Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] 18' Recaro Fimc - S4

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dzien dobry Panie i Panowie.

Chcialbym w skrocie przedstawic wam pojazd ktorym sie przemieszczam.

Auto posiadam od niecalych 4 lat.

Model:

Audi a4 avant b5

Silnik 110 konny kiler AFN na obecna chwile zbliza sie nie ublaganie 300 000

Z wyposarzenia nic szczegolnego:

2 jaski

Abs

Klimatronic

Elektryka przod

Dziura w dachu.

Dziekuje wszystkim za uwage i poswiecony mi czas nic wiecej nie mam do powiedzenia :kox:

Ponizej kilka fotek od czasu posiadania auta,co do planow do lista jest dluga aczkolwiek mam czas wiec wszystko zrobie z czasem.

Tak auto wygladalo po zakupie

066b196b144586d6gen.jpg

Kupione 17 Sline ori,grill z polifta i lampy soczewkowe Depo orez oklejone szybki folia (lacznie z kierowca :kox:)

IMG_0322.jpg 2011_11_11_15_59_04.jpg2011_11_11_16_05_22.jpg2011_07_28_14_56_59.jpg

Z czasem przyszla kierownca S-line (wlasnie swiezo obszyta) kratki poliftowe,ramki na zegary reczny w skorce,new ori grill :slina:

Podswietlenie tablicy w ledach ,czerwone zaciski,moduly led we wnetrzu,podswiatlanie nog na czerwono ,ostatnio podswietalnei wszystkich klameczek na zewnatzr (delikatne) obudowy lusterek InPro,podszybie z polifta,wymieniane wszystkie wezyki podcisnienia i odmy, dwu rurka.lampy tylne,swiatla do jazdy dziennej w kratkach gwint,18' tomasona ,wymienione wklady lusterek i podgrzewanie,lampy przednie wymienione na polifty valeo end more... tylko z czasem sie nei pamieta.

22f0baceb8383a60gen.jpg 366bb533fc6bf27egen.jpg 57b90334e93719e9.jpg 1c274b75a61d1c5dgen.jpg 59df23d5e202741agen.jpg 740c3b5ff09efea8gen.jpg 748c96be8fcb3c6c.jpg 2012_04_20_17_10_35.jpg 2012_03_16_17_30_37.jpg 4050e718be0305fcgen.jpg61329983f62028dagen.jpg b6eab39c14a6606egen.jpg d419223e177db7dfgen.jpgda95bb7d97fa8bf8.jpge847531749484205gen.jpg f97327792c3a7f41.jpga4a0fdbd99ffa05dgen.jpg

Wiecej fotek dodam puzniej ponizej stan na dzien dzisiejszy.

7f763ff593571aa1med.jpg 1495e16bb61c2229med.jpg a84202e1df57004dmed.jpg b2d10df6caff022dmed.jpg

7a01b13e51ea16bemed.jpg 37efec259733dac5med.jpg

e314b1d128732dd8med.jpg 0f6172923c55417bmed.jpg

Opublikowano

Ze zwykłego avanta zrobiłeś piękne auto :thumbup1: Tylko te chromy na obudowach lusterek coś mi do całości nie pasują :wink:

Opublikowano
  • Autor
Ze zwykłego avanta zrobiłeś piękne auto :thumbup1: Tylko te chromy na obudowach lusterek coś mi do całości nie pasują :wink:

Dzieki dzieki.

Chromy zostana ale blotnik bedzie out! niesteey byl lekko pokiereszowany i chcialem go okleic zamiast malowac,bede szukal ori.

Opublikowano

Byłeś na lotnisku w sobotę :naughty: tak jak pisąłem Ci na Opolskim autko fajne, fele :kox: i wogóle dobry kierunek modzenia

Opublikowano
  • Autor
Byłeś na lotnisku w sobotę :naughty: tak jak pisąłem Ci na Opolskim autko fajne, fele :kox: i wogóle dobry kierunek modzenia

Czesc. Tak w sobote przed poludniem zawitalem na zlocie.Dzieki bardzo powoli sie bedzie robic.

Opublikowano

W końcu się avancior tematu doczekał...autko do pozazdroszczenia- włożone masę serca i pracy(kolejność chyba dobra). Na żywo wygląda lepiej:slina:

Opublikowano
  • Autor
W końcu się avancior tematu doczekał...autko do pozazdroszczenia- włożone masę serca i pracy(kolejność chyba dobra). Na żywo wygląda lepiej:slina:

Siemano Rafal, a ty co sie nie odzywales?

Dzwonilem w sobote myslalem ze sie spykniemy na spocie :wink:

Opublikowano

Ja dzwoniłem kilka razy w piątek, żeby się jakoś ustawić, ale nie miałeś zasięgu...a jak wrażenia? Okleiłeś już tylnią szybę?

Opublikowano

Wyyypas to nadkole w Stickerze ! ogólnie furka zacna, mody z głową robione, czekam na ciąg dalszy. jedyne co to chyba te chromy z lusterek bym zdjął :wink:

Opublikowano
  • Autor
Wyyypas to nadkole w Stickerze ! ogólnie furka zacna, mody z głową robione, czekam na ciąg dalszy. jedyne co to chyba te chromy z lusterek bym zdjął :wink:

Junior dzieki dzieki to twego sie nie umywam,mysalem nad oklejeniem dekorow jak u Ciebie. Szkoda zesmy sie w Nysie nie spotkali.

Co do lusterek kurcze niewiem z czegos musze zrezygnowac napewno lusterka albo blotnik :kwasny:

Sluchaj dostalem partie wlep ktore chce zapodac z tylu na szybie w avancie i nie mam pomyslu,masz moze jakies foty aut fajnei oklejonych czy cus?

Szukalem po forum i takie srednie.

---------- Post dopisany at 13:15 ---------- Poprzedni post napisany at 13:11 ----------

Ja dzwoniłem kilka razy w piątek, żeby się jakoś ustawić, ale nie miałeś zasięgu...a jak wrażenia? Okleiłeś już tylnią szybę?

Kurcze szkoda ze sie nie zgralismy. Nie jeszcze nie oklejalem poniewarz druga tura wlep ma przyjsc i musze jakas kompilacje zrobic a pomyslu brak.

Opublikowano
Wyyypas to nadkole w Stickerze ! ogólnie furka zacna, mody z głową robione, czekam na ciąg dalszy. jedyne co to chyba te chromy z lusterek bym zdjął :wink:

Junior dzieki dzieki to twego sie nie umywam,mysalem nad oklejeniem dekorow jak u Ciebie. Szkoda zesmy sie w Nysie nie spotkali.

Co do lusterek kurcze niewiem z czegos musze zrezygnowac napewno lusterka albo blotnik :kwasny:

Sluchaj dostalem partie wlep ktore chce zapodac z tylu na szybie w avancie i nie mam pomyslu,masz moze jakies foty aut fajnei oklejonych czy cus?

Szukalem po forum i takie srednie.

albo lustra też daj w sticker :decayed: co do wlep to temat studnia, ja mam na tylnej lewej szybie (tej w bagażniku). Najlepiej to sam coś wykmiń, byle nawiązywało do furki :wink: a co do Nysy to kicha rzeczywiście że się nie spikneliśmy, za rok to nadrobimy jakąś flaszką :decayed:

Opublikowano
  • Autor
Wyyypas to nadkole w Stickerze ! ogólnie furka zacna, mody z głową robione, czekam na ciąg dalszy. jedyne co to chyba te chromy z lusterek bym zdjął :wink:

Junior dzieki dzieki to twego sie nie umywam,mysalem nad oklejeniem dekorow jak u Ciebie. Szkoda zesmy sie w Nysie nie spotkali.

Co do lusterek kurcze niewiem z czegos musze zrezygnowac napewno lusterka albo blotnik :kwasny:

Sluchaj dostalem partie wlep ktore chce zapodac z tylu na szybie w avancie i nie mam pomyslu,masz moze jakies foty aut fajnei oklejonych czy cus?

Szukalem po forum i takie srednie.

albo lustra też daj w sticker :decayed: co do wlep to temat studnia, ja mam na tylnej lewej szybie (tej w bagażniku). Najlepiej to sam coś wykmiń, byle nawiązywało do furki :wink: a co do Nysy to kicha rzeczywiście że się nie spikneliśmy, za rok to nadrobimy jakąś flaszką :decayed:

Ba .ja mysle :drunk:

---------- Post dopisany at 13:27 ---------- Poprzedni post napisany at 13:21 ----------

2012_07_16_13_18_07.jpg

<br /><br />

Opublikowano
  • Autor
wszystko bym wkleił poza JDM :wink:

ok. bed cos kminil,lukalem jak to wyglada u ciebie :naughty:

Tylko ze ty masz trosze inny charakter auta.

Opublikowano

naprawdę spoko fura :) trochę to obklejone nadkole mi się nie widzi ale co kto lubi :) lepiej dekory w środku, lusterka i ramka grila jakby obklejone były.

Opublikowano
  • Autor
naprawdę spoko fura :) trochę to obklejone nadkole mi się nie widzi ale co kto lubi :) lepiej dekory w środku, lusterka i ramka grila jakby obklejone były.

Dzieki wielkie,co to blotnika z czasem bedzie powrot do orginalu :wink:

---------- Post dopisany 18-07-2012 at 08:27 ---------- Poprzedni post napisany 17-07-2012 at 17:12 ----------

Na dniach byla polerka tylnego zderzaka pasta 3M i gdyby nie zniszczony lakier na zderzaku byl by miod :kwasny:

2012_07_12_10_51_55.jpg2012_07_12_10_52_28.jpg2012_07_12_10_52_38.jpg2012_07_12_12_06_58.jpg2012_07_12_12_07_23.jpg

Opublikowano
naprawdę spoko fura :) trochę to obklejone nadkole mi się nie widzi ale co kto lubi :) lepiej dekory w środku, lusterka i ramka grila jakby obklejone były.

Dzieki wielkie,co to blotnika z czasem bedzie powrot do orginalu :wink:

---------- Post dopisany 18-07-2012 at 08:27 ---------- Poprzedni post napisany 17-07-2012 at 17:12 ----------

Na dniach byla polerka tylnego zderzaka pasta 3M i gdyby nie zniszczony lakier na zderzaku byl by miod :kwasny:

http://s10.postimage.org/g34w4nn51/2012_07_12_10_51_55.jpg http://s14.postimage.org/atxa7ay0d/2012_07_12_10_52_28.jpg http://s12.postimage.org/mtltwy3yh/2012_07_12_10_52_38.jpg http://s12.postimage.org/a7bf041hl/2012_07_12_12_06_58.jpg http://s9.postimage.org/vxuuyuojf/2012_07_12_12_07_23.jpg

co to za środek do polerki? U mnie też by się przydało :kwasny:

BTW Fura jest kox :kox:

Opublikowano
  • Autor
naprawdę spoko fura :) trochę to obklejone nadkole mi się nie widzi ale co kto lubi :) lepiej dekory w środku, lusterka i ramka grila jakby obklejone były.

Dzieki wielkie,co to blotnika z czasem bedzie powrot do orginalu :wink:

---------- Post dopisany 18-07-2012 at 08:27 ---------- Poprzedni post napisany 17-07-2012 at 17:12 ----------

Na dniach byla polerka tylnego zderzaka pasta 3M i gdyby nie zniszczony lakier na zderzaku byl by miod :kwasny:

http://s10.postimage.org/g34w4nn51/2012_07_12_10_51_55.jpg http://s14.postimage.org/atxa7ay0d/2012_07_12_10_52_28.jpg http://s12.postimage.org/mtltwy3yh/2012_07_12_10_52_38.jpg http://s12.postimage.org/a7bf041hl/2012_07_12_12_06_58.jpg http://s9.postimage.org/vxuuyuojf/2012_07_12_12_07_23.jpg

co to za środek do polerki? U mnie też by się przydało :kwasny:

BTW Fura jest kox :kox:

dzieki dzieki .

Zapodam ci puznij foto tych srodkow a musze jeszcze dodac ze ujeb...sie po szyje jak polerowalem :kox: bo non stop woda i na mokro zeby lakieru nie przepalic.

Opublikowano

3m daje fajny efekt tylko syfu zostawia ze szok:decayed:

Opublikowano
  • Autor
3m daje fajny efekt tylko syfu zostawia ze szok:decayed:

widze ze to przerabiales :wink:

Masakra jakas ale efekt kox

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.