Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Ciekawe filmy warte obejrzenia


Rekomendowane odpowiedzi

Z komedii - ostatnio oglądałem "Narzeczony mimo woli" czy coś takiego, teraz w kinie leci.. Bardzo fajny :good:

Byłem polecam film :kox::good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

kolejna komedia, ktorej nie mozna przegapic. http://www.filmweb.pl/f487211/Kac+Vegas,2009

dawno sie tak nie usmialem.

The Hangover... "Kac Vegas" :decayed: Dobre - potwierdzam :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja byłem w sobote w kinie na "G.I. Joe: Czas Kobry". Musze powiedzieć że nieźle zrobiony, efekty zapierają dech w piersiach i jakkolwiek historia ogólnie troszke science fiction to polecam, nie sposób się nudzić, jeśli oczywiście ktoś lubi takie młócki z duża ilościa efektów, bo na przykład moja dziewczyna prawie zasnęła, hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Red Cliff - polecam - trochę głupio się kończy.

2 część jest kontynuacją pierwszej i już jest dostępna wiec jak oglądać to obydwie najlepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Ostatni do po lewej" - thriller - mocny.. :gwizdanie: :cool1:

widziałem reklamówke :kox: :kox: :kox:

masz możer na dividi ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolejna komedia, ktorej nie mozna przegapic. http://www.filmweb.pl/f487211/Kac+Vegas,2009

dawno sie tak nie usmialem.

The Hangover... "Kac Vegas" :decayed: Dobre- potwierdzam :good:

Też oglądałem, ale foty na koniec mnie rozwaliły ..... :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Ostatni do po lewej" - thriller - mocny.. :gwizdanie: :cool1:

"Ostatni dom po lewej" :) Niezły tez mi się podobał, ale trochę naciągana akcja z postrzałami w jeziorze. "Pogromcy mitów" to sprawdzili i pociski nie zagłębiają się w wodę, to tylko i wyłącznie hollywoodzka sztuczka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Scena gwałtu dla mnie trochę niepotrzebna.. Ale Ja jestem wrażliwy na ten temat i może dlatego mi to przeszkadzało. Osobiście lepiej bym się z tym typem rozprawił niż doktorek.. :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Scena gwałtu dla mnie trochę niepotrzebna.. Ale Ja jestem wrażliwy na ten temat i może dlatego mi to przeszkadzało

masz jakies niemiłe wspomnienia z młodości :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po prostu jest to dla mnie największe sk***ysyństwo jakie można zrobić kobiecie..

I bym torturował, aż by się nauczył panować nad umysłem i cofnął czas do momentu sprzed gwaltu.. Innaczej chu*a bym zaszlachtował i to powoli..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po prostu jest to dla mnie największe sk***ysyństwo jakie można zrobić kobiecie..

I bym torturował, aż by się nauczył panować nad umysłem i cofnął czas do momentu sprzed gwaltu.. Innaczej chu*a bym zaszlachtował i to powoli..

aaa , to spoko , bo już myślałem... :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po prostu jest to dla mnie największe sk***ysyństwo jakie można zrobić kobiecie..

I bym torturował, aż by się nauczył panować nad umysłem i cofnął czas do momentu sprzed gwaltu.. Innaczej chu*a bym zaszlachtował i to powoli..

Zgadzam się z Tobą w 100% :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Scena gwałtu dla mnie trochę niepotrzebna.. Ale Ja jestem wrażliwy na ten temat i może dlatego mi to przeszkadzało

masz jakies niemiłe wspomnienia z młodości :kox:

Nie ma nic do śmiechu w tym temacie... :thumbdown::disgust:

Wbić w dupe nieoheblowany kołek, urwać jaja i wetknąć w gardło tak żeby zdechł - robiłbym tak każdemu złamasowi - z wielką satysfakcją. :bicz2: :ranting1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Racja.

Ja byłem ostatnio z żonką na filmie pt: "Ciekawy przypadek Benjamina Buttona" i szczerze polecam, na serio rewelacyjny!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Knowing" z Nicholasem Cage'm - jeden z lepszych filmów jakie ostatnio oglądałem , polecam :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Human Trafficking

film o handlu kobietami

dlugi i dosc wzruszajacy i dajacy sporo do myslenia

polecam

ja obejrzalem 2 razy

http://www.filmweb.pl/f263893/Dziewczyny+z+przemytu,2005 (przeczytajcie komentarze i srednia ocene .... chyba ludzie maja podobne zdanie jak ja... warto obejrzec i tyle!!! chyba ze ktos nie lubi filmow po ktorych sie jeszcze o nich mysli i ma refleksje)

"Ludzie[?] przeciwko ludziom...

Szok. Ten film wywarl na mnie ogromne wrazenie i czuje sie po nim zle.. dlaczego? Bo jest to film bardzo ciezki, oglada sie go jak rzeczywistosc, wiedzac ze takie rzeczy dzieja sie naprawde.. Historia ukazana w tym obrazie po prostu przytlacza. Meka tych dziewczyn i co najbardziej szokujace dzieci, ktorymi handluja bezwzgledni i kompletnie odczlowieczeni mezczyzni i.. kobieta. Nie polecalbym tego ogladac wszystkim kobietom, chociaz moze z drugiej strony chociaz komus film uswiadomi skale wielkosci handlu ludzmi a kobiety beda ostrozniejsze w biznesie modelek. Mamy XXI wiek. Niewolnictwa w USA zakazano jeszcze w XIX wieku, mimo to jak w filmie sie dowiadujemy 800 tysiecy kobiet rocznie jest ofiara niewolnictwa na tle seksualnym. Gwalconym, bitym i ponizanych kilkanascie razy dziennie, zyjacych w nieludzkich warunkach. Nie ma w ogole co komentowac tego procederu, tylko bezwglednie go niszczyc.

A to wszystko w cywilizowanym swiecie.

Szokujace przedstawienie rzeczywistosci w tym filmie.. nie mozna uwierzyc, ze istnieja ludzie, ktorzy potrafia innym zgotowac taki los.. ciezko sie z tym pogodzic, wiedzac ze w tym momencie kolejna liczba kobiet zostaje sprzedawana/kupowana przez innych ludzi. Jest to sadyzm i pieklo, film spokojnie moglby byc horrorem, tyle ze jest prawdziwy i od fikcyjnych straszydel jest daleko z przodu. Dziala na psychike i daje duzo do myslenia..

+znakomite aktorstwo

+muzyka

+realizm i realnosc

Dziwie sie, ze jeszcze nikt tu nie pisal o tym filmie. Jest przeciez szeroko dostepny w roznych zrodlach i za granica dyskusje na jego temat wra pelna para. Was tez do tego zachecam."

AMERICAN GANGSTER ( jeden z moich ulubionych filmow, na faktach .... ) 3 razy ogladalem

http://american.gangster.filmweb.pl/

21 ( film o tym jak rozpracowac gre 21 w kasynach.... ciekwy )

http://www.filmweb.pl/f253995/21,2008

Next film o gosciu ktory widzi to co sie stanie w ciagu najblizszych 3 lub 5 min ;p fajnie sie oglada

http://next.filmweb.pl/

Madagaskar 2 bajka hit... zwlaszcza pingwiny hehe ogladalem 4-5razy ;p

http://www.filmweb.pl/f255725/Madagaskar+2,2008

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...