Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] 18' Recaro Fimc - S4

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
Wiesz chcialem te progi o s4 ale ziom se nie odezwał :kwasny:

u to nie ładnie :facepalm:

moze zapomniaj albo miał upojny wieczor. :decayed:

---------- Post dopisany at 23:56 ---------- Poprzedni post napisany at 23:55 ----------

Nick zmieniłeś? :shock3:

Dokładnei łukasz jakos tak wyszło :wink:

Opublikowano

Coś z tą konsolą robimy? Bo nie przypominam sobie, żebyśmy się dogadali

Opublikowano
  • Autor
Coś z tą konsolą robimy? Bo nie przypominam sobie, żebyśmy się dogadali

robimy robimy tylko nie ogarniam wszystieko-znaczy sie nie chce puzniej przy montarzu sie zdziwic no i kolor ???

podeslesz mi jeszce foty i dokladna rozpiske co jest w kpl.?? łacznie z wlacznikami (sa przeciw mgielne bo mam odciecie zapłonu )

[email protected]

---------- Post dopisany at 13:49 ---------- Poprzedni post napisany at 13:48 ----------

jak nick zmieniłeś to i tytuł tematu zmień bo jest "by lukas"

oki Adi powiem szczerze ze nawet nie zauwazyłem ze jest inny :embarrassed: ktos mi zwrocił uwage

Opublikowano

ty a to nie ty czasem chciałes grill z rsa zamieniac?

Frimusiu:grin:

Opublikowano

Ładny avant, lepiej i taniej bylo by jak bys nie zakladal listw:wink: ale jak masz nowe to dluzswzy czas beda sie trzymac

Opublikowano
  • Autor
Ładny avant, lepiej i taniej bylo by jak bys nie zakladal listw:wink: ale jak masz nowe to dluzswzy czas beda sie trzymac
Ale jak widzisz to są ori listwy.A dzwi niestety będę musiał kupić odrazu będę bral polifty.
  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

co tu taka cisza

Opublikowano
  • Autor
co tu taka cisza

Jestem,lada moment aktualizacja tylko foty porobie :wink:

Opublikowano

avant piękny jak będziesz coś potrzebował z jakiś dupereli pisz ,mam trochę drobiazgów z polifta :P

ale auto kozak :P

zapraszam do zobaczenia mojego ocenienia i pomocy :P

pozdro

Opublikowano
  • Autor
avant piękny jak będziesz coś potrzebował z jakiś dupereli pisz ,mam trochę drobiazgów z polifta :P

ale auto kozak :P

zapraszam do zobaczenia mojego ocenienia i pomocy :P

pozdro

Dzieki dzieki poczekaj az foto wrzuce :)

Pisz coz tam masz a noz cos mi potrezba i podaj linka do twego a4 :decayed:

---------- Post dopisany at 17:21 ---------- Poprzedni post napisany at 17:00 ----------

Tak wiec wpadla ostatnio podsufitka z S4 od kolegi SID-a :decayed:

Foty z calego montarzu, niestety prace trwaly cala sobote i jeszcze w niedziele do poludnia -tak juz jest ze zawsze cos :kwasny: jak bylem juz gotowy do montarzu to sie okazalo ze dziura na szyber jest szersza w sufitce i musialem calego sciagac i ciac :kwasny: ale sie udalo,spasilo ramka zalozona jak w oryginale. Wszystkie lampki swieca podswietlenie rownierz ,sloneczka takze.

DSCF3598.jpgDSCF3600.jpg

DSCF3603.jpgDSCF3606_2304_x_1728.jpg

DSCF3608.jpgDSCF3612_2304_x_1728.jpg

DSCF3620.jpgIMAG0310_1632_x_976.jpg

Opublikowano
  • Autor

Kolejny etapik to wypad z drewnem i jest alcantara no taka ala alcantara :kox: odrazu juz wsadzony boczek pod electryke na tyl(niestety w garazu nie chce sie teraz grzebac,jutro juz wiosna tak wiec cos pomodze na powietrzu :polew:

Efekt jak dlamnie mega kozak i odarazu sie jakos inaczej jezdzi

DSCF3593.jpg DSCF3645.jpg

DSCF3647.jpg DSCF3649.jpg

DSCF3650.jpg DSCF3651.jpg

DSCF3654.jpg DSCF3656.jpg

DSCF3663.jpg DSCF3673.jpg

DSCF3682.jpg DSCF3683.jpg

DSCF3685.jpg DSCF3687.jpg

DSCF3688.jpg DSCF3693.jpg

---------- Post dopisany at 17:27 ---------- Poprzedni post napisany at 17:26 ----------

:decayed:cacy

jest kur...pieknie !!! boli mnie kazdy opuszek lecz bylo warto.

Opublikowano

Konsole i słupki mogłes odpuscic:wink:

Opublikowano
  • Autor

Nie omieszkam dodac malego zalacznika - osoby ktora mi bardzo pomagała.

Dzieki Kubuś :decayed:

I male foto z ostatniego spawania fomca dla kolegi z klubu :wink:

DSCF3587_2304_x_1728.jpg

DSCF3594_2304_x_1728.jpg

---------- Post dopisany at 17:38 ---------- Poprzedni post napisany at 17:35 ----------

---------- Post dopisany at 17:44 ---------- Poprzedni post napisany at 17:38 ----------

Z zapowiedzi na przyszly czas to mam baje na dach w kolorze...dzieki dla kolegi Radimm :thumbup1:

458cf7e74523ca56gen.jpg

---------- Post dopisany at 17:52 ---------- Poprzedni post napisany at 17:44 ----------

Konsole i słupki mogłes odpuscic:wink:

Coz moze i tak ,pomysl mialem taki i go zrealizowalem i ani chwili nie zalowałem,niestety calosc w czerni mnie przytlacza :wink:

Opublikowano

No no no :naughty:

Czarny sufit robi robotę, a i dekory też się ładnie z resztą komponują :thumbup1:

Opublikowano

wszystko spoko ale przy tych przednich słupkach mi sie średnio widzi, sufit czarny, słupki krem, te uszczelki jakieś szare:kwasny:

Opublikowano

no jest kosa co tu duzo gadac

---------- Post dopisany at 19:00 ---------- Poprzedni post napisany at 18:59 ----------

ten srodek robi robote wysle ci moj to mi okleisz tak ladnie :)

Opublikowano

Też mi sie słupki nie widzą,jak Cie czarny przytłacza było zostawić podsufite jasna,albo dac w kolor słupków,ale to Twoje auto i Tobie ma się podobać

Opublikowano
  • Autor
No no no :naughty:

Czarny sufit robi robotę, a i dekory też się ładnie z resztą komponują :thumbup1:

Dzieki :hi:

---------- Post dopisany at 21:04 ---------- Poprzedni post napisany at 21:02 ----------

wszystko spoko ale przy tych przednich słupkach mi sie średnio widzi, sufit czarny, słupki krem, te uszczelki jakieś szare:kwasny:

Ori uszczelki do podsufitki a w realu brak roznicy

---------- Post dopisany at 21:05 ---------- Poprzedni post napisany at 21:04 ----------

Też mi sie słupki nie widzą,jak Cie czarny przytłacza było zostawić podsufite jasna,albo dac w kolor słupków,ale to Twoje auto i Tobie ma się podobać

... ale to Twoje auto i Tobie ma się podobać... dokladnie tak jest:decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.