Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Ciekawe filmy warte obejrzenia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

zapasnik mnie troche zmeczyl ...powiem szczerze... ale koncowka bardzo fajna - moze opowiem co ??:)

Gran Torino ...jak to filmy Clinta bardzo fajny

  • Odpowiedzi 6 tys.
  • Wyświetleń 434,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Również polecam Slumdog Millionaire 2008 , a także:

Mirrors 2008 :decayed:

Pathology 2008

Sierociniec

The Unborn

natomiast:

Green Street Hooligans 2 <-- żadna rewelka, cała akcja w więzieniu, a przecież to Street Hooligans...

Kochaj i tańcz <-- z dziewczyną owszem, ale i tak kamerzysta dał ciała i nie pokazał tego co w tańcu najważniejsze (dynamiki,ruchu etc.)

Opublikowano

Polecam:

"North Face" aka Nordwand

no i Star Treka nowego dla znawców tematu...

Opublikowano

A ja polecam 'IP Man' film chinski,ale fajny

Opublikowano

Jeśli ktoś nie zna to polecam film transporter 2 i transporter 3 :wink4: myślę że się spodoba :naughty:

Opublikowano

Jeśli ktoś nie zna to polecam film transporter 2 i transporter 3 :wink4: myślę że się spodoba :naughty:

ten myk z s8 ktora dogania c-klasa :)...albo na dwoch kolach miedzy tirami ... wow....

Opublikowano

ten myk z s8 ktora dogania c-klasa :)...albo na dwoch kolach miedzy tirami ... wow....

E-klasa :cool1: wg mnie to "lekko" przesadzone momenty :disgust:

A ja dorzucę jeszcze film "Seven Pounds" (PL "Siedem dusz") 2008, http://www.filmweb.pl/f459974/Siedem+dusz,2008/zwiastuny

Opublikowano

to ja z innej paki:

NUMB

:)

Opublikowano

Polecam filmy takie jak Friday, Next Friday, Friday After Next :decayed:- ciekawa seria filmów komediowych w roli głównej z Ice Cubem ( dla jednych jest dobrym raperem, dla innych dobrym aktorem więc można to sprawdzić :naughty: ), jak ktoś by chciał się dowiedzieć więcej o niej podaje linka :hi: :

http://www.filmweb.pl/f34626/Pi%C4%85tek,1995

Opublikowano

potwierdzam Piatki sa smieszne :):good:

Opublikowano

Jeśli ktoś nie zna to polecam film transporter 2 i transporter 3 :wink4: myślę że się spodoba :naughty:

a ja nie polecam niestety :thumbdown:

jak dla mnie to już przesadzili z umiejętnościami :polew:

Opublikowano

ja polecam "Adrenalina" , Adrenalina 2. Pod napięciem , z Jason Statham :hi:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

To ja odświeżę temat, polecam Knowing z Nicolasem Cage . Fajny film.

Teraz szukam czegoś do oglądnięcia ale nie widze nic ciekawego. Może ktoś rzuci jakimś ciekawym tytułem ? :notworthy:

Opublikowano

Transformers: Zemsta Upadłych, Epoka Lodowcowa 3, Co się zdarzyło w Las Vegas (ostatnio w TV widziałem i sądzę, że to fajna komedia :> )

Opublikowano

Widziałem "Transformers: Zemsta Upadłych" i "Co się zdarzyło w Las Vegas" fajne filmy. Jakoś nie chce mi się teraz oglądać bajki Epoka Lodowcowa. Coś z sensacji/dramatu możecie polecić ? :)

Fajny jest Van Wilder 3 ale nie ma jeszcze napisów :(

Opublikowano

Smoking Aces - polecam dobry film

Opublikowano

Smoking Aces - polecam dobry film

Mam w domu, obejrzę dzisiaj w takim razie..

_________________________________________________

Co się zdarzyło w Las Vegas też widziałem - b.fajny.

Z komedii - ostatnio oglądałem "Narzeczony mimo woli" czy coś takiego, teraz w kinie leci.. Bardzo fajny :good:

Opublikowano

z komedii polecam "Jestem na TAK" z Carreyem. Stary dobry Carrey powraca.

Opublikowano

z komedii polecam "Jestem na TAK" z Carreyem. Stary dobry Carrey powraca.

A też oglądałem.. Całkiem fajny. Śmiechowo podobny do telemaniaka.

  • 5 tygodni później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.