Skocz do zawartości
IGNOROWANY

UBEZPIECZENIA - Kalkulator składki OC


Rekomendowane odpowiedzi

Ciekawa stronka znaleziona w sieci broker ubezpieczeniowego - ale ciekawy jest kalkulator składek OC : http://kalkulator.prometeusz.com.pl/

Jeżeli by ktoś sobie życzył dokładna składke OC lub AC w PZU to prosze przeslac do mnie na Priva takie dane:

1. Marke i model auta.......dotyczy OC i AC

2. Rok urodzenia właściciela i współwłaściciela.......dotyczy OC i AC

3. Od kiedy mamy prawo jazdy.........dotyczy OC i AC

4. Rok prod. auta i date I rejestracji..........dotyczy OC i AC

5. Zniżke OC lub AC

6. Kod pocztowy zamieszkania właściciela........dotyczy OC i AC

7. Przebieg........dotyczy AC

8. Wypas.......dotyczy AC

9. Ile km przejeżdzamy rocznie.........dotyczy AC

10. Czy jeżdzi ktoś autem kto nieukończył 26 lat........dotyczy AC

11. Czy posiadamy dziecko do lat 16..........dotyczy AC

12. Czy mam opłacone OC w PZU.........dotyczy AC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

według tego kalkulatora to ja musiałbym płacić ponad 3 tysiące więcej :P dobrze, że ubezpieczam po znajomości ;)

No popatrz , a u mnie dobrze wyliczyło :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlatego trzeba wpłynąć na firmy ubezpieczeniowe :P może zjazd wszystkich członków klubu przed sejmem ;) Hugo Jak płącisz tyle ile powinieneś cz. wg. kalkulatora to gratuluję sukcesu zawodowego :D;) Ale tak na serio może jakbyśmy wszyscy ubezpiezali się u jednego ubezpieczyciela i agenta to pewnie była by bardzo duża zniżka :) ilu nast już jest klubowiczów? plus gwarancja że na imprezach klubowych wisiałyby baner ubezpieczyciela co sądzisz Hugo ?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hugo Jak płącisz tyle ile powinieneś cz. wg. kalkulatora to gratuluję sukcesu zawodowego :D

Mój drogi płace rocznie OC 600zł , ale dziękuje za gratulacje :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chopek, wypłacalna na pewno jest każda gwarantują to przepisy prawa polskiego, problem z biurokracją i likwidatorami szkód, PZU i Hestia wg. mnie najszybciej likwidują szkodę ale nie oznacza to, że jeśli poobijasz swoje autko to bez problemu je naprawisz za ich pienbiądze, jeśli naprawa będzie wymagała od firmy ubezpieczeniowej dużych nakładów finansowych to firma będzie starała się orzec o szkodzie całkowitej, pozostaje Ci wtedy rzeczoznawca, biegły i sprawa w sądzie ale automatycznie Twoje autko stoji na cegłach 3 misiące dłużej (jeśli masz dobrego prawnika). Najlepiej skorzystaj z pakietu na OC, AC i NW powinno wyjść taniej, skorzystaj ze zniżek straszej osoby z Twojej Rodziny wpisując ją jako współwłaściciela będziesz mógł wykorzystać jego zniżki, wtedy wybierz firmę która oferuje droższe ubezpieczenie. powodzenia Robson

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

płace rocznie OC 600zł
No widzisz Ty płacisz takie niskie OC

to ma być żart?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robson, Twój komentarz uznałem za żart, ponieważ ja za OC i NW zapłaciłbym ok. 350 zł, (zniżka 60%)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mrog, powstrzymaj się od takich komentarzy. Chyba zdajesz sobie sprawę, że wysokość OC zależy od regionu Polski ? Samochód też masz jakby nie było "trochę inny".

Płacisz naprawdę mało. :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Owszem silnik mam mały (a w OC liczy sie pojemność) nie spodziewałem się, że rozbieżności sa aż takie duże. A region Polski jaki ma wływ na ubezpieczenie (chodzi mi gdzie płacą najmniej a gdzie najwięcej) ja mieszkam w centrum to myślę, że i płacę środkową stawkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki za uzasadnienie Rob ;), mrog no ja też bym miał 60% ale niestety już nie mam :P to wpływa na wysokość sumy ubezp. mojej pszczółki, Jeżeli chodzi o wpływ regionu na wysokośc ubezpieczenia to wg. logiki mogą być brane pod uwagi takie czynniki jak: statystyki dotyczące kradzieży aut w danym województwie, statystyki dot wyłudzeń odszkodowań z tytułu szkody, ( prowadziłem nawet badania na zlecenie PZU dot wyłudzeń) i powiem Wam że zachodniopomorskie i warmińsko mazurskie były w czołówce pod względem ilości zgłaszanych szkód, wysokości całkowitej kwoty którą musiała wypłącić firma ubezpieczeniowa - dlatego między innymi powołano policję ubezpieczeniową, można tu wymieniać i wymieniać ale na tym poprzestanę bo temat tego bezpośrednio nie dotyczy zresztą muszę jechać zapłącić za ramki od Kężora

:) pozdrawiam :a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz rację, zapomniałem :redface: , że mam zniżke dlatego byłem zaskoczony twoja wypowiedzią. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie spodziewałem się, że rozbieżności sa aż takie duże. A region Polski jaki ma wływ na ubezpieczenie

Rozbieżności są duże i regionalizacja też ma wpływ, ale o to musisz spytać ubezpieczyciela

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie spodziewałem się, że rozbieżności sa aż takie duże. A region Polski jaki ma wływ na ubezpieczenie

Rozbieżności są duże i regionalizacja też ma wpływ, ale o to musisz spytać ubezpieczyciela

Odgrzebie kotleta;]

Region hmm łatwiej jest powiedzieć/napisać im na mniejszej wiosce mieszkasz tym mniej dostaniesz...., przykład wrocław mi wyszło do max do 3,5 tysiaca ; ] natomiast po oddaleniu sie o 70km do malej wioski kolo kobylej gory wyszlo mi max 1,900. .... a mojemu Tacie 600zl .... gdzie we wroc. mialby niby 1300. ceny oczywiscie bez znizek ...

a mowa o A4 1,9 z '97.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...