Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Mozliwosc skasowania bledow? BARDZO BARDZO PILNE!!!


kladi

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Mam powazny problem polegajacy na tym ze w kolektorze ssacym do turba mam malutenka dziurke ktora pod cisnieniem sie roztwiera i zapomnialem o tym i przepiecowalem swoje autko i pojawil mi sie blad mi dobrze znany zaswiecila sie kontrolka silnika i auto weszlo na tryb awaryjny, niestety jestem za granica a musze do Polski dojechac czy istnieje mozliwosc usuniecia tego bledu (blad zbyt malego cisnienia w wezu ssacym od intercoolera) recznie? Np. gdybym odpial akumlator czy cos?

Bo kurcze w tych zasranych Niemcach trzeba sie prosic zeby auto pod VAG podpieli i termin dopiero na pondzialek dostalem a musze koniecznie byc jutro wieczorem w Polsce.....

Chodzi tylko o to zeby auto z trybu awaryjnego wyszlo bo jechac sie nie da

Prosze a nawet blagam o szybkie rozwiazanie :(:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty się nie przejmuj błędem bo on sobie może w pamięci sterownika silnika być. Usuniesz go jak będziesz miał okazję. Po ponownym urichomieniu silnika tryb awaryjny się resetuje. Musisz tylko zalepić wąż powietrza doładowanego w miejscu jego pęknięcia. Najlepiej mocną klejącą taśmą przemysłową i spokojnie do Polski dojedziesz bez trybów awaryjnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...