Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B8] A4 B8 2.0TDi S line Sportpaket plus.


artur2910

Rekomendowane odpowiedzi

Super furka gratulacje fajne wyposażenie i bardzo słuszny kolor :):thumbup1:

S-line plus ? Oj raczej napewno nie :)

Fotele zmieniałeś ? Bo w fotelach S-line była by wytłoczka na oparciu :) no chyb że to nie był ORI s-line

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładny s-line :thumbup1:

Zawsze jak widze sedana to żałuje, że nie kupiłem sedana a jak miałem sedana to chciałem mieć avanta i tak w kółko :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super furka gratulacje fajne wyposażenie i bardzo słuszny kolor :):thumbup1:

S-line plus ? Oj raczej napewno nie :)

Fotele zmieniałeś ? Bo w fotelach S-line była by wytłoczka na oparciu :) no chyb że to nie był ORI s-line

Kolego Ori S-line na siedzeniach wytloczone mam;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wywal te znaczki i naklejki z klapy, zmień końcówki wydechu na pojedyncze rurki :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega @RACE 444 143KM zrobił "ala" RS4 :decayed:http://a4-klub.pl/audi-a4-b8-76/all-b8-a4-b8-2010-a-246505/

Ale tobie ma się podobać i plus za chęci do rzezania:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega @RACE 444 143KM zrobił "ala" RS4 :decayed:http://a4-klub.pl/audi-a4-b8-76/all-b8-a4-b8-2010-a-246505/

Ale tobie ma się podobać i plus za chęci do rzezania:wink:

No tak ale jaki on ma przod...to moim zdaniem jest tragedia. Piszecie ze mi ma sie podobac i podoba wszyscy na zywo mowia ze lepiej wyglada zaden wies tuning moze na fotach tylko gorzej wyglada:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Artur, opiniami się nie przejmuj, jednemu się podoba, a drugiemu nie. Sztuką jest krytyka konstruktywna, z której coś wynika.

Najważniejsze, że Tobie się podoba. :wink:

Szkoda że nie dojechałem na spota do NS byśmy się poznali. :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy chcialbym uslyszec ile moglbym na dzien dzisiejszy wziasc pieniedzy za swoja A4? wszystko jak w opisie dodam ze rozrzad oleje wsio wymienione na czas zero awari;) Moze by tak sprzedac;:PPPP tylko powazne wypowiedzi;))!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy chcialbym uslyszec ile moglbym na dzien dzisiejszy wziasc pieniedzy za swoja A4? wszystko jak w opisie dodam ze rozrzad oleje wsio wymienione na czas zero awari;) Moze by tak sprzedac;:PPPP tylko powazne wypowiedzi;))!!!

Skoro wszystko tak bez awarii powymieniane i w ogóle to po co chcesz sprzedać ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy chcialbym uslyszec ile moglbym na dzien dzisiejszy wziasc pieniedzy za swoja A4? wszystko jak w opisie dodam ze rozrzad oleje wsio wymienione na czas zero awari;) Moze by tak sprzedac;:PPPP tylko powazne wypowiedzi;))!!!

Skoro wszystko tak bez awarii powymieniane i w ogóle to po co chcesz sprzedać ?

niektorzy dbaja o auto na bierzaco czy chca sprzedac czy trzymac 10 lat ... a jak kolega ma wszystko zrobione tzn ze nie moze sobie zmienic na inne auto?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście że nie może.... :facepalm: ja po prostu piszę po co sprzedawać skoro jest zadowolony. Może niech napisze na co chce zmienić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...