Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wywalenie tłumika środkowego przy zrobionym DP


pstan

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Panowie potrzebuje informacji na temat tłumika środkowego mój jest już przepalony i trochę „buczy”, wiem że temat był już wiele razy poruszany a forum ale nigdzie nie było jednoznacznej odpowiedzi na pytanie czy po wywaleniu go i wstawieniu zwykłej rury dźwięk bardzo się zmieni tzn. czy auto nie będzie zagłośne. Jedni mówią że dźwięk zostaje ten sam a inni że nie da się wytrzymać w aucie więc jak jest naprawdę?:eusathink: Auto to sedan 1.8T Quattro.

Proszę o odpowiedź.

Dzięki.:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie po wywaleniu środkowego wydech jest bardziej głośny, lecz bez przesady.Na trasie da się wytrzymać, bez podnoszenia głosu można rozmawiać.Przy ostrym gazie w podłogę jak turbo pompuje jest bardziej głośno w kabinie, ale bez jakiegoś ryku.Ogólnie jestem zadowolony z tego manewru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie mam wydech tylny Sebrigna ABT, ale te operacje wykonywałem przy serii i było ok.Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To pewnie wytne:naughty: Jak będzie głośno to kupie jakiś środkowy i dam do poprawy:decayed:

http://a4-klub.pl/uklad-wydechowy-100/dobry-tani-mod-wydechu-1-8t-quattro-b6-242078/

Oblukaj to. Jeśli masz dobrego DP to w połączeniu z tym modem będziesz miał rewelacje. A jak wywalisz środkowy tłumik to częstotliwości rezonansowe zejdą ci niżej i zyskasz "buczenie" pod obciążeniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego jak ja wywalilem u siebie srodkowy i teraz zaluje na wolnych obrotach jest fajny pomruk ale ostrej jezdzie nie idzie wytrzymac :/ nowy srodkowy juz czeka na zalozenie z powrotem :P ale jak kto woli :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego jak ja wywalilem u siebie srodkowy i teraz zaluje na wolnych obrotach jest fajny pomruk ale ostrej jezdzie nie idzie wytrzymac :/ nowy srodkowy juz czeka na zalozenie z powrotem :P ale jak kto woli :P

Kolego jakie masz końcowe tłumiki? Jaki środkowy teraz zainstalowałeś? Da się teraz wytrzymać po założeniu środkowego tłumika?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koncowe cos w stylu apexi srodkowy przelotowy tez i jest zbyt glosno na wiosene zastanawiam sie na rozgalezieniu wstawic jeszcze dwa przelotowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko wywalenie kata + dwa tlumiki przelotowe, innej lepszej opcji i bardziej kulturalnej - nie ma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...