w A4 podobają mi się bardziej niż nowy a'la neon który jakoś ni w ząb mi nie pasuje i za bardzo ugrzecznia cały design. Co do podrabianych ledów to faktycznie wyglądają kiepsko:facepalm:

---------- Post dopisany 06-05-2013 at 22:26 ---------- Poprzedni post napisany 05-05-2013 at 20:07 ----------

Kilka fotek zrobionych na szybko podczas długiego weekendu:

DSC00916_zpsee60f8be.jpg

DSC00915_zpsf8449439.jpg

DSC00914_zps82e769a5.jpg

DSC00913_zps23dd1cc6.jpg

DSC00912_zps46c91208.jpg

DSC00911_zps24a5646d.jpg

DSC00910_zps0c5572aa.jpg

DSC00909_zps27a485f1.jpg

DSC00908_zps927f401b.jpg

......................................................................................................................................................................................

......................................................................................................................................................................................

---------- Post dopisany 31-05-2013 at 21:31 ---------- Poprzedni post napisany 06-05-2013 at 22:26 ----------

......................................................................................................................................................................................

......................................................................................................................................................................................

Jako że pogoda dopisała znowu popracowałem przy lakierze:

DSC00994_zps51aadbfa.jpg

DSC00996_zpsd9cfe384.jpg

DSC00997_zps6cbb17ed.jpg

DSC00999_zps05b9f37c.jpg

DSC01000_zps3259d290.jpg

DSC01001_zps092ee2f3.jpg

DSC01002_zps2f33f3a7.jpg

DSC01004_zps810b810f.jpg

I to nie tylko przy A4 ale i przy nowym członku rodziny którego przywitałem wieloma godzinami ciężkiej pracy:

DSC01046_zps2839f61f.jpg

DSC01045_zps399b87ae.jpg

DSC01035_zpsefe2d431.jpg

DSC01042_zps79a0985f.jpg

DSC01036_zps9227e544.jpg

DSC01041_zps2116876b.jpg

DSC01037_zps3f309e2a.jpg

DSC01038_zps7377e07d.jpg

DSC01039_zps5a31791b.jpg

A oto wideo prezentujące moją ciężką pracę(proponuję oglądać w 1080p):

---------- Post dopisany at 22:11 ---------- Poprzedni post napisany at 21:31 ----------

Po wcześniejszych chwilowych problemach ze stratą mocy do tej pory tankuję na statoil. Tankowałem normalną ropę ale skusiło mnie na diesel gold i muszę przyznać że mój samochód na nią świetnie zareagował. Od razu dało się zauważyć że pracuje ciszej(i to dużo), lepiej się wkręca z niskich obrotów no i spalanie spadło. Za pierwszym razem zrobiłem 805 km na baku i myślałem że to jakiś przypadek. Kolejne tankowanie i jest podobnie a wg komputera powinienem zrobić ok 850km. Płynna jazda po drogach lokalnych (żadnych autostrad i ekspresów) bez zamulania, wyprzedzanie itp. raczej nie często przekraczając 140km/h a na zabudowanym wg ograniczeń.

Filmik ze spalania na trasie:

---------- Post dopisany 18-06-2013 at 14:51 ---------- Poprzedni post napisany 31-05-2013 at 22:11 ----------

Miała być zamiana mmi 2g high na mmi 3g ale ochłonąłem i postanowiłem przejść na trochę wyższy poziom detailingu.

Mianowicie niedługo będę mógł odebrać tak oto skomponowany(z pomocą profesjonalisy) zestaw:

Na lakier:

Zymöl Auto Wash

CarPro Cquartz TarX

CarPro Cquartz IronX

Sonus glinka oczyszczająca

Zymöl HD-Cleanse

Zymöl Field Glaze

Zymöl Glasur for Porsche

wnętrze:

Zymöl Leather Cleaner

Zymöl Leather Conditioner

Zymöl Vinyl Cleaner

Zymöl Vinyl Conditioner

opony i uszczelki:

Zymöl Tyre Preserve

A BOSCH GPO14CE Professional już się grzeje i czeka:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TarX jest słabiutki:wink::wink:

Lepiej Prickborta.

Reszta jest ok:jerk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale lustro :naughty:

Dzięki. Te zdjęcia są robione po zabiegach kosmetykami meguiars i sonax. Jak już za kilka tygodni odbiorę nowy zestaw to pstryknę jakąś nową sesyjkę:wink:

---------- Post dopisany at 15:16 ---------- Poprzedni post napisany at 15:08 ----------

TarX jest słabiutki:wink::wink:

Lepiej Prickborta.

Reszta jest ok:jerk:

Niedrogi jest i faktycznie chwalą go sobie. Skonsultuję i coś mi się wydaje że zamienię.

---------- Post dopisany at 21:06 ---------- Poprzedni post napisany at 15:16 ----------

TarX jest słabiutki:wink::wink:

Lepiej Prickborta.

Reszta jest ok:jerk:

A używałeś może osobiście tych kosmetyków. Jak wrażenia?

Ja jak na razie widziałem efekt końcowy i czułem zapach wnętrza samochodu po zymolu i przyznaje że rewelacja.

Zastanawiałem się jeszcze nad powłoką kwarcową przy której jest super efekt lustra ale niestety nie ma takiej głębi koloru jak przy dobrym wosku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uzywam praktycznie identycznego zestawu.

Tylko uzywam Pricka. Jest rewelacyjny.

Mialem probke Trixa i srednio mi podpasowal.

Sa lepsze srodki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisząc lepsze miałeś na myśli całość czy chodziło Ci o Trixa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O Trixa.

A i jest sporo lepszych innych kosmetykow.

Zymol to Zymol.

Nie we wszystkim i wszystko jest najlepsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za podpowiedzi. Na mnie prace zrobione na zestawie o którym rozmawiamy zrobiły naprawdę mocne wrażenie. Głębia koloru, połysk, zapach, właściwości antystatyczne wewnątrz. Czekam z niecierpliwością.

---------- Post dopisany 28-06-2013 at 11:19 ---------- Poprzedni post napisany 18-06-2013 at 21:47 ----------

A jednak będzie MMI 3G z dyskiem twardym i 7" LCD. W przyszłym tygodniu montaż:)

Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gratulacje, 3G to fajny bajer :naughty: zdejmij od razu blokadę z DVD w trakcie jazdy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

milart - jeśli to nie tajemnica, to jaki jest dokładnie koszt złożenia zestawu? Orientujesz się może, ile kosztuje założenie navi 3g do auta w którym nie ma nic poza MMI kolorowym?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mariusz, Cuber to u siebie ogarniał. zapytaj go. przepraszam Łukasz za OT, ale zapytam jeszcze Mariusza jak tam sprawa z BMW? jak coś to możesz na PW :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

milart - jeśli to nie tajemnica, to jaki jest dokładnie koszt złożenia zestawu? Orientujesz się może, ile kosztuje założenie navi 3g do auta w którym nie ma nic poza MMI kolorowym?

Robię w EuroCarAudio w Bydgoszczy i normalnie koszt to ok 5, 5 tyś. Ja mam u siebie MMI 2G high które wezmą w rozliczenie i koszt to ok 2-2,5 tyś.

Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gratulacje, 3G to fajny bajer :naughty: zdejmij od razu blokadę z DVD w trakcie jazdy :wink:

Dzięki. DVD będzie odblokowane i pl menu też będzie. Najważniejsze że będzie HDD i 7" wyższej rozdzielczości.

Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk

---------- Post dopisany at 12:13 ---------- Poprzedni post napisany at 11:45 ----------

jak będziesz w Bydgoszczy to się odezwij :wink:

Ok.

Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk

---------- Post dopisany at 13:21 ---------- Poprzedni post napisany at 12:13 ----------

A tak w ogóle to montują też 3G + ale to jeszcze 2tyś więcej trzeba doliczyć a różnica głównie polegałaby na wyglądzie menu i polskim lektorze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gratulacje, 3G to fajny bajer :naughty: zdejmij od razu blokadę z DVD w trakcie jazdy :wink:

Dzięki. DVD będzie odblokowane i pl menu też będzie. Najważniejsze że będzie HDD i 7" wyższej rozdzielczości.

Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk

---------- Post dopisany at 12:13 ---------- Poprzedni post napisany at 11:45 ----------

jak będziesz w Bydgoszczy to się odezwij :wink:

Ok.

Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk

---------- Post dopisany at 13:21 ---------- Poprzedni post napisany at 12:13 ----------

A tak w ogóle to montują też 3G + ale to jeszcze 2tyś więcej trzeba doliczyć a różnica głównie polegałaby na wyglądzie menu i polskim lektorze.

Hej, czyżby podrożało ??? mi 3 G+ zakładali za 4500 + 500 wzmak od B&O:shock3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...