Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Ciekawe filmy warte obejrzenia


Rekomendowane odpowiedzi

a ja dzisiaj polecam film, który niedawno leciał w TV (dlatego sobie o nim przypomniałem :wink4:), wg mnie dobrze zagrany, z ciekawym scenariuszem, zaskakujący :good:

bardzo mi się podoba, mimo że nie najnowszy

"Prestiż" http://prestiz.filmweb.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Rewelacyjny

http://www.filmweb.pl/f475202/Prawo+zemsty,2009

Swietna fabula i trzyma w napieciu do dokladnie ostatnich dwoch minut :good:

Mnie jakoś nie powalił na kolana. Oglądając ten film, miałem wrażeniem że nawiązuje do "Piły" i "Skazani na Shawshank" :gwizdanie:. Film ot taki sobie...

Ale to tylko moje wrażenia po obejrzeniu tegoż filmu :wink4:.

Polecam natomiast: http://www.filmweb.pl/f401089/Uprowadzona,2008

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość TrueOgre

Księga ocalenia - nice :good: :good:

Templariusze , oglądnąłem dwie części pod rząd, ponad 4 godziny, długie i nurzące, jak ktoś lubi takie klimaty to może spróbować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Księga ocalenia - nice :good: :good:

Templariusze , oglądnąłem dwie części pod rząd, ponad 4 godziny, długie i nurzące, jak ktoś lubi takie klimaty to może spróbować

Ksiega Ocalenia miodnościa nie grzeszy. duzo lepsza jest "Droga".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość TrueOgre

Księga ocalenia - nice :good: :good:

Templariusze , oglądnąłem dwie części pod rząd, ponad 4 godziny, długie i nurzące, jak ktoś lubi takie klimaty to może spróbować

Ksiega Ocalenia miodnościa nie grzeszy. duzo lepsza jest "Droga".

właśnie do niej zasiadam :naughty:[br]Dopisany: 04 Luty 2010, 22:53_________________________________________________a księga mi się podobała :wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Into the Wild ( wszystko za życie )

Dramat oparty na prawdziwych faktach. Oglądałem go wczoraj wieczorem i cały czas o nim myślę. Polecam :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się, Hitman to naprawdę niezły film :good: Max Payne też zły nie był wg mnie, miał swój klimat, niezłe efekty itd. co prawda na podstawie hitu jakim była gra można było zrobić coś lepszego, ale tak jak mówię, nie jest najgorzej :wink4:

Hitman - nawet, nawet...

Max Payne - troszke się zawiodłem, taki kolejny zwyczajny film akcji.

Oczywiście jak się ogląda na HD to wrażenia są :good: fabuła jakaś taka, może i dobraale słabo przedstawiona...

Generalnie jak ostatnio oglądam filmy na HD to jakoś fabuła ma mniejsze znaczenie - oczywiście jeżeli tylko są zajefajne ujęcia to już :kox:

Z takich właśnie produkcji mnie bardzo urzekł John Rambo - rewelacja, polecam :good:

No i oczywiście - Hellboy: Złota Armia :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Księga ocalenia - nice :good: :good:

Templariusze , oglądnąłem dwie części pod rząd, ponad 4 godziny, długie i nurzące, jak ktoś lubi takie klimaty to może spróbować

Potwierdzam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Droga nudna jak flaki z olejem, moje zdanie jest takie iz nie warto..... tematyka obryta a nic absolutnie nowego nie pokazali :no:

darkowo-realna po prostu. najbardziej wiarygodna wizja apokalipsy jest własnie w Drodze. Radze przeczytać ksiazke Cormac`a McCarthy`ego.

Ksiega to hollywodzki kicz dla dzieci pożerających popcorn...

Dziekuję, Dobranoc! :evil2:[br]Dopisany: 05 Luty 2010, 20:33_________________________________________________Polecam:

Sin Nombre

The Messenger

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jarko chyba cyfrę zakupiłeś, bo dokłanie piszesz o filmach które dzień wcześniej na C+ lub HBO były :naughty:

Mam już ze dwa lata :wink4:

Home to premiera, pozostałe dwa to już jakiś czas puszczają i tak mi sie przypominają :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez mam cyfre max pakiet ale tam naprawde są słabe filmy , ja kupiłem cyfre tylko dla canal+ zeby Grand Prix na żużlu oglądać , reszta programów moze nie istnieć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez mam cyfre max pakiet ale tam naprawde są słabe filmy , ja kupiłem cyfre tylko dla canal+ zeby Grand Prix na żużlu oglądać , reszta programów moze nie istnieć

Kiepsko szperasz za filmami :wink4:

C+ w połączeniu z HBO - można sporo ciekawych filmów obejrzeć...

Szczególnie późną porą :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość TrueOgre

fox life, canal + (piłka), comedy central, ng, discovery i animal planet i tvn (fakty) reszta może nie istnieć

*kolejność przypadkowa :wink4:[br]Dopisany: 08 Luty 2010, 17:55_________________________________________________też mam full pakiet ale uważam że powinniśmy płacić za to co oglądamy :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...