Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Czy tak powinno być...??


przem88

Rekomendowane odpowiedzi

w mojej niuni prawe swiatlo swieci delikatnie jasniej, nic nie wymienialem zadnej zarowki ani nic podobnego. czy moze tak powinno byc aby switalo oswietlalo bardziej pobocze??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prawe światło powinno oświetlać pobocze ale żarówka świeci tak samo jak lewa tylko strumień światła jest skierowany bardziej na pobocze :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurcze to co to moze byc?? w sumie to delikatnie ale chcialbym wiedziec wlasnie dlaczego jedna swieci jasniej o ddrugiej. bo widzialem juz kilak aut co wlasnie tez maja jedna zarowke tak jakby bnardziej jasna ylko ze u nich byla ta roznica o wiele wieksza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odblysnik nie bardzo. bo widac ze to wlasnie soczewka jedna mocniej swieci lub ta druga slabiej;p a dlugie chyba swieca tak sqamo wiec chyba cos ne halo z soczewkami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

długie światła nie świecą z tego samego miejsca lampy czyli z soczewki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mysle ze cows z soczewkami jest ni ehalo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też myślę, że mógł się wypalić odbłyśnik za soczewką :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale da sie to chyba samemu sprawdzic??:P a nie wiecie moze jaki jest koszt tego?? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej ciężko bez demontażu odbłyśnika, a co do kosztów to zajrzyj tutaj: Pytanie dotyczące naprawy oświetlenia samochodowego | regeneracja reflektorów samochodowych a najlepiej zadzwoń.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrób zdjęcia to zobaczymy, najpierw jedź kup nowe dwie żarówki zamontuj i zobacz czy jest różnica. Moim zdaniem może być takie złudzenie dlatego że żarówka od strony pasażera jest lekko uniesiona i może dawać inny strumień światła. A masz obie szczelne lampy żadna nie paruje itp ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no nie widziałem zeby byla zaparowana któras. az tak bardzo to mi nie przeszkadza ale chyba jak kazdy lubi zeby w jego aucie było wszystko sprawne w 100% :)

---------- Post dopisany 23-07-2012 at 15:43 ---------- Poprzedni post napisany 21-07-2012 at 14:27 ----------

nie wiem dlaczego ale te światlo ktore swiece jasniej to chyba swieci dobrze gdyz widac ze soczewka jest tak jakby matowa, mleczna w srodku a ta co swieci slabiej to jest taka ala przezroczysta. chyba trzeba wymienic soczewke poprostu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpierw wyciagnij lampe i przeczysc szklo odblysnika.I zaloz 2 nowe zarowki.

Moze kiedy sie jedna przepalila i ktos wymienil tylko jedna sztuke.

Jest duza roznica w swiecenieu na nowej zarowce w porownaniu z wypracowana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to wiem. tylko ze soczewka wyglada ze tak powiem bez mleka :) chyba wiecie o co chodzi, a druga soczewka to tak adziwna jest , jak siweci zarowka to tak jakby chciala a nie mogla. tak zrobie. o efektach dam znac:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to wiem. tylko ze soczewka wyglada ze tak powiem bez mleka :) chyba wiecie o co chodzi, a druga soczewka to tak adziwna jest , jak siweci zarowka to tak jakby chciala a nie mogla. tak zrobie. o efektach dam znac:)

Przemo daj znać o efektach bo ostatnio na diagnostyce usłyszałem, że świeci gorzej z powodu "wypalonej" soczewki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...