Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B8] A4 B8 2.0TDi S line Sportpaket plus.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Oto i moja Audi A4 B8:)

Dane Techniczne:

rok-2008

przebieg-150tys

moc-105kw/143KM

Kolor-brillantschwarz

tapicerka-pełna skóra(czarna)

Alu-18"

Funkcje:

Pakiet S-line plus

ABS

centralka

czujnik parkowania

el szyby i lusterka:)

podgrzewane fotele

BiXenony+ledy

sportowe fotele s-line

MMI

DVD+navi+bluetooth+zmieniara 6płyt

B&O

multifunkcyjna kierownica

aluminiowe wykonczenia

grill od S4(pionowe chromy)+chrom ramki wlotów.

i napewno jeszcze o czymś zapomnialem;))

foty:

DSCF0567.jpg

DSCF0523.jpg

DSCF0526.jpg

DSCF0533.jpg

DSCF0538.jpg

DSCF0541.jpg

DSCF0542.jpg

DSCF0545.jpg

DSCF0550.jpg

DSCF0554.jpg

DSCF0561.jpg

Opublikowano

ja tam żadnych fot nie widzę :decayed:

Opublikowano
  • Autor

no bo jest problem cos nie chce mi ich zaladowac:)

---------- Post dopisany at 23:05 ---------- Poprzedni post napisany at 23:04 ----------

Obraz_005.jpg

<br /><br />

---------- Post dopisany at 23:11 ---------- Poprzedni post napisany at 23:05 ----------

Obraz_011.jpg

<br /><br />

Opublikowano

Piekna i to jeszcze w s-line

Gratulacje zakupu i powodzenia w modach

Opublikowano

ja bym ściągnął znaczek S4 z grilla... i zastąpiłbym go znaczkiem np S-line

Opublikowano

piękna,miodzio wypasik nic tylko pogratulować dobrego zakupu:wink:

Opublikowano

fajna furkaa :D

Opublikowano

zapewne ładna ale ja na tych zdjęciach nic nie mogę zobaczyć :wink:

Opublikowano

Czy tylko ja widzę zdjęcia 180px × 135px ????

Opublikowano

artur2910- fotografem to Ty nie jesteś :naughty: Piękna audiczka :good:

Opublikowano
  • Autor
ja bym ściągnął znaczek S4 z grilla... i zastąpiłbym go znaczkiem np S-line

no wiem znaczek troche nie ten ale coz mialem okazje kupic tego grilla za fajne pieniadze nowy i w oryginale na chinol wiec wziolem....kto fanatyk polapie sie ze cos nie tak;P

---------- Post dopisany at 17:12 ---------- Poprzedni post napisany at 17:10 ----------

artur2910- fotografem to Ty nie jesteś :naughty: Piękna audiczka :good:

wiem wiem...nowy aparat nie moge go ogarnac;D juz nie dlugo dodam fotki autkiem wiozlem mloda pare wiec cos fotek bedzie....

---------- Post dopisany at 22:39 ---------- Poprzedni post napisany at 17:12 ----------

nowe lepsze foty;)

Opublikowano

jednak czarny sedan rules :slina::slina:

Opublikowano
  • Autor
image.jpg
Opublikowano

mnie dwa razy znajomi namówili do przewózki młodych na wesele ale o dwa razy za dużo - ile ja przeżyłem stresu to masakra i powiedziałem sobie nigdy więcej

Opublikowano

mnie dwa razy znajomi namówili do przewózki młodych na wesele ale o dwa razy za dużo - ile ja przeżyłem stresu to masakra i powiedziałem sobie nigdy więcej

ja tez to przezyłem :wink: a jak sobie przypomne porysowana maskę od kwiatów :kwasny:

Opublikowano
  • Autor

image.jpg

---------- Post dopisany at 22:26 ---------- Poprzedni post napisany at 22:24 ----------

no sa slady niech mowi kto chce jakby nie bylo przyssawki ale slady rysy do polerki sa....trudno

mnie dwa razy znajomi namówili do przewózki młodych na wesele ale o dwa razy za dużo - ile ja przeżyłem stresu to masakra i powiedziałem sobie nigdy więcej

ja tez to przezyłem :wink: a jak sobie przypomne porysowana maskę od kwiatów :kwasny:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

wywal ramkę klubową z przedniego grilla - jak tak u siebie zrobiłem - przykleiłem tablicę na dwustronnej taśmie 3m i wygląda znacznie lepiej

---------- Post dopisany at 22:23 ---------- Poprzedni post napisany at 22:20 ----------

DSCN4430.jpg - Rozmiar oryginalny - Fotosik.pl

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

mam pytanko potrzehuje dobry programik do mojej B8 moglibyscie mi polecic kogos z malopolski??

  • 5 miesięcy temu...
Opublikowano

super sedanik :) kolego jakie masz ET felgi...bo fajnie się prezentują :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.