Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Buczący wydech


Fr0styyy.

Rekomendowane odpowiedzi

Hi :D

Co zrobić z buczącym wydechem w 1.8T? Na wolnych obrotach jak siedzę w kabinie i ktoś otworzy bagażnik to aż w głowie buczy, taki niski dźwięk nieprzyjemny. Przy 2.3-3 tyś też coś takiego jest, ale to już nie jest buczenie a jakby coś rezonowało...

Wygłuszyć cały bagażnik i tył żeby to zlikwidować? Czy to jakiś inny problem z wydechem, że tak buczy? Oczywiście seryjny jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej by było jak byś nagrał ten dźwięk, bo "buczenie" to każdy inaczej interpretuje :eusathink:Może masz dziurawy tłumik?? U mnie nic nie buczy przy tych obrotach ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wątpię, żeby aparat dobrze uchwycił ten dźwięk..

To jest coś takiego jak ta pompa wtórnego powietrza, takie buczenie, ale wtedy buczy pod maską a nie z wydechu hmm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nagraj filmik z zewnatrz przy koncu wydechu. Zbierze dzwiek. A wydech sie nie trzesie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydech nie trzęsie.

---------- Post dopisany 28-07-2012 at 19:53 ---------- Poprzedni post napisany 22-07-2012 at 00:50 ----------

Dzisiaj nagrałem, ale nie uchwyciło tego buczenia.. Jutro może uda mi się innym sprzętem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hi :D

Co zrobić z buczącym wydechem w 1.8T? Na wolnych obrotach jak siedzę w kabinie i ktoś otworzy bagażnik to aż w głowie buczy, taki niski dźwięk nieprzyjemny. Przy 2.3-3 tyś też coś takiego jest, ale to już nie jest buczenie a jakby coś rezonowało...

Wygłuszyć cały bagażnik i tył żeby to zlikwidować? Czy to jakiś inny problem z wydechem, że tak buczy? Oczywiście seryjny jest.

Zgłośnij radio albo zamykaj klape to nie będzie buczeć :) 1,8T ma taki wydech albo zobacz czy środkowy nie zaczyna się wypalać? U mnie na wydechu z S4 to po odpaleniu na ssaniu lusterko wsteczne aż rezonansu dostaje, że nic w nim nie widać :) ale praca ogólnie jest bomba na otwartych kryzach. Odcinka z marchewkami :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nagrałem... Na filmie ledwo co słychać a w rzeczywistości w tych warunkach między 800-1300 obr aż głowę rozsadza :facepalm:

buczący wydech 1 - YouTube

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odkopie troche, ale moj AVJ ma tak samo. 900-1300 wydech ma niski basowy buczacy dzwiek, w okolicach 2400-2800 (predkosci na 5-tce od 95 d0 105/h) slychac buczacy dzwiek wydechu. Nie jest to nci takiego mocno glosnego ale troszke irytuje jak na ta klase auta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

frosty mi tam nic nie buczy po wizycie u tunera i wyłączeniu 2 sondy i całej ekologii typu evap, sai, egr ... w serii to norma... POZDRO!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nagrałem... Na filmie ledwo co słychać a w rzeczywistości w tych warunkach między 800-1300 obr aż głowę rozsadza :facepalm:

buczący wydech 1 - YouTube

jak u ciebie buczy to ciekawe co bys u mnie powiedzial heh :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cisza w temacie? zaczyna mnie to w moim a4 irytowac, wole jecahc 90 albo 110 na 5 biegu bo przy 100 slychac buczenie :) (okolo 2600 rpm chyba)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...