Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] White pearl sedan RS4 body

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Mała sesja ciezko bylo sie zdecydowac jakie zdjecia dodac

IMG_2527.jpg

IMG_2530.jpg

IMG_2543.jpg

IMG_2547.jpg

IMG_2553.jpg

IMG_2554.jpg

IMG_2558.jpg

IMG_2559.jpg

IMG_2563.jpg

IMG_2575.jpg

IMG_2583.jpg

IMG_2589.jpg

IMG_2591.jpg

Opublikowano

w srodku brakuje kiery i boczkow pod recaro i bedzie cacy:naughty:

Opublikowano
  • Autor
w srodku brakuje kiery i boczkow pod recaro i bedzie cacy:naughty:

Spokojnie kiera będzie wysłana do Raggi boczki tez obszyje

Opublikowano

jest kot!:naughty: ...szkoda tylko tej pokrzywionej dokładki zderzaka która na fotach trochę razi, tym bardziej że jest w kolorze. u mnie jest kurde podobnie;/ na szczęście w moim przypadku ciemny samochód. aaaa bym zapomniał o recaro, zazdroszczę :jerk:

Opublikowano
  • Autor

Swoja droga środek brudny fhuj. Czasu mi brakło żeby się zając boczkami

---------- Post dopisany at 20:10 ---------- Poprzedni post napisany at 20:09 ----------

Dokładke wyprostuje na dniach, zona pogiela :facepalm:

---------- Post dopisany at 20:15 ---------- Poprzedni post napisany at 20:10 ----------

"Dopisane przez Hesikową"

Nie czepiac się dokladki to moja sprawa;( gleba nie dla mnie

Opublikowano
w srodku brakuje kiery i boczkow pod recaro i bedzie cacy:naughty:

Spokojnie kiera będzie wysłana do Raggi boczki tez obszyje

kiere to zmien na 3 ramienna a nie 4 obszywal bedziesz:kwasny:

Opublikowano

Tak jak Slavko pisze, kiere laduj z eSy :wink: czytam, ze do tylu chcesz ladowac zderzak z eSy, a co z przednim ? :wink:

Opublikowano
  • Autor

Mi się 4 ramienna bardziej podoba niż 3 nic nie poradzisz

---------- Post dopisany at 21:04 ---------- Poprzedni post napisany at 20:59 ----------

Przedni zostaje taki jak jest bo mnie się podoba. Może za rok. Miało być i widebody z RS ale dorwać przednie błotniki to cud

Opublikowano

kierownice wysyłaj do bandziora jest kozak w tym temacie:wink:

Opublikowano

Jezdzisz na bixie bez spryskow i samopoziomu? Jak u psiarni z tym? Kusi mnie.wsadzic taka lampe ;D

Opublikowano
  • Autor

Jezdze u mnie psiarnia spokojna, samopoziom mam udawany od gwertego a spryski czekają na montaz

Opublikowano

Te białe recaro to był bardzo dobry zakup:naughty:

Opublikowano

prosi sie o biały kierunek, a poza tym sztos:decayed:

Opublikowano
  • Autor

A masz Biały? Nie chce mi się zamawiac

Opublikowano

---------- Post dopisany at 20:10 ---------- Poprzedni post napisany at 20:09 ----------

[/color]Dokładke wyprostuje na dniach, zona pogiela :facepalm:

---------- Post dopisany at 20:15 ---------- Poprzedni post napisany at 20:10 ----------

"Dopisane przez Hesikową"

Nie czepiac się dokladki to moja sprawa;( gleba nie dla mnie

akurat to uwaga nie mająca w sobie nic ze złośliwości. cała zimę przejeździłem na 1be plus sprężyny -30 a też mam podobnie z dokładką. jednak nieuwaga kosztuje;) ale i uczy!

Opublikowano

ładna :kox:

Opublikowano

Daje rade białas :kox:

Opublikowano

zdjecia robia wrazenie, moze na jakims spocie na zywo bedzie okazja oblukac :thumbup1:

Opublikowano

Potrzebny biały kierunek, zdejmuj te nakładki z pedałów i będzie lepiej. Koło średnio mi tu pasuje, szczególnie w czerwieni, planujesz jakieś inne? A recaro świetne :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.