Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Ciekawe filmy warte obejrzenia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
W tym filmie to akurat nie ratowali świata , tylko ratowali własne du..

między innymi, ale uratowali też świat, bo nie doprowadzili do wyginięcia gatunku....znowu :tongue4:

btw.

Ten rusek był fajny ;)

  • Odpowiedzi 6 tys.
  • Wyświetleń 435,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Właśnie obejrzałem "Dzień, w którym zatrzymała się Ziemia".

Ale badziew :sick3:

zgadzam się, shit :thumbdown: ale przynajmniej dupeczka niezła :naughty: Jennifer Connelly-lubię ją za to jak wygląda :wink4:

dzisiaj natomiast widziałem "Siedem dusz", dobry film, trochę ciężki i smutny ale dobry, godny polecenia :good:

Opublikowano
  • Autor

Kolejny film, w którym nasi bracia z USA bohatersko ratują świat.

W tym filmie to akurat nie ratowali świata , tylko ratowali własne du.. :decayed:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Ja czyham na " Kac Vegas" :naughty:

Podobno dobry ubaw :decayed:

Opublikowano

Kolejny film, w którym nasi bracia z USA bohatersko ratują świat.

W tym filmie to akurat nie ratowali świata , tylko ratowali własne du.. :decayed:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Ja czyham na " Kac Vegas" :naughty:

Podobno dobry ubaw :decayed:

za***isty ;] jeden z najelspzych filmow jakie ogladalem

Opublikowano

Dokładnie, można go obejrzeć na ifilmy.net, ale jakość niezbyt ciekawa

Opublikowano

"Kac Vegas" Byłem na tym w kinie :polew: za***isty, a na koniec są zarąbiste foty ... polecam

I ten kawałek :polew:

Opublikowano

Kac Vegas rzeczywiście godna komedia polecenia :polew: Końcóweczka z fota,mi najlepsza :laghing2:

Ja oglądałem ostatnio Piłę VI - jak dla mnie kibel - zrobiła się z tego moda na sukces :thumbdown:

Za to polecam Zapowiedź z N.Cage - dla fanów gatunku sci-fi katastroficznych :good:

Jak ktoś lubi bajanie, to Obcy na poddaszu, można się pośmiać.

Opublikowano

"Knowing" Trailer 2009 - N.Cage zapowiada sie super

Opublikowano

"Knowing" Trailer 2009 - N.Cage zapowiada sie super

Byłem w Kinie, niezły, ale trochę przesadzili z kilkoma scenami - przedewszystkim z zakończeniem :kox:

Opublikowano

"Knowing" Trailer 2009 - N.Cage zapowiada sie super

"Knowing" Trailer 2009 - N.Cage zapowiada sie super

Byłem w Kinie, niezły, ale trochę przesadzili z kilkoma scenami - przedewszystkim z zakończeniem :kox:

Dlatego napisałem wyżej, że dla miłośników gatunku sci-fi katastroficznych :decayed: Ogólnie można obejrzeć.

Opublikowano

a to juz w kinach ???

to juz szukam na P2P :)

Opublikowano

a to juz w kinach ???

to juz szukam na P2P :)

To już było w kinach :decayed:

Opublikowano

kurde to ja jakis zacofany jestem :)

Opublikowano
  • Autor

Właśnie jestem po filmie " Fighting" ...

Dobre do obejrzenia przy piwie i chipsami w domu..do kina to raczej nie warto iśc :wink4:

Opublikowano

Właśnie jestem po filmie " Fighting" ...

Dobre do obejrzenia przy piwie i chipsami w domu..do kina to raczej nie warto iśc :wink4:

Dobrze napisane. Do kina to szkoda kasy, ale w domu z nudów całkiem, całkiem..
Opublikowano
  • Autor

Wczoraj przeleciałem po łebkach "Paranormal Activity" .. i powiem tak szybciej wyłączyłem niż włączyłem :naughty:

Nie moje kino..także domowy seans tego filmu raczej sobie odpuszcze.

Opublikowano

Wczoraj przeleciałem po łebkach "Paranormal Activity" .. i powiem tak szybciej wyłączyłem niż włączyłem :naughty:

Nie moje kino..także domowy seans tego filmu raczej sobie odpuszcze.

dobre jest ostatnie 15min tego filmu :cool1::decayed:
Opublikowano

Ide dzisiaj na to do Kina :)

Opublikowano

za niedługo dobry film na Polsacie

Kevin sam w domu :good: warto sobie przypomnieć

a tak poza tym to stary film "Alpha dog" (2006) widziałem go już sporo razy z niewiadomych przyczyn przypadł mi do gustu :good:

Opublikowano

Wczoraj przeleciałem po łebkach "Paranormal Activity" .. i powiem tak szybciej wyłączyłem niż włączyłem :naughty:

Nie moje kino..także domowy seans tego filmu raczej sobie odpuszcze.

Film marny. zeby to byly rzeczywiscie autentyczne zdjecia....

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.