Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Ciekawe filmy warte obejrzenia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

fox life, canal + (piłka), comedy central, ng, discovery i animal planet i tvn (fakty) reszta może nie istnieć

*kolejność przypadkowa :wink4:

dodam jeszcze History HD :)

  • Odpowiedzi 6 tys.
  • Wyświetleń 436,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

polecam: Invictus

Opublikowano

fox life, canal + (piłka), comedy central, ng, discovery i animal planet i tvn (fakty) reszta może nie istnieć

*kolejność przypadkowa :wink4:

dodam jeszcze History HD :)

:mysli:
Opublikowano

C+ w połączeniu z HBO - można sporo ciekawych filmów obejrzeć...

Szczególnie późną porą :cool1:

ale 95% juz widziałem wczesniej :wink4:

Opublikowano

C+ w połączeniu z HBO - można sporo ciekawych filmów obejrzeć...

Szczególnie późną porą :cool1:

ale 95% juz widziałem wczesniej :wink4:

to jedyny problem właśnie, ale czasem dobrze takiego odgrzewanego kotleta zobaczyć :wink4:
Opublikowano

Wczorajszy kotlecik to Hancock :)

Opublikowano
  • Autor

Jestem po domowym seansie filmu " Avatar".

Szczerze powiem, że zwiastun przedpremierowy nie rzucił mnie na kolana.." konkretna bajka obsadzona w fajnych efektach " pomyślałem.

Dziś przez te kilkadziesiąt minut filmu człowiek poznał inny świat..może inne spojrzenie na życie...i na otaczającą ją rzeczywistość, bo może ma dużo głębsze znaczenie niż to powierzchowne, które znamy od podszewki.

Można doszukiwać się przekazu czy odzwierciedlenia w realnym świecie..można, ale po co..skoro został przedstawiony nam ten.."lepszy", bardziej kolorowy i chyba dla większości z Nas piękniejszy :wink4:

Jak dla mnie...warto obejrzeć..to był chyba najlepszy film jaki oglądałem patrząc z perspektywy ostatniego roku :good:

Opublikowano

Raga nie uderzyłeś się ostatnio w głowe sztangą ? :evil::kox:

Opublikowano
  • Autor

Raga nie uderzyłeś się ostatnio w głowe sztangą ? :evil::kox:

Niet..to takie efekty jak się nic nie pije do filmu :decayed::tongue4:

Opublikowano

Jestem po domowym seansie filmu " Avatar".

takich filmów nie ogląda sie w domu :thumbdown:

tylko i wyłącznie kino , tam dopiero widać pełnie efektów itp.

Oglądałem Transformers w kinie a potem w domu , to jest film typowo efekciarski i w kinie siedziałem z roździawioną mordą a w domu przed tv w miedzyczasie oglądałem TVN Turbo :thumbdown:

mozna sie zrazić do za***iście efekciarskiego filmu przez oglądanie go w domowych warunkach :thumbdown:

Opublikowano
  • Autor

takich filmów nie ogląda sie w domu :thumbdown:

tylko i wyłącznie kino , tam dopiero widać pełnie efektów itp.

Ciężko wybrać się gdzieś jak się ma 7 tygodniowego, rozkosznego bobasa :wink4:

Opublikowano

Jestem po domowym seansie filmu " Avatar".

takich filmów nie ogląda sie w domu :thumbdown:

tylko i wyłącznie kino , tam dopiero widać pełnie efektów itp.

Oglądałem Transformers w kinie a potem w domu , to jest film typowo efekciarski i w kinie siedziałem z roździawioną mordą a w domu przed tv w miedzyczasie oglądałem TVN Turbo :thumbdown:

mozna sie zrazić do za***iście efekciarskiego filmu przez oglądanie go w domowych warunkach :thumbdown:

ragga ma plazme 50", kino domowe Marantz i specjalnie wygluszony pokoj do ogladania wiec nie na jakosci nie traci :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

ragga ma plazme 50

Ragga ma laptop Toshiba z big matrycą i głośnikami harman/kardon :polew:

Opublikowano

Ciężko wybrać się gdzieś jak się ma 7 tygodniowego, rozkosznego bobasa :wink4:

mi nie chodziło dokładnie o ciebie , tylko pisze ogólnie :wink4:

wiem , ze ciężko bo sam przez to przechodziłem :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

Ciężko wybrać się gdzieś jak się ma 7 tygodniowego, rozkosznego bobasa :wink4:

mi nie chodziło dokładnie o ciebie , tylko pisze ogólnie :wink4:

wiem , ze ciężko bo sam przez to przechodziłem :gwizdanie:

No właśśśń..ogólnie to jestem tego samego zdania co Ty :wink4:

Opublikowano

Ciężko wybrać się gdzieś jak się ma 7 tygodniowego, rozkosznego bobasa :wink4:

mi nie chodziło dokładnie o ciebie , tylko pisze ogólnie :wink4:

wiem , ze ciężko bo sam przez to przechodziłem :gwizdanie:

No właśśśń..ogólnie to jestem tego samego zdania co Ty :wink4:

Raga ma lapka, podłącza głośniki douszne z basem, nos 3 cm od lcd i ma lepsze efekty niż w kinie :) a i nakrywa się kotarą:)
Opublikowano
  • Autor

Raga ma lapka, podłącza głośniki douszne z basem, nos 3 cm od lcd i ma lepsze efekty niż w kinie :) a i nakrywa się kotarą:)

:polew: :polew:

...a Aadaśś przynosi mnie popcorn i colę :tongue4::decayed:

Opublikowano

też byłem na avatarze i film naprawdę mi się podobał :)

oglądałem też It's All Gone Pete Tong ,warto obejrzeć :wink4:

Opublikowano

Raga ma lapka, podłącza głośniki douszne z basem, nos 3 cm od lcd i ma lepsze efekty niż w kinie :) a i nakrywa się kotarą:)

:polew: :polew:

...a Aadaśś przynosi mnie popcorn i colę :tongue4::decayed:

No nie mów, że Ci to dał ? :blink:

To nie popcorn - to było "PoopCorn" :polew: :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

No nie mów, że Ci to dał ? :blink

..ale ja nie chciałem :decayed::tongue4:

To nie popcorn - to było "PoopCorn" :polew: :polew: :polew:

Dobrze, że zawsze zamawiam naczos :kox::decayed::tongue4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.