Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Ciekawe filmy warte obejrzenia


Rekomendowane odpowiedzi

Nie,mam program telewizyjny :decayed::polew: :polew:

ale ramówka była chyba zmieniona na weekend :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

nie polecam filmu LEGION - coś okropnego i żenada :polew: i ta babcia skacząca po suficie ...niezły ubaw :polew:

a czy ktoś widział film FURIA?

{kaśka}

A mnie się ten film podobał. Wszystko zależy od tego, czego się po filmie spodziewasz, od podejścia jednym słowem :) Ja byłem nastawiony na film akcji, taką odmóżdżającą sieczkę w klimatach horrorowych i się nie zawiodłem. Nie jest to kino najwyższych lotów ale do oblookania z kumplami przy piwku jak najbardziej się nadaje :good:

o gustach sie nie romawia...co komu :>

od Boberka obejrzelismy "Afera Thomasa Crowna" - bardzo fajny:)

{kaśka}

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie,mam program telewizyjny :decayed::polew: :polew:

ale ramówka była chyba zmieniona na weekend :mysli:

Twój opis zgadza sie z opisem filmu :wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niepokój - Disturbia *2007*

Produkcja: USA

Gatunek: Dramat, Thriller

Data premiery: 2007-09-14 (Polska), 2007-04-04 (Świat)

Reżyseria: D.J. Caruso

Scenariusz: Carl Ellsworth, Christopher B. Landon

Zdjęcia: Rogier Stoffers

Muzyka: Geoff Zanelli

Od lat: 15

Czas trwania: 104 min.

Opis filmu:

Po śmierci ojca, Kale Brecht staje się ponury, zamknięty w sobie i zaczyna sprawiać kłopoty. Wkrótce za swoje przewinienia zostaje skazany przez sąd na areszt domowy. Jego matka, Julie pracuje dzień i noc na utrzymanie swoje i syna, lecz spotyka ją tylko obojętność. Kale, zamknięty w czterech ścianach podmiejskiego domu, zaczyna podglądać sąsiadów. Jeden z nich wydaje się być seryjnym mordercą.

Film jest po prostu wyczesany, nie jest to Gore ale całkiem przyjemnie się ogląda. Ładnie trzyma w napięciu od 45 minuty filmu.

Polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I parę innych filmów "zmęczonych" przeze mnie (L4 :>):

REC 2 - odgrzany kotlet, generalnie to samo co w jedynce, tyle że tym razem głownymi bohaterami są ksiądz oraz drużyna hiszpańskiego SWAT'a. Można obejrzeć ale spodziewałem się czegoś więcej bo jedynka była naprawdę fajna.

Shutter Island - w kinach jako "Tajemnicza Wyspa" (chyba) - genialny film, świetna gra Di Caprio, niesamowity scenariusz, super zwroty akcji i zaskakujące zakończenie - majstersztyk, pozycja obowiązkowa dla wielbicieli thrillerów i kryminałow.

Zero - polski dramat obyczajowy, nigdy nie tykam dramatów ale jakoś tak się nawinął... I pozytywne zaskoczenie - film mi się podobał. Jest to generalnie zlepek scen pokazujących życie wielu osób, nie wiem czy można o kimś w tym filmie powiedzieć "główny bohater". Ciekawie rozwiązano przejścia z jednego wątku na drugi. Historie pokazane w filmie są dosyć interesujące i na pewno nie można się na nim nudzić.

Doomsday - typowa sieczka, film akcji klasy B, od biedy można obejrzeć, szczególnie jeśli ktoś lubi klimaty postapokaliptyczne, Fallouta, fajne laski, dużo niecelnego strzelania i akcje możliwe tylko w filmach :>

Dog Soldiers - pseudo horror, grupa żolnierzy zostaje na odludziu zaatakowana przez watahę wilkołaków. Efekty specjalne mizerne (wilkołaki kiepsko zrobione), akcji trochę jest, można obejrzeć.

Sherlock Holmes - wyśmienity film, dawno się już tak dobrze nie bawiłem, fajna historia, sporo humoru, świetne efekty specjalne i akcja.

The Road - kolejny film utrzymany w klimatach postapokaliptycznych, spodziewałem sie thrillera ale to bardziej dramat. Dosyć przytłaczający i dołujący ale polecam, dobry film.

Descent 2 - jedynka zbierała podobno dobre recenzje, mnie niczym nie urzekła. Teraz pojawiła się dwójka i jak to z sequelami bywa - odgrzany kotlet (podobnie jak REC 2). Przewidywalny do bólu, płytki i nudnawy. Nie polecam, no chyba że ktoś nie widział jedynki to można zmęczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jęk Czarnego Węża

Bardzo dobry film o laseczce która się puszczała na prawo i lewo w dodatku za darmo. Pastor nie wytrzymuje zabiera ją do domu i przyczepia ją na łańcuch żeby nie mogła ucieć i próbuje ja leczyc z tego "nałogu"

Film świetny polecam !!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed kilkunastoma minutami na Polsacie skończył się film wart obejrzenia. Mianowicie "Prawdziwa historia" (ang. "The World's Fastest Indian") z Anthonym Hopkinsem w roli głównej.

Film opowiada autentyczną historię Burt'a Munro, który przez wiele lat zajmował się modyfikacją motocykla Indian, pobił rekord świata prędkości w klasie poniżej 1000 cm³ w 1967 r. na gładkiej powierzchni wyschniętego dna jeziora Bonneville.

Motocyk Indian Scout którego posiadał bez modyfikacji rozwijał prędkość 90 km/h.

"W 1967 motocyklem z silnikiem rozwierconym do pojemności 950 cc (58 in³) ustanawia rekord w swojej klasie jadąc z prędkością 295.44 km/h (183.58 mph). Żeby się zakwalifikować do startu wykonał przejazd w jednym kierunku z prędkością 305 km/h (190.07 mph) – najszybszy zarejestrowany przejazd motocykla Indian (nieoficjalny rekord prędkości wynosi 331 km/h (205.67 mph))"

Na końcu filmu podano, że rekord Burt'a Munro do tej pory nie został pobity. :hi: czapki z głów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Whatever works" - Zaprawdę bardzo dobry film. Dzidek Allen ma jeszcze w głowie wiosnę :evil::kox:

http://www.filmweb.pl/f480036/Co+nas+kr%C4%99ci,+co+nas+podnieca,2009

Niby obyczaj, ale się śmiałem czasami jak na najlepszej komedii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

polecam

"Człowiek, który gapił się na kozy"

http://www.filmweb.pl/f490321/Cz%C5%82owiek,+kt%C3%B3ry+gapi%C5%82+si%C4%99+na+kozy,2009

za***isty po prostu :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy juz bylo:

GO FAST

Go fast trailer

Wziolem go bo "gra" w nim RS4 B7, ale film jest swietny. W skrocie chodzi tu o transport narkotykow z Afryki do Europy. Wiecej nie napisze, ale polecam :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kwiat pustyni

wczoraj oglądałem , czuje sie duuuuuuuuży niedosyt po przeczytaniu książki :confused4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...