Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Xenony z allegro


kamosblue44

Rekomendowane odpowiedzi

Czy takie coś do mojej a4 z 1998r (lampy poliftowe) bedzie pasować i dobrze swiecic?

ZESTAW HID XENON H1 i H7 KSENONY WYSYŁKA GRATIS (2421161024) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

prosiłbym o doradzenie jakie sie opłaca kupować i z czym to sie je bo jestem zielony w temacie xenonów a chciałbym mieć fajny efekt :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wg mnie to jest shit, lepiej zainwestowac i przerobić sobie soczewkowe lampy valeo,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak kupuj na pewno będzie lepiej świecić niż normalna żarówka. Tylko że kolor 4300K

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uważaj kolego na, milicję

jak chcesz to założyć to trzeba samopoziom i sprysk bo inaczej bedziesz szybciej to wyciągał niż założyłeś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A niby dlaczego ma do takich nie mieć wątów. Nie masz spryskiwaczy i samopoziomowania więc będą się czepiać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HID to HID nie wazne czy za 20 zł czy za 200 zł

trzeba pozostałe elementy żeby przynajmniej była namiastka Xenonu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uważaj kolego na, milicję

:wallbash:milicję i zakładaj bo u nas dawno już ich nie ma:polew::polew::polew:

A tak poważnie to same hidy to same problemy :przeglądu nie przejdziesz a jak przejdziesz :wink: to Ci dowód zabiorą po drodze.

Trzeba to zrobić z głową czyli tak jak piszą koledzy, zamontować chociaż spryski w zderzak i niby samopoziom (ktoś tu na forum oferuje ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co dadzą spryski i samopoziom, na lampie masz oznaczenie do jakiego żródła światła są przystosowane kumaty policjant zerknie na lampe i Twoje tłumaczenia że masz spryki i poziomowanie nic nie da.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co dadzą spryski i samopoziom, na lampie masz oznaczenie do jakiego żródła światła są przystosowane kumaty policjant zerknie na lampe i Twoje tłumaczenia że masz spryki i poziomowanie nic nie da.

Nic nie trzeba będzie tłumaczyć .Faktycznie ważne żeby na lampach była homologacja DC ale to podstawa do legalności xenonów więc o tym nie pisałem.Po za tym autor podał że ma lampy poliftowe a na nich często jest dodatkowo homologacja DC pomimo zwykłych żarówek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uważaj kolego na, milicję

jak chcesz to założyć to trzeba samopoziom i sprysk bo inaczej bedziesz szybciej to wyciągał niż założyłeś

Ale bzdura. 2 lata śmigam bez sprysków i samopoziomu....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uważaj kolego na, milicję

jak chcesz to założyć to trzeba samopoziom i sprysk bo inaczej bedziesz szybciej to wyciągał niż założyłeś

Ale bzdura. 2 lata śmigam bez sprysków i samopoziomu....

Do czasu kolego do czasu:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupuj 4300:wink: tylko nie te najtańsze bo po 3 miechach bedziesz je wymieniał:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja założyłęm do siebie dwa dni temu hidy z allegro za 145 zł barwa 4300 slim cienkie idealnie pasują pod spód lampy poliftowej normalnie śmigam na światłach do jazdy dziennej uważam że nawet jak mnie smerfy zatrzymają i zabiorą dowód to ile będzie mnie to kosztować 20 zł za usunięcie usterki i odbiór dowodu przeglad i tak przejdzie ma się te znajomości a nawet jakbym nie miał to zmiana z ksenonu na żarówkę h7 zajmuje 2 minuty mam ten zestaw

HID XENON KSENONY SLIM CYFROWY H1/H7 +WARNING C. (2489227909) - motoAllegro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...