Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Czy moje turbo działa? (filmik)


Faster84

Rekomendowane odpowiedzi

Na filmiku już silnik pracuje i nie wiadomo czy sztanga jest zaciągnieta i nie opada podczas dodania gazu czy nie ma pod ciśnienia i ją nie zaciąga dogóry...sprawdź tak zapal silnik i ściągnij wężyk z gruszki i obserwuj czy sztanga opadnie a jak go na łożysz czy się podniesie ...

Jeśli sie nie podnosi to układ sterujący pod cis

śnieniem nie domaga albo zapieczine kierowniczki ...to tyle tak na już

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a uklad sterujacy cisnieniem to n75 tak?

Pod ciśnieniem ....Tak między innymi w ten układ wchodzi zawór N75

On steruje sztangą ,

Widze na filmiku nowe przewody pod cisnienia (silikonowe )czy odpowiednie długości do starych i czy dobrze po wpinane ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystkie przewody takie jak stae i srednica 3mm i 4 mm tak jak pisane bylo w poscie czyli o co chodzi z ta turbina ? "sztanga jest rozkrecona maxymalnie,nakretka kontrujaca poluzniona " nie rozumiem tego zwrotu znaczy co mam zrobic?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co wy patrzycie sztanga jest rozkrecona maxymalnie,nakretka kontrujaca poluzniona

Napewno ??Patryk??:eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czy moge czyms psiknac sztange zeby ja rozruszac?

---------- Post dopisany at 20:39 ---------- Poprzedni post napisany at 20:38 ----------

ale qrde najciekawsze jest to ze nie mam zadnych bledow na vagu :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na filmiku już silnik pracuje i nie wiadomo czy sztanga jest zaciągnieta i nie opada podczas dodania gazu czy nie ma pod ciśnienia i ją nie zaciąga dogóry...sprawdź tak zapal silnik i ściągnij wężyk z gruszki i obserwuj czy sztanga opadnie a jak go na łożysz czy się podniesie ...

Jeśli sie nie podnosi to układ sterujący pod cis

śnieniem nie domaga albo zapieczine kierowniczki ...to tyle tak na już

zrobiłeś to co Ci napisałem ?? jeśli tak to opisz co zauważyłeś ....bo już nie wiem o co Ci chodzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czy moge czyms psiknac sztange zeby ja rozruszac?

---------- Post dopisany at 20:39 ---------- Poprzedni post napisany at 20:38 ----------

ale qrde najciekawsze jest to ze nie mam zadnych bledow na vagu :(

psikanie tu raczej nic nie pomoże kierowniczki zapiekają sie ona w środku ...

Jeśli chcesz to mozesz spróbować ...odkręcając dwie nakrędki M6 pod gruszką i wtedy łapiesz za gruche i zaciągasz ją do maxa i opuszczasz ma chodzić lekutko bez przycinania ...ale zapewne to nie wiele pomoze .....i jest to nie wygodne to odkręcanie i potem zakręcanie ......

A czemu nie zrobisz logów jak dysponujesz Wagiem ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego nic sie nie dzieje jak sciagam wezyk ani jak go zakladam

---------- Post dopisany at 20:52 ---------- Poprzedni post napisany at 20:50 ----------

probowalem ale jak daje na bs 011 i dodaje gwaltownie gazu to mi error wyskakuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego nic sie nie dzieje jak sciagam wezyk ani jak go zakladam

A sprawdź jeszcze jak zdejmiesz wężyk z gruszki zatkaj palcem czy zasysa ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jednomnie zastanawia skoro mam zepsuta turbine dlaczego po 2 tys obr czuje to przyspieszenie?

---------- Post dopisany at 20:53 ---------- Poprzedni post napisany at 20:53 ----------

zasysa ale nie jest to rewelacyjne zasysanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jednomnie zastanawia skoro mam zepsuta turbine dlaczego po 2 tys obr czuje to przyspieszenie?

---------- Post dopisany at 20:53 ---------- Poprzedni post napisany at 20:53 ----------

zasysa ale nie jest to rewelacyjne zasysanie

Nikt jeszcze nie mówi ze masz zepsutą turbinę ...to tylko przypuszczenia ze jest zapieczona -zasyfiona i wymaga czyszczenia

2 jeśli zasysa to znaczy ze pod ciśnienie jest ...a tam nie ma rewelacji duzej .....

Mozesz spróbować ja rozruszać jak pisałem a potem zobaczyć czy jest lepiej albo zrobić naj pierw logi ale tak jak należy i zamieścić w odpowiednim dziale ...i bedzie widać jak dmucha Ci turbina .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

postaram sie jutro zrobic logi dzieki wielkie mam jeszcze pytanie, powiedzmy ze mam druga turbinke czy moge ja tak sobie zalorzyc i bedzie dobrze pracowala czy musze cos ustawiac?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

postaram sie jutro zrobic logi dzieki wielkie mam jeszcze pytanie, powiedzmy ze mam druga turbinke czy moge ja tak sobie zalorzyc i bedzie dobrze pracowala czy musze cos ustawiac?

Zrób logi i będzie coś wiadomo ..a co do innej turbine to jeśli jest dobra nic nie było kombinowane przy niej poza czyszczeniem powiedzmy to zakładasz i powinna smigać ze hej ale nie spiesz sie jeszcze z nabywaniem nowej .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to sa moje logi

Logi bs

Grupy: 000 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM

Grupy: 011 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM

Grupy: 003 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM

Grupy: 004 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM

Logi Dynamiczne

Grupy: 011 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM

Grupy: 004 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM

---------- Post dopisany at 07:40 ---------- Poprzedni post napisany at 07:37 ----------

jak trzeba jeszze jakies to powiedzcie jakie to zrobie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie działa sterowanie turbiną. Sprawdź podciśnienia, N75. Odpal silnik i zobacz czy w wężyku który idzie do gruszki jest podciśnienie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...